• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

bard

פונדקאי מהשורה
פוקימון המוטציה המאיימת על העולם

דברי השה"ם :​
שלום לכם אני בר בן 21 ומשוחרר טרי, במשך כל ימי חטיבת הבניים וחלק מהתיכון שלי הייתי מכור למשחקי תפקידים ברשת, ועכשיו כאשר סוף סוף מצאתי פורום פעיל אני חוזר חזרה להתמכרות!
ניהלתי ושיחקתי במספר רב של משחקים, כך שצפוי לכם משחק שמעודד יצירתיות, חקירה והכי חשוב הנאה.
סלחו לי מראש אם אתם מוצאים קצת טעיות כתיב יש לי נטייה לזה ולבלבול אותיות אבל אני ישתדל למזער את התופעה עד כמה שאני יכול,כמו כך אני מעט חלוד ככה שההתחלה אולי תיהיה קצת חלשה, אבל עם הרבה מוטבצייה בכדי שהמשחק יצליח!
המשחק עצמו יתנהל בחופשיטה או לפחות אני מקווה שכך זה נקרא (לא בקיא בשיטות תהרגו אותי).
בנוגע למספר תגובות בשבוע אני רוצה לראות קודם מי ירשם בתקווה שזה היה לפחות שלוש תגובות בשבוע אבל אני גמיש בזה.
חוסר ההתלהבות מהרעיון בפוסט של חיפוש שחקנים ומנחים קצת מרתיע אותי אבל אני מקווה שתתחברו למשחק ותרשמו.
הפוסט או העץ כפי שאני רואה שמכונה כאן יהיה גם למשחק וגם להרשמה ויש לכם עד יום שישי הבא להירשם ובשבת המשחק יתחיל.


טיזר:​
הרגשתי את האדמה רועדת בעוצמה אדירה מתחת לרגליים שלי, ולאחר מכן שמעתי את רעש הכנפים של המוני הפוקימונים המעופפים שמאכלסים את העיר ימאגוצ'י בעודם מתעופפים מהאיזור בבהלה, עשרות נפגעו ומאות נחרדו,ועל האדמה נמצא מסר מוזר: "זו התחלה של עידן חדש, עידן הפוקימונים!" מה המסר אמור להגיד? מה עלול לקרות בעתיד?
לכתבה המלאה ולפרטים נוספים הישארו איתנו למהדורה המרכזית עם עד המפתח שלנו פולי סקאיי.


רקע :​
המשחק מתנהל במחוז מאזטהו בו חיים כל הפוקימונים שחיו בין המחוזות קאנטו ועד סינו.
העולם הוא עולם מלא בפוקימונים יצורים בעלי כוחות מדהימים וחיבה לבני אדם, הפיקאצואים עובדים בתחנות הכוח ,המילטנקס יוצרות חלב ,הלודיקולוז משקים את הגידולים בחוות והבספיקווין מייצרות דבש.
העולם היה נראה מושלם כאשר הפוקימונים ובני האדם חיו במקביל אחד לשני, אך לפני שמונה עשרה שנים משהו מוזר התחיל לקרות, תינוקות רבים נולדו כשהם דומים לפוקימונים ושילובים של בני אדם ופוקימונים נוצרו לראשונה. הדבר יצר פחד גדול בחברה רבים חשבו שבני הזן החדש חולים או מקוללים, ובמשך חודשיים רבים בוצעו ניסויים בתינוקות אך ללא כל ממצא.
נכון לכיום אחד מכל עשרה תינוקות נולדים כשילוב של פוקימון, והסיבה עדיין לא ברורה.
בחלוף השנים העולם התרגל לקיומם המסיבי של החצויים והם מתקבלים בחברה האנושית והפוקימונית כשווים. הם אפילו נחשבים כברי המזל בזכות יכולותם לתקשר ולתפקד גם כפוקימונים וגם כבני אדם ,ועכשיו אתם נערים ונערות צעירים וחצויים מתחילים את ההרפתקה שלכם ויוצאים מהעיר מיצ'ידה כאשר לפניכם מחוז שלם לחקור והרפתקאה חדשה שאיש לפניכם לא חווה אתם מאמני פוקימונים חצויים.


מידע נוסף על העולם:​
מיצ'ידה - זוהי העיירה בה נולדתם וגדלתם בה, ובה גם יש את המעבדה של פרופסור ארכימדס הפרופסור המפורסם לפוקימונים, זוהי עיר קטנה הבנויה בעיקר מבתים פרטים ,גינות משחקים לילדים ולפוקימונים ואיזור מסחרי קטן.
מאז התיישבותו של פרופסור ארכימדס בעיר לפני שנתיים העיירה התחילה להתפתח ומאז יציאה למסע הפך לטרנד בקרב הצעירים שעוזרים לפרופסור במחקר שלו ע"י מילוי הפוקידקס.

מרכז הפוקימונים-​

 בכל עיר יש מרכז פוקימונים המסומן בעזרת גג האדום וסימן של פלוס אדום מעל דלתות הכניסה,למרכז שתי מטרות מרכזיות ריפוי של פוקימונים ומקום לינה למאמנים.
המרכזים מורכבים משלושה חלקים:
החלק הראשון הוא קומת הקרקע בקומה זו תמתין האחות ג'וי,ניתן להשאיר את הפוקימונים שלכם כדי שירפאו אותם, כמו כן באזור זה ישנה מכונות טלפונים והעברת פוקדורים בעזרתה אתם יכולים לדבר עם ההורים שלכם או הפרופסור ולהשאיר אצלו פוקימונים או לקחת אותם מהמעבדה שלו.
החלק השני הוא חדרי השינה- בכל מרכז פוקימונים יש חדרים מאובזרים בהם תוכלו לישון במחיר של מאה פוקיבאקס ללילה+ ארוחת מחיר סימלי שנועד בכדי להשאיר את המקום עובד.
החלק השלישי במרכז הוא אזור האימונים בכל מרכז יש אזור אמונים מאחורי המרכז עצמו במרכזים שונים יש משטחי אימון שונים ובכל מרכז יש מספר משטחי אימון.

הפוקימארט-​

חברת החניות הגדולה ביותר לפוקימונים וניתן למצוא סניף שלה בכל עיר.
בחניות הפוקימארט יש כל מה שצריך למסע פוקימונים מוצלח והיא מסומנת ע"י הגג הכחול והגדול שלה.
כמה מהמוצרים שלהם הם פוקדורים במחיר 50 פוקיבאקס, אוהל ושק שינה במחיר 500 פוקיבאקס ותרססים ריפוי במחיר 25 פוקיבאקס.


איך להשיג כסף?​

בעולם הפוקימונים נהוג להמר על קרבות פוקימונים, לפני קרב ניתן להחליט על סכום כסף ששני הצדדים מסכימים עליו ועל המפסיד לשלם למנצח את הסכום שסוכם,כמו כן ניתן להרבות ולמכור פוקימונים ,להשתתף בפסטיבלים ומכונים אשר ניצחון בהם מעניק פרס כספי ואף פוקימונים אחדים יכולים ליצור מעט כסף בעודם נלחמים.


טבלת הסוגים:​
typechart.png

מפה
nzyn5umijdbz.png
שימו לב שהמפה מאוד לא מדוייקת והיא כאן רק להמכשה כללית של איך המחוז נראה פחות או פחות.

כמו כן לכל מידע נוסף אתם יכולים לפנות אלי בהודעה פרטית.

בכדי להירשם למשחק תמלאו בבקשה את טופס ההרשמה:​
שם: השם בו אני יקרא לכם 
שם במשחק: כל השמות מתקבלים 
גיל ומין: (18) (ז/נ/א) (סוג הפוקימון שאתם מוגבל להתפתחיות ראשונות בלי אגדיים או סודו אגדיים)
רקע: קצת על העבר של הדמות שלכם מה מניע אותכם מה המטרות שלכם וכ”ו.
תיאור: איך אתם נראים זכרו אתם חצי פוקימונים אז אפשר להשתגע עם זה.
אופי: אפשר ברמת תכונות או בכמה משפטים.
פוקימון התחלתי: מין הסתם בהתפתחות הראשונה לתאר איך קיבלתם/תפסתם אותו כיוון שזה יהיה קריטי ליחס בניכם במהלך המשחק.
פוקימונים: להשאיר ריק
חפצים:10 פוקדורים, 3 סנווצים ו3 שקיות אוכל לפוקימונים ,1000 פוקיבאקס וחכה ישנה.
הערות/הארות: 

רשימת שחקנים:​
אלישע​
שם: אלישע
שם במשחק: ג'וו ג'ני או
גיל ומין: (18) (ז) (גסטלי)
מראה חיצוני: נראה כמו הגרסה הגברית של ג'ני, אך מי שיסתכל מקרוביוכל להבחין שהאוויר מסביבי בצבע מעט סגלגל, כאשר הוא חובה פרץ רגשות או הופך לא מוחשי או משתמש בכוחות שלו ההילה שלו הופחת לברורה מעוד ונעסת מטושטשת שוב תוך בערך 10 דקות.
ההילה היא נראת זהה לזו של גסטיל ומי שיסתכל ממש מקרוב יכול להבכין שבלב ההילה כשארהיא פועלת יש סוג עניים ופה מגחך, אבל הם כמעט בלתי נראים.
בכללי הפנים והמבט הקשוח בתוספת ההילה נותנים לו מראה קשוח, אך ווי שקרוחה כמו צעיף חמוד ופרוותי על צווארו מצליח להרוס לחלוטין את המראה המאיים שלו ( זה מזכיר קצת את האפק של האני על מורי במועדון האירוח של תיכון אוראן, אם לא צפית אני ממליץ בחום, זו אנימה נהדרת ומצחיקה).
רקע:
השוטרת ג'ני שכבה על מיטת בית החולים ונאנקה בכאב, ביטנה היתה מנופחת מההריון, הצ'נסי בדקו את המכשירים שחוברו עליה, מוכנות לזנק לפעולה אם האחות ג'וי תיתן פקודה. ההריון הזה לא היה קל עבור השוטרת, לא רק שזה היה ההריון הראשון שלה האחד הזה היה קשה במיוחד, היא לא עבדה כבר שישה חודשים אקב פרצי כאבגדולים מיטנה והכאות חוזרות ונשנות. ואם זה לא היה מספיק האב לא היה נוכח באירוע, ג'ני חשקה שיניים בעוד ציר נוסף מרעיד את גופה, היא העדיפה לשקוח ממנו.
"עוד דחיפה אחת! הוא יצאה בקרוב!" ג'וי עודדה, ג'ני חשקה שניים וצרחה בעודה נותנת דחיפה אחת אחרונה ופיי יצא לאוויר העולם.
"הוא נראה בריא! מזל..." הקול של האחות נקטע בעוד פרץ אור אפל ושחור פרץ מהתינוק...
כעבור שעה האחות ג'וי ו4 שוטרות ג'ני, קרובות משפחה של האם עמדו מותשות והסתכלו על התינוק שנמנם בשלווה בזרועות האם המזועזעת, החדר נהרס לחלוטין, האחות ג'וי שעד אתה עבדה במרץ נאנחה, היא הוציא את התרשימים מהמחשב והסתכלה על האם.
"יש לי חדשות, חדשות רעות וחדשות טובות, האחדשות הם שהבן שלך הוא חצי פוקימון,גסטלי אם לדייק" היא נאנחה "החדשות הרעות הוא שהוא מחזיק בכוח יוצא דופן ומסוכן, מעבר לכוח רוח קיצוני כפי שראית הוא היה מוחשי ולא מוחשי בוואת אחד, אני לא הצלחתי לתת לו חומר הרגעה אבל את הצלחת להמשיך להחזיק אותו, המצב ה זה נקרא 'על-מוחשי'" היא מחייכת "החדשות הטובות שזה כוח תת מודעי, הוא לא אמור לצאת אי פעם שוב גם אי הוא יחווה טראומה רגשית או גופנית, אבל ליתר ביטחון כדי ללמד אותו שליטה עצמית", ג'ני הביטה בבנה בהקלה וחייכה "שלום לך קטנצ'יק, עשית הרבה צרות לאמא" התינוק פתח עיין עצלה והסתעל על אימו שצחקה ואמרה "השם שלך הוא ג'וו, אתה אוהבאת השם שלך"? התינוק פיהק באדישות וחזר לישון.
מלבד ההתפרצות של ג'וו בלידה שנשמרה בסוד (גם ממנו) ג'וו היה ילד רגיל עד כמה שאפשר לצפות מחצי פוקימון, היה לו כמה מקרים שהוא הפך ללא מוחשיבאופן רנדומלי או בגלל פרצי רגשות אך בסופו של דבר הוא הצליח להשטלט על השליטה ברמת הגשמיות שלו, אך הוא מעולם הפך לעל-מחושי שוב.
האשר לאביו הוא לא ידע מאומה, הנושא היה טאבו בבית ובמשפחה, הוא אפילו לא ראה תמונה שלו או ידע את שמן וספק אם אביו מודע בכלל לקיומו.
ג'וו באופן לא מפתיע היה ילד שהאמין בצדק, אך בניגוד לרוב המשפחה הוא נטה להיות נוקשה יותר ואף אכזרי לפעמים, כאשר היה ביסודי הוא שבר לביריון הכיתה את היד אחרי שזה הכאה ילד בשביל לקחת ממנו את כספו, הוא פיתח מוניטן מאיים, למרות שלא השתמש במתקפות פוקימון בקטטותה והעדיף לחסום ולחמוק מאגרופים מדי פעם הוא היה משתמש באי המוחשיות שלו בשביל לחמוק התקפות שהוא לא היה יכול לחסום כרגיל.
בסופו של דבר ג'ני התחילה להחדיר בו נשמעט באמצעות אימון מישטרתי, זה עבד באופן חלקי, הוא נעשה ממושע יותר, אך רק במעט, רובה השפעה היטה שהוא הפך ללוחם מסוכן יותר הודות לקח שהתאמן בתחניקות הקרב של המשטרה, מי שהפך אותו למעט יותר רחמני הייתה וי, איוית קטנה וחמודה...
כאשר היה בן 11 הוא נתקל ברחוב בזוג ילדים בני 14 שרדפו אחרי איוית קטנה והשליכו עליה אבנים, הדבר כמובן גרם לג'וו רודף הצדק להפשיל את השרוולים ולגשת לעבודה... כעבור כ5 דקות הפנים שלו היו נפוחות וסגולות, זוג פנסים עיתר את עניו וגופו כאבוהיה מחוסה בחבורות, אבל איך אומרים, אם זה נראה נורא אתה צריך להסתכל על הבחור השני (או הבחורים במקרה הזה, סביר להניח שהראש שלהם יכאב מעוד כשהם יתעוררו).
האיוית הקטנה שהתחבאה מתחת לספסל זינקה ממקום מחבואה ותיפסה על ג'וו, היא נקרחה על צווארו כמו צעיף ונרדמה כאילו זה הדבר הכי טבעי בעולם, הוא החליט לקרוא לה וי, היא היתה הפוקימון הראשון שלו.
אכשיו כשג'וו בן 18 וסיים את לימודיו הוא שואף להתקבל ליחידה משטרתית מובחרת, הודות לאימונים של אימו הוא מסוגל לעשות כל מה שג'ני ממוצעת יכולה לעשות ואולי אף טוב יותר, הוא כנראה הנער שביצע הכי הרבה מעצרים אזרחיים במחוז.
אל אף שלג'וו לא אין יכולת להבין פוקימונית היא היה יכול לתקשר יותר טוב עם פוקימונים מהרגיל, הקשר שלו עם וי היה עמוק עוד יותר והוא יכל לשוחח איתה כמו שאש משוחח עם פיקצ'ו.
היא נהגה לילל כאשר ג'וו היה נוקשה מדי ואפילו לנשוך אותו עם הוא הגזים (תחשובעל פיקצ'ו מחשמל את אש מהבחינה הזו), אבל אל אף האופי הנינוח שלה ג'וו אילף אותה להילחם והם מסוגלים להילחם בתיאום נהדר.
וי כמעט אף פעם לא בתוך הפוקדור שלה.
אופי: הירואי אפל משהו, הוא מסוג האנשים שירגישו רחמים על אנשים חלשים ומסכנים, איפלו אם הם עוברים על החוק. הוא נוטה להיות נוקשה כלפי פושעים שעושים את זה לשם הנאה או כסף. לעומת זאת כלפי אנשים מתעללים הוא נוטה להיות... קיצוני. אם אתה מכניס מכות למישהו והוא רואה אותך סביר להניח שתחזור לבית שלך עם פנס לעין.
אם מתעלמים מהחזות והמוניטן המאיים שלו ולומדים להכיר אותו מגלים שהוא למעשה בחור נחמד מאוד ששמח להגיש עזרה.
פוקימון התחלתי: Eevee נקבה בשם וי.

ג'וו:
התקפות: ליקוק, קרן בילבול (Lick,Confuse Ray)
פוקימונים:
eevee.png

סוג :איווי (Eevee) שם: וי התקפות : התקלה, קישקוש בזנב, נהמה, זריזות. (Tackle,Growl ,Tail Whip, Quick Attack)

nidoran-f.png

סוג: נידורן ♀ (Nidoran♀) שם:נידול התקפות:חצי רעל, שריטה, ריכוז אנרגיה (Poison Sting, Scratch,Focus Energy)

budew.png

סוג: בדו (Budew) שם: התקפות:שאיבה, גדילה (Absorb,Growth)

feebas.png

סוג:פייבאס (Feebas) שם: התקפות:השפרצה (Splash)

חפצים:8 פוקדורים, 0 סנווצים ו2 שקיות אוכל לפוקימונים ,1000 פוקיבאקס וחכה ישנה.
הערות/הארות: אני לא מתכנן לפתח את וי בגלל שאני רוצה שהיא תשאר בגודל הזה (היא חלק מהמראה והאשיות של ג'וו), אם אפשרי שיהיה לה גן מיוחד ששומר על הגודל הרגיל שלה אני אפתח אותה לה Espeon.

דראגו​
שם: דראגו-דראגוניאן? מה שנוח לך...
שם במשחק: אירוויל סקוויסטון
גיל ומין: (18) (ז פאצירוסו
מראה: אירוויל כנראה לא נחשב חתיך. לפחות לא בעיני עצמו. הוא כבד גוף: לא בדיוק שמן ולא בדיוק שרירי- אבל כבד, רושם שמודגש מגובהו הלא מרשים בעליל. זוג שיניים קדמיות בולטות, ועל לחייו העגלגלות עיגולי פרווה צהובים שלעתים קרובות סומרות מחשמל. שיערו פרוע ודליל, כחול ומשתלב עם אוזניים פרוותיות חדות, ויש לו גם זנב פאצירוסו מרשים (ולחלוטין לא פרקטי לבן אנוש בחיי יום יום, מלבד כמובן היכולת לשלוח חשמל).
לבוש באוברול ג'ינס מעל טי שירט לבן וכובע מצחיה משופשף.
רקע:
אירוויל נולד למשפחה מוצלחת למדי של רופא ועורכת דין. אפילו הלחיים החשמליות והזנב לא היו בעיה גדולה מדי מבחינתם. למעשה- ההפך. היה להם ציפיות.
אבל השליטה שלו כפעוט היתה רופפת למדי, וטנטרום אחד יכל לגרום לפסק חשמל בבית, או לשרוף מכשירים חשמליים. דברים התקלקלו סביבו ככה די הרבה, ולהוריו הפרפקציונסטים היה קשה לקבל את זה ודי ירדו עליו. אם להשוות לאחותו הגדולה סיירה, שהיתה לא רק נורמלית אלא מוצלחת בכל תחום- לימודי, חברתי וגם אומנותי הוא די היה... לא משהו.
זה לא עזר לתדמית עצמית ולבטחון שלו, מה שכמובן לא עזר בבית ספר. ילד שמנמן ממושקף ומגושם עם שיניים בולטות ולחיים צהובות שכל פעם שמישהו צועק גורם להפסקת חשמל בכיתה. במעין זרימה טבעית הוא התחבר לילדים "דחויים" אחרים שיותר התחברו לפעיליות כמו סרטים ומשחקי מחשב ובשלב מסוים משחקי תפקידים.
תיאור: איך אתם נראים זכרו אתם חצי פוקימונים אז אפשר להשתגע עם זה. אירוויל בסך הכול למד לקבל את מקומו בחיים, אבל נראה שהמגושמות שלו לקחה אותו מלהיות ממוצע מינוס למינוס מוחלט- פוקימון מחמד של משפחה של ידידה שלו שהיה דלוק עליה הפחיד אותו והוא חישמל אותו בטעות. הוא הסתגר מהאחרים, וכשחבר הכי טוב שלו, רוי ניסה לדבר איתו, הוא חישמל גם אותו מרוב לחץ- לא מזיק באופן בלתי הפיך, אבל זה היה כבר יותר מדי בשבילו הוא עזב את הבית ואת הבית ספר, עד שכמעט קפא למוות כשחוואי בשם סם סויר מצא אותו. סם גידל פוקימוני חווה- מאריפים, טאורוסים מבויתים ועוד. הוא לא התרגש מתאונות ובכל מקרה לא הסתמך יותר מדי על מכשירים, ונתן לאירוויל מקום ויעוד.
בהתחלה הורים שלו התנגדו, אבל אירוויל לראשונה הראה עמוד שדרה וסירב לעזוב את החווה.
הוא במיוחד התידד עם פוניטה שעזר לטפל בביצה שלה. הוא קרא לה דאש. סם היה לו לדמות אב שאביו שלו לא יכל לספק, ושאר העובדים בחווה, רובם ככולם היו אנשים שמסיבותיהם שלהם העדיפו עבודה פיזית קשה מאשר חיים חברתיים צפופים עם שאר האנשים בעיר. אירוויל למד לשלוט יותר בחשמל שלו, ואפילו עזר עם המעט מכשירי חשמל שכן היו בחווה.
לאחרונה סם אמר שאירוויל כבר גדול וצריך לראות את העולם. אירוויל לא היה בטוח. אבל סם הירשה לו לקחת את דאש, שעליה אהב לרכב. וכאן הוא השתכנע. אין לו שום ביטחון שיצא מזה משהו והוא מפוחד מאוד, אבל הוא סומך על השיפוט של סם ומאמין שדאש תהיה לצידו תמיד.
אופי: שקט, ביישן, עובד קשה וחרוץ גם אם לא הכי חד. יש לו גם בעיות הגיה כמו ש' שורקת שעוד יותר גורעת מהרושם שהוא יוצר. בדרך כלל מעדיף פוקימונים על אנשים- יותר קל לו להבין אותם, אם כי הוא לא יהסס להושיט עזרה למי שצריך. לא מאמין בעצמו, אבל זה לא עוצר בעדו מלנסות.

אירוויל:
התקפות: התפרקות,התקפה מהירה, נהימה (Nuzzle,Quick Attack,Growl)

פוקימונים:
ponyta.png

סוג: פוניטה (Ponyta) שם :דאש התקפות: נהמה, להביור וקשקוש בזנב.(Growl,Ember,Tail Whip)
מטיילת איתך :
ralts.png

סוג:ראלטס (Ralts) שם:לונה התקפות: בילבול, נהמה, צוות כפול (Confusion, Growl,Double Team)
חפצים:10 פוקדורים, 3 סנווצים ו3 שקיות אוכל לפוקימונים ,1000 פוקיבאקס וחכה ישנה.
הערות/הארות:
נאב​
שם: נאב
שם במשחק: בלייז ברודווי
גיל ומין: 18, זכר, טיילו (Taillow)
רקע: בלייז ננטש בינקותו ואומץ על ידי אישה רווקה בשם בלטריקס ברודווי. אימו המאמצת של בלייז מפעילה את מעון היום לפוקימונים, בו מאמן יכול להשאיר פוקימונים בהם הוא אינו מעוניין לטפל בעצמו. כתוצאה מכך, בלייז גדל בחברת פוקימונים באופן הדוק, ויכולתו לתקשר איתם ברמה גבוהה הועילה למערכת היחסים שלו עם פוקימונים.
בלייז גדל בבידוד יחסית, ולא הייתה לו הרבה אינטראקציה עם אנשים. עם זאת, הוא בקשר מאוד חזק עם אמו המאמצת. בלטריקס ברודווי היא אישה חביבה ועצמאית, והיא גידלה את בלייז כאילו היה הילד שלה. כאשר בלייז היה בן 6, הוא החל לעזור לה בטיפול בפוקימונים הבאים למעון היום. הוא עזר להאכיל ולטפח אותם, וכישוריו המיוחדים בתור חצוי אפשרו לו להבין את צרכיהם ברמה עמוקה בהרבה מהרגיל.
כתוצאה מכך, בלייז רכש ידע רב בנוגע לפוקימונים השונים, יכולותיהם ודרכי הטיפול בהם. מערכות היחסים שלו עם פוקימונים שונים אפשרו לו להבין פוקימונים באופן נרחב, והוא החל להחזיק במאגר ידע נרחב על ההתפתחויות השונות של פוקימונים, על יכולותיהם המיוחדות ועל הדרך בה הם מתקשרים אחד עם השני. בלייז תמיד רצה להיות מאמן בעצמו, וחיכה לרגע בו הוא יוכל לצאת לעולם ולהתחיל לאמן פוקימונים.
תיאור: בלייז הוא אדם רזה עם שיער בצבע כחול כהה. חזהו מכוסה בנוצות אדומות, ויש לו זוג כנפיים כחולות נוצה הבוקעות משכמותיו. הוא לא מסוגל לעוף ממש, אך יכול לרחף במקום למשך כמה זמן ולדאות ביעילות. בלייז לבוש בגופיות בצבעי פסטל שלהן מקום מאחור לכנפיים, וכן מכנסי ג'ינס רחבות ומרופטות.
אופי: בלייז הוא אדם שמח ורגיש, שפועל על פי אמוציות ולא על פי חשיבה זהירה. הוא אוהב מאוד פוקימונים, אך לא נהנה במיוחד מחברתם של בני אדם אחרים. הוא רגיש בנוגע להערות על מראהו החיצוני.
פוקימון התחלתי: סקורפי זכר בשם יוליוס. יוליוס הושאר במעון היום בידי מאמן, שאף פעם לא חזק לאסוף אותו. בלייז, באותו הזמן בן 12, החליט לאמץ אותו לעצמו. יוליוס הוא סקורפי בעל אופי מתנשא וחשדני, והוא נכון להתחרות באחרים בכל רגע. הוא מאוד תחרותי ולא מחבב פוקימונים אחרים.

בלייז:
התקפות: ניקור,נהמה (Peck,Growl)

פוקימונים:
skorupi.png

סוג: סקורפי (Skorupi) שם: יוליוס התקפות: נשיכה, חצי רעל ופזילה. (Bite,Poison Sting,Leer)

shroomish.png

סוג:שרומיש (Shroomish) שם:בילבו התקפות: שאיבה, התקלה, נבט הלם (Stun Spore,Tackle,Absorb)

misdreavus.png

סוג:מיסטרדיביוס (Misdreavus) שם:קיריל התקפות: התגנבות בצללים, גל אנרגיה, נהמה (Psywave,Shadow Sneak, Growl)

חפצים:8 פוקדורים, 2 סנווצים ו2 שקיות אוכל לפוקימונים ,900 פוקיבאקס וחכה ישנה.
הערות/הארות: סתם מתוך עניין, האם אנחנו יכולים להתפתח?
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
אני מעוניין להירשם, דף הרשמה יבוא בהמשך.

אגב כדי שתעבור ותפסק את הקטע, זה ה יקל על הקריאה.
בנוסף שם לב שאמרת את המחיר של הלינה בשקלים ואת של השאר פוקיבאקס, אני ממליץ לתקן את זה.

איך המכניקה של החצויים בנויה? 4 התקפות כרגיל? האם אפשרי לתפוס אותם בפוקדורים? מה המדניות בנוגע ללחימת חצויים במכונים ובתחרויות?

בנוסף לאיזה גיל אתה מכוון את המשחק? מה תהייה רמת האלימות והגסויות בו? האם הפוקימונים ידממו בקרבות אמתיים או שזה יראה כמו האנימה?
איך יראה הקרב? כמו האנימה או כמו קרב אמיתי?


אני מצרף דף של משחק פוקימון ישן בפורום, הוא יכול לתת לך צורה נוחה יותר לבנות את עץ ההרשמה ולגשת לכמה בעיות שעלולות להתעורר במשחק פוקימונים: https://www.pundak.co.il/forums/threads/40410
 

dragonitzan

פונדקאי ותיק
כמה שאלות:
- אנחנו פוקימונים, בני אדם, מאלפי פוקימונים, גם וגם או מה? לא לגמרי ברור...
- האם הפוקימון שאנחנו צריך להיות מבוסס על משהו אמיתי, או שאפשר להמציא חופשי?
- האם צריך ידע מוקדם על הסדרה ו/או המשחק כדי להשתתף?
- מה משמעות הטבלה ששלחת?
- האם לכל, אבל לכל האחיות במרפאות פוקימונים קוראים ג'וי?
 

bard

פונדקאי מהשורה
tkhag1
אני יעבור עליו שוב ותודה על ההארה במקור הכל היה בשקלים והחלטתי לשנות את זה.
החצויים יכולים להשתמש בהתקפות כמו פוקימונים אבל הם יהיו לרוב חלשות מהרגיל, ניתן לתפוס חצויים בפוקדור אבל זה לא חוקי כי הם נחשבים גם כבני אדם ומותר להילחם בעצמך במכון אם כי זה לא מומלץ.
המשחק מכוון לבני 13+ הקרבות יהיו כמו באנימה אבל חלק מהסיפור הוא די אפל ככה שאני מעדיף לתת את ההגבלה הזו למרות שהמשחק לא יהיה גורי במיוחד.
ותודה אני יעבור על זה כשיהיה לי זמן.


dragonitzan
-אתם חצויים חצי בני אדם וחצי פוקימונים כמו כן אתם גם מתחילים מסע בעולם רוב האנשים הופכים למאמנים אבל יש גם עבודות אחרות כמו מתאמים (אנשים שמתחרים בפסיטיבלים שעיקרם הוא היופי של הפוקימונים) או מגדלים שמרטתם לגדל פוקימונים חזקים ובריאים ולמכור אותם.
-אתם אמורים להיות מבוססים על פוקימון מדור 1-4 כמו אלו שקיימים במחוז.
-לא חובה אפשר תמיד לשאול אותי אם משהו לא מובן.
-הטבלה מראה את החולשות והחוזק של פוקימונים לפי הסוג שלהם כנגד פוקימונים מסוגים שונים.
-האחיות בפוקימון הן נשים מאוד שמחות (אגב ג'יו זה שם המשפחה שלהם).
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
אגב מה לגבי הרמות? איך זה יעבוד?
והאם אתה מצפה ממנו לפעול כקבוצה? כי מראש אני יכול הגיד לך שזה כנראה לא יעבוד.
ובקשר לקרבות, התגובה שלנו מסתכמת ה"תחמוק ותשתמש בליק?" כי אם כן זה יגרום לשיעמום די מהר.

באשר לפיקומון ההתחלתי אני ממליץ בחום להשתמש בשלישיה פותחת כל שהיא, אולי לפי הערים שלנו, להפוך אותנו למאמנים מהסוג הרגיל שכנראה יצודו אחרי תגי מכון יתן עולם מעוד פתוח.

נ.ב. אני מקווה שאתה לא מרגיש שאני מנסה לשנות לך את המשחק, אני נותן המלצות על פי הידע והניסיון שיש לי.
 

bard

פונדקאי מהשורה
[mention]tkhag1[/mention]
הפוקימונים שלכם יתחזקו ככל שהם ימשיכו להילחם בדומה לאנימה והמשחקים אבל לא ע"י מערכת של רמות.
לא לפחות לא ברוב המשחק אם יהיה לי אפשרות לצרף את כולכם לסוף אז פלוס אם לא נמשיך בפורמט של "יקומים מקבילים"
המשחק הוא בפורמט חופישטה מסיבה מסויימת וזו בדיוק הסיבה! בעוד שבפורמטים אחרים הייתי צריך להטיל קובייה או משהו ויכול להיות שמתגובה של תחמוק ותשתמש בליק תנצח את הקרב הפורמט הזה נטו אני מחליט מה יהיה התוצאה, במידה ומישהו לא ישקיע מעבר ללצעוק את המתקפה הוא לא יגיע רחוק.

לפוקימון ההתחלתי שלכם צריך להיות קשר מיוחד איתכם בגלל שאתם חצויים ומשוגלים לתקשר איתו ולכן אני מעדיף שהוא יהיה חלק מהסיפור שלכם ועל כך לתת לכם לבחור פוקימון מהפרופסור שלושה פוקימונים רק לפי המראה שלהם לא יעבוד במשחק הזה.

זה בסדר אני לא מתרגש מזה בעבר כבר ניסו לעזור לי וזה אף פעם לא מזיק לשמוע עוד דעה או רעיונות חדשים.
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
אני שוקל מספר פוקימונים כהתחלתיים או גזע (יוצגו בספוילר).
אחת הסיבות שאני שוקל כמה מהם קשורות ליכולות פיזיות, למשל אם נהיה פוקימוני רוח נוכל לרחף ולעבור דרך קירות?
באיזה גיליים אתה רוצה שנתחיל? מה לגבי דבשי"ם? מותר לנו ליצור לעצמנו בני לוויה?
ומה הסיבה שאתה לא מעוניין שנשחקדורות 5+?
בכל מקרה אני מצרף את הפוקימונים שאני שוקל.
גזע:
Riolu
Ekans
Seviper
Mawile
Gastly
Absol

התחלתי
Scyther
Eevee
Riolu
Gligar
Absol
 

bard

פונדקאי מהשורה
dragonian
כן וכן תשובה מפורטת ניתנה למעלה.
tkhag1
תוכלו לרחף אבל לא לעוף לגובה לא תכלו לגעת בבני אדם אבל לא לעבור דרך קירות (בגלל טבלת האפקט רק נורמאלי לא משפיע על רוחות.)
בגיל 18 זה רשום בדף ההרשמה . אתם תגלו תגלו במהלך המשחק, ולגמרי כן במשחק המקורי היה אפילו אפשרות לבחור אם להיות עם מישהו שילווה אותך ואפשרות לבנות אחד ובחרתי להוריד את זה בדף ההרשמה אבל לא את האפשרות לעשות את זה.
אני הכי בקיא בדורות 1-4 ולכן אני מעדיף לא להיכנס לדורות שאני לא מכיר בהם את כל הפוקימונים.
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
bard אמר/ה:
תוכלו לרחף אבל לא לעוף לגובה לא תכלו לגעת בבני אדם אבל לא לעבור דרך קירות (בגלל טבלת האפקט רק נורמאלי לא משפיע על רוחות.)
אני יכול לבחור אם להיות מוחשי או לא לבני אדם בכל רגע נתון או שאני תקוע באחד מההמצבים?
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
אני חשבתי על דמות שצריכה "להפעיל" את המצב הפוקימוני שלה (בשקר הזמן מלבד המראה החריג שלה היא לא יכולה להשתמש ביכולות או מתקפות, זה אפשר? ואם כן במצב ה"כבוי" הדמות תהיה מוחשית?
 

tkhag1

פונדקאי ותיק
דף דמות
הערה: לדמות יש כוח חזק אך חסום, אתה תחליט אם הוא ישתחרר ובכמה אם בכלל.
בנוסף הרקע קצת בוגר, אני מקווה שאין לך בעיה עם זה.

שם: אלישע
שם במשחק: ג'וו ג'ני או
גיל ומין: (18) (ז) (גסטלי)
מראה חיצוני: נראה כמו הגרסה הגברית של ג'ני, אך מי שיסתכל מקרוביוכל להבחין שהאוויר מסביבי בצבע מעט סגלגל, כאשר הוא חובה פרץ רגשות או הופך לא מוחשי או משתמש בכוחות שלו ההילה שלו הופחת לברורה מעוד ונעסת מטושטשת שוב תוך בערך 10 דקות.
ההילה היא נראת זהה לזו של גסטיל ומי שיסתכל ממש מקרוב יכול להבכין שבלב ההילה כשארהיא פועלת יש סוג עניים ופה מגחך, אבל הם כמעט בלתי נראים.
בכללי הפנים והמבט הקשוח בתוספת ההילה נותנים לו מראה קשוח, אך ווי שקרוחה כמו צעיף חמוד ופרוותי על צווארו מצליח להרוס לחלוטין את המראה המאיים שלו ( זה מזכיר קצת את האפק של האני על מורי במועדון האירוח של תיכון אוראן, אם לא צפית אני ממליץ בחום, זו אנימה נהדרת ומצחיקה).

רקע:
השוטרת ג'ני שכבה על מיטת בית החולים ונאנקה בכאב, ביטנה היתה מנופחת מההריון, הצ'נסי בדקו את המכשירים שחוברו עליה, מוכנות לזנק לפעולה אם האחות ג'וי תיתן פקודה. ההריון הזה לא היה קל עבור השוטרת, לא רק שזה היה ההריון הראשון שלה האחד הזה היה קשה במיוחד, היא לא עבדה כבר שישה חודשים אקב פרצי כאבגדולים מיטנה והכאות חוזרות ונשנות. ואם זה לא היה מספיק האב לא היה נוכח באירוע, ג'ני חשקה שיניים בעוד ציר נוסף מרעיד את גופה, היא העדיפה לשקוח ממנו.
"עוד דחיפה אחת! הוא יצאה בקרוב!" ג'וי עודדה, ג'ני חשקה שניים וצרחה בעודה נותנת דחיפה אחת אחרונה ופיי יצא לאוויר העולם.
"הוא נראה בריא! מזל..." הקול של האחות נקטע בעוד פרץ אור אפל ושחור פרץ מהתינוק...

כעבור שעה האחות ג'וי ו4 שוטרות ג'ני, קרובות משפחה של האם עמדו מותשות והסתכלו על התינוק שנמנם בשלווה בזרועות האם המזועזעת, החדר נהרס לחלוטין, האחות ג'וי שעד אתה עבדה במרץ נאנחה, היא הוציא את התרשימים מהמחשב והסתכלה על האם.
"יש לי חדשות, חדשות רעות וחדשות טובות, האחדשות הם שהבן שלך הוא חצי פוקימון,גסטלי אם לדייק" היא נאנחה "החדשות הרעות הוא שהוא מחזיק בכוח יוצא דופן ומסוכן, מעבר לכוח רוח קיצוני כפי שראית הוא היה מוחשי ולא מוחשי בוואת אחד, אני לא הצלחתי לתת לו חומר הרגעה אבל את הצלחת להמשיך להחזיק אותו, המצב ה זה נקרא 'על-מוחשי'" היא מחייכת "החדשות הטובות שזה כוח תת מודעי, הוא לא אמור לצאת אי פעם שוב גם אי הוא יחווה טראומה רגשית או גופנית, אבל ליתר ביטחון כדי ללמד אותו שליטה עצמית", ג'ני הביטה בבנה בהקלה וחייכה "שלום לך קטנצ'יק, עשית הרבה צרות לאמא" התינוק פתח עיין עצלה והסתעל על אימו שצחקה ואמרה "השם שלך הוא ג'וו, אתה אוהבאת השם שלך"? התינוק פיהק באדישות וחזר לישון.

