• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
  למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא
 • כללי פורום שאלות ותשובות מבוכים ודרקונים
  פורום זה מיועד לשאלות ממוקדות על המכאניקה של מבוכים ודרקונים וגם פאת'פיינדר. יש לבחור את התווית המתאימה למהדורה שעליה נשאלת השאלה.
  אם מדובר בשאלה כללית, תוכן שיצרתם או נושא אחר יש לפרסם את הנושא בפורום מבוכים ודרקונים או משחקי תפקידים כללי. נושאים שאינם מתאימים, יועברו לפורומים אלו.

פאת'פיינדר 1 [פאת'פיינדר] Shroud of Vermin משך שליטה.

tkhag1

פונדקאי ותיק
Shroud of Vermin (Su): At 9th level, swarms no longer see you as prey. You can walk among swarms without fear of being harmed by them at all, and by taking a standard action to mentally command a swarm in which you stand, you can direct that swarm’s attacks and movements as long as you have more Hit Dice than the swarm. Even when you aren’t standing amid a swarm, your body crawls with vermin, and their chitinous bodies increase your natural armor bonus by +1. At 11th level, this bonus increases to +2, and at 17th level it increases to +3.
למיטב הבנתי מהיכולת הזו כאשר אתה עומד ואתה משקיע פעולה אתה יכול לתת להם פקודה לען לנוע ואת מי לתקוף, בתור הבא, אחרי התור הזה הנחיל כבר לא נשלט עילה אם תחזור על פקודה חדשה, אם כי במידה והפקודה המקורית לא נוגת את האינטרסים שלהם והם יחזרו עליה (למשל לשסע נחיל של נדלים בחבורת אורקים).
השה"ם שלי לא לגמרי סגור על משך השליטה וזו בנתיים ההנחה שלי, האם היא נכונה?
 

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
כן, היכולת מנוסחת קצת גרוע 😄

אתה יכול להשקיע פעולה רגילה כדי לפקד על נחיל שאתה בתוכו ושיש לך יותר קוביות פגיעה ממנו. בתורו, הנחיל ימלא את הפקודה. אחר כך הוא יחזור לעיסוקיו (אם לא תכנס שוב לנחיל ושוב תפקד עליו), אבל העיסוקים יכולים לגמרי להיות להמשיך במה שהוא עושה.

השימוש העיקרי ביכולת הוא פשוט לזמן נחיל ולעמוד בתוכו כדי להרתיע יריבים מתקרבים, אבל אתה יכול לדוגמה לפקד על הנחיל לזוז למקום אחר כדי שיחכה "לקלוט אותך" שם, לשלוח אותו לחסום גישה, או לפקד עליו לא לתקוף את החברים שלך.
 
Top Bottom