• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פגישה , או אולי כנס אצלנו....

saruman

פונדקאי ותיק
אייס מן מהפורום ואני חשבנו על לעשות כנס בבית של אייס.
יש אופציה שזה יהיה אצלו , יש הסכמה מצד ההורים , ויש לו גינה מאוד גדולה ( כמובן שהפגישה/כנס תכלול שינה ).
אני צריך שמי שרוצה לבוא יודיע לי או לאייס מן ( Ice Man ) בהודעה הפרטית.
זיכרו , אנו לא נוכל להכיל את כל הקהילה , ולכן יש שיריון ל30 אנשים ( בערך ) בלבד .

ד"א , הכנס יהיה בקיץ ( ואם יהיה אז הוא לא יתנגש בכנסים אחרים ).
אז אם יש שאלות אלינו , הערות , התפעלויות , וכל דבר שעולה על ראשכם ( כמעט ) שאלו.

45 אנשים יוכלו להיכנס בכיף כיופאק , אבל אנחנו לא צריכים לחרוג מגבול הטעם הטוב....
אולי 40 יוכלו לבוא....
כי בעיקרון אייס אמר לאביו שיבואו הרבה , הוא לא אמר מספר...

קודם כל נצטרך שיהיו אנשים , ואז נומר את הכתובת ואיך להגיע....
אבל לעת עתה אפשר לדעת שאנחנו גרים בצפון ת"א , והבית עומד על גבעה מטופחת , שאני אעמוד על המדרכה מתחתיה ( ביום הפגישה/ כנס ) ואחכה למוזמנים המלכותיים....

אם אתם רוצים לקחת בזה חלק נא שלחו לי או לאייס ( עדיף לי ) הודעה פרטית , ומוקד שרות הלקוחות ישמח לעזור .
אבל שוב , אם מטאור גדול יפגע בכדור הארץ לפני הכנס יאלץ להדחות.....
כל דבר גניבה , העלמה , שדידה , גזל , וכו' שיראו שם לא על אחריותינו.....

( שורה אחרונה בצחוק למי שלא הבין )

למה אתה מטיל פקפוק

אני וונג אירגנו כנס בחיפה. ולהתחשב בזה שהיום יש הרבה יותר שחקנים שאנחנו מכירים, זה יכול לעבוד. אבל אני עצלני מעט. אם אמיר יהיה רציני בטח יקרה משהו

אני רואה שיוני מנסה להגיע למספר הודעות של וואנג...
גיליתי אותך!!!11
רמאי!!!111 אני אשיג אותך!!!11

טוב יאללה , תפתחו עץ משלכם ותדברו בו מצידי על כל מה שעולה לכם בראש ( לא וואנג , לא כל מה שעולה בראש שלך ).

אז בינתיים יש 8 משתתפים ( לא כולל אותי , את אייס , ועוד איזה 3 חברים שלנו שגם מתחילים ) , כך שהרשמה והמקום הולך וקטן....

תקשיב אחי אני חושב שיהיה עדיף אם זה כבר בקיץ לעשות את זה אצלי בבית.
אני מאמין שיהיה מקום לכל מי שרוצה לבוא וגם זה מאוד קרוב לצפון תל אביב אז אין ממש יתרון בולט בבית שלך

מה הבעיה? החופש הוא גדול (מן הסתם.. :rolleyes: ) יש מקום לשני כנסים, מקסימום אם מישהו ממכם יוכל שינסה לארגן לשבועות, יותר כנסים יותר טוב.

בהחלט עדיף לכם קודם לסגור את שבועות ואחר כך רק לחשוב על כנסים בחופש.
ולדעתי אם הכנס הוא במרכז (ת"א למשל) שכולם יכולים להגיע לשם (אין בעיות "בטחוניות" וכאלה...) אז עדיף לאפשר לכמה שיותר להגיע...
אבל אם הכנס במקום אחר שבו לא כולם יכולים לבוא אבל חלק נכבד יכולים להגיע אז למה לא...

חזרה