• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מצאנו! פוסט גיוס לחד"פ OSE – Old School Essentials – שיטת פנטזיה בסגנון מו"ד. [רול20+זום]

טווח גילאים
30+
מיקום בארץ / פלטפורמה
רול20
עריכה: קיבלתי כמות פניות גדולה מאד כאן ובפייסבוק, אני מתנצל שלא אוכל לצרף את כולם, אני כנראה אתן העדפה לחדשים בתחום שלא זכו עדיין לשחק.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אמ"לק – פוסט גיוס לחד"פ OSE – Old School Essentials – שיטת פנטזיה קלה ללימוד בסגנון מו"ד.
בבקשה לפני שאתם/ן פונים/ות אלי, תקראו הכל.

אני עומד לקחת את האמיצים שבינכם אל קבר מלכי הנחשים!, הרפתקת הכרות OSR קלאסית.
OSR הוא ז'אנר שמשחזר את החוקים והאווירה של משחקי D&D כפי שהיו לפני 20-30 שנה, השיטה שונה ממהדורה החמישית בהמון אספקטים שעליהם ארחיב יותר מאוחר בפני הקבוצה.
שיטת OSE היא שיטה מעולה שעושה את השחזור בצורה נקיה ומושלמת, שעל פי התכנון תתן לכם להרגיש את הקסם של החקירה ללא העומס המכני והקרבות האיטיים של השיטות החדשות ותתן חופש ליצירתיים שבינכם.

אז שלום לכולם, בקרוב אני רוצה להתחיל משחק חד פעמי (אני מעריך 4-6 סשנים) מקוון ברול20 פלוס Zoom, עדיפות לאנשים בוגרים (30+) אבל לא חובה, אפשרי למתחילים בתנאי שהם מגיעים עם אש בעיניים! אני אשתדל להיות ענייני לגבי הפרטים, מוזמנים בכיף לדבר איתי ולשאול שאלות – עדיף בפרטי.

תדירות: פגישה אחת לשבועיים בימי רביעי ב21:00 (יתכן ויותר תדיר בתלות ביכולת של כולם).

משך זמן פגישה: 3-4 שעות

גילאים: עדיף 30+ אבל לא חובה.

שיטה: נשחק בשיטת OSE – Old School Essentials

עולם מערכה: רוב הסיכויים שמייסטרה או ממלכות נשכחות, פחות רלוונטי כי זה חד"פ.

ניסיון: לא חובה הכרות עם השיטה, אבל כן חובה רצון וקצת זמן ללמוד (שיטה קלילה). אני פתוח לקבל שחקנים חדשים שלהוטים ללמוד.

דגשים: חשוב, הפעם יש פחות דגש על רולפליי ויותר על יצירתיות וחקירה, למרות שרולפליי טוב זה תמיד מבורך.
אני מקפיד לשמור על סביבה ודינאמיקה נעימה בין השחקנים, סביבה בטוחה מגדרית, אפס סובלנות לשחקנים בעיתיים.
דגש נוסף – אל תקשרו יותר מדי לדמות שלכם J

אני מנחה רציני ולוקח את הקבוצות שלי ברצינות (גם אם זה רק כתחביב) ומחפש שחקנים/יות רציניים/יות שרוצים באמת לשחק ולא רק להעביר צחוקים או את הזמן.שלא תבינו לא נכון, האווירה כמובן תהיה כיפית שמחה ורגועה ויש המון כיף וצחוקים במשחק שלי, אבל חשוב לי שכל אלו יהיו כמשהו נלווה למשחק ולא העיקר שבגללו השחקן/ית מגיעים למפגש. מצפה לשמוע מכם, אל תחששו לכתוב לי, מספר המקומות מוגבל ומצטער מראש על סינון שנועד אך ורק כדי לוודא התאמה לאווירת הקבוצה.

עריכה אחרונה:
חזרה