מלבד ההתפרצות של ג'וו בלידה שנשמרה בסוד (גם ממנו) ג'וו היה ילד רגיל עד כמה שאפשר לצפות מחצי פוקימון, היה לו כמה מקרים שהוא הפך ללא מוחשיבאופן רנדומלי או בגלל פרצי רגשות אך בסופו של דבר הוא הצליח להשטלט על השליטה ברמת הגשמיות שלו, אך הוא מעולם הפך לעל-מחושי שוב.
האשר לאביו הוא לא ידע מאומה, הנושא היה טאבו בבית ובמשפחה, הוא אפילו לא ראה תמונה שלו או ידע את שמן וספק אם אביו מודע בכלל לקיומו.
ג'וו באופן לא מפתיע היה ילד שהאמין בצדק, אך בניגוד לרוב המשפחה הוא נטה להיות נוקשה יותר ואף אכזרי לפעמים, כאשר היה ביסודי הוא שבר לביריון הכיתה את היד אחרי שזה הכאה ילד בשביל לקחת ממנו את כספו, הוא פיתח מוניטן מאיים, למרות שלא השתמש במתקפות פוקימון בקטטותה והעדיף לחסום ולחמוק מאגרופים מדי פעם הוא היה משתמש באי המוחשיות שלו בשביל לחמוק התקפות שהוא לא היה יכול לחסום כרגיל.
בסופו של דבר ג'ני התחילה להחדיר בו נשמעט באמצעות אימון מישטרתי, זה עבד באופן חלקי, הוא נעשה ממושע יותר, אך רק במעט, רובה השפעה היטה שהוא הפך ללוחם מסוכן יותר הודות לקח שהתאמן בתחניקות הקרב של המשטרה, מי שהפך אותו למעט יותר רחמני הייתה וי, איוית קטנה וחמודה...
כאשר היה בן 11 הוא נתקל ברחוב בזוג ילדים בני 14 שרדפו אחרי איוית קטנה והשליכו עליה אבנים, הדבר כמובן גרם לג'וו רודף הצדק להפשיל את השרוולים ולגשת לעבודה... כעבור כ5 דקות הפנים שלו היו נפוחות וסגולות, זוג פנסים עיתר את עניו וגופו כאבוהיה מחוסה בחבורות, אבל איך אומרים, אם זה נראה נורא אתה צריך להסתכל על הבחור השני (או הבחורים במקרה הזה, סביר להניח שהראש שלהם יכאב מעוד כשהם יתעוררו).
האיוית הקטנה שהתחבאה מתחת לספסל זינקה ממקום מחבואה ותיפסה על ג'וו, היא נקרחה על צווארו כמו צעיף ונרדמה כאילו זה הדבר הכי טבעי בעולם, הוא החליט לקרוא לה וי, היא היתה הפוקימון הראשון שלו.

אכשיו כשג'וו בן 18 וסיים את לימודיו הוא שואף להתקבל ליחידה משטרתית מובחרת, הודות לאימונים של אימו הוא מסוגל לעשות כל מה שג'ני ממוצעת יכולה לעשות ואולי אף טוב יותר, הוא כנראה הנער שביצע הכי הרבה מעצרים אזרחיים במחוז.

אל אף שלג'וו לא אין יכולת להבין פוקימונית היא היה יכול לתקשר יותר טוב עם פוקימונים מהרגיל, הקשר שלו עם וי היה עמוק עוד יותר והוא יכל לשוחח איתה כמו שאש משוחח עם פיקצ'ו.
היא נהגה לילל כאשר ג'וו היה נוקשה מדי ואפילו לנשוך אותו עם הוא הגזים (תחשובעל פיקצ'ו מחשמל את אש מהבחינה הזו), אבל אל אף האופי הנינוח שלה ג'וו אילף אותה להילחם והם מסוגלים להילחם בתיאום נהדר.
וי כמעט אף פעם לא בתוך הפוקדור שלה.


אופי: הירואי אפל משהו, הוא מסוג האנשים שירגישו רחמים על אנשים חלשים ומסכנים, איפלו אם הם עוברים על החוק. הוא נוטה להיות נוקשה כלפי פושעים שעושים את זה לשם הנאה או כסף. לעומת זאת כלפי אנשים מתעללים הוא נוטה להיות... קיצוני. אם אתה מכניס מכות למישהו והוא רואה אותך סביר להניח שתחזור לבית שלך עם פנס לעין.
אם מתעלמים מהחזות והמוניטן המאיים שלו ולומדים להכיר אותו מגלים שהוא למעשה בחור נחמד מאוד ששמח להגיש עזרה.


פוקימון התחלתי: Eevee נקבה בשם וי.
פוקימונים:
חפצים:10 פוקדורים, 3 סנווצים ו3 שקיות אוכל לפוקימונים ,1000 פוקיבאקס וחכה ישנה.
הערות/הארות: אני לא מתכבן לפתח את וי בגלל שאני רוצה שהיא תשאר בגודל הזה (היא חלק מהמראה והאשיות של ג'וו), אם אפשרי שיהיה לה גן מיוחד ששומר על הגודל הרגיל שלה אני אפתח אותה לה Espeon.
 

bard

פונדקאי מהשורה
tkhag1 אמר/ה:
אני חשבתי על דמות שצריכה "להפעיל" את המצב הפוקימוני שלה (בשקר הזמן מלבד המראה החריג שלה היא לא יכולה להשתמש ביכולות או מתקפות, זה אפשר? ואם כן במצב ה"כבוי" הדמות ת
אושר על פי מה שדיברנו.


נוסף מה שאני יכול לתאר רק כניסיון עלוב למפה.
 
Top Bottom