• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

עץ הרשמה למשחק בעולם המערכה נפילת הממלכות [מו"ד 5 מותאם] 3- 2/4.

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
בני אנוש מדברים מדוברת ועוד שפה מהגדרה
מכיוון שיש בעולם רק 2 שפות (מדוברת, שפת בני האנוש, וגם אלמנטלית - שפת בני האלמוות) אתה דובר רק אחת (אתה לא דובר אלמנטלית).
לום נמצא בציוד רקע, אז הוספתי אותו, טכנית יש לי שניים
תמכור במחיר מלא. אין לך יתרון כפול, אתה בטח יודע את זה.
מוקסם, מורעל, מפוחד, אחוז... כל מיני מצבים כאלה שלחשים והשפעות יכולות לתת לדמויות
אתה צריך לרשום איזה מצבים בדיוק. להיות חסין למצב מוקסם זה דבר אחד, ולהיות חסין למורעל זה יכולת נוספת.
ללוחם יש יכולת בשם סגנון לחימה, אחד מהם הוא "קשתות" שנותן 2+ להתקפות טווח, לא ציינתי את זה ביכולות כי זה תוסף פאסיבי שלא משפיע בשום מקום אחר
אין בעיה. להבא עדיף כן לכתוב שזה מה שבחרת, כי אני לא הבנתי את זה לבד ואולי גם אתה תשכח את זה מתישהו.

גרגויל

פונדקאי ותיק
1) סבבה, אני אשנה
2) אוקיי
3) הוא חסין לכל המצבים, זה רשום במפורש בספר ההרחבה ממנו התת מקצוע מגיע
4) סבבה אוסיף
5) רציתי להזכיר שהוספתי עוד מיומנות לדף דמות, היום וזו יכולת של בן אנוש וריאנט שפשוט שכחתי ממנה

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
הוא חסין לכל המצבים, זה רשום במפורש בספר ההרחבה ממנו התת מקצוע מגיע
אין בעיה, במקרה זה כדאי לרשום "חסין לכל המצבים" במקום "חסין למצבים".
רציתי להזכיר שהוספתי עוד מיומנות לדף דמות, היום וזו יכולת של בן אנוש וריאנט שפשוט שכחתי ממנה
לא הבנתי מה אמרת. יש לך התגנבות, אתלטיקה, תרמית, ואיום (אני מניח שההתגנבות והתרמית נוספו מיכולת הרקע שלך, כי במקצוע אתה מקבל רק 2). אתה רוצה להגיד שיש לך עוד מיומנות לבחירתך? אצלי בתיאור גזע הבן אנוש זה לא מופיע (בחוקים הבסיסים בעברית). אם זה תיקון מאוחר, אז אתה יכול להוסיף עוד אחת (רק תגיד איזה אתה מוסיף).

גרגויל

פונדקאי ותיק
לגבי חסינות למצבים, סבבה
יש שתי גרסאות לבני אנוש, הסוג הראשון מוסיף 1+ לכל התכונות שלהם, האחר מוסיף 1+ לשתיים מהתכונות שלהם, מקבל פיט לבחירתם, ומקבל מיומנות לבחירתם, אני בן אנוש מהסוג השני, המיומנות שבחרתי היא חקירה

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
מקבל פיט לבחירתם,
לא הבנתי למה אתה מתכוון ב"מקבל פיט לבחירתם". לגבי המיומנות - אני במקומך הייתי בוחר תובנה (או שכנוע, בעדיפות שנייה) כי אצלי הד"ק לתרמית זה תמיד תובנה קבועה של יריב - עם תובנה קבועה של 10 יהיה מאוד קל "למכור" לך מידע מזויף...

גרגויל

פונדקאי ותיק
פיט= כישרון, כמו קשת מומחה, ובר מזל (שני כשרונות שיש לי), אבל סבבה אני אוסיף תובנה (אני מתרגם את זה בד"ך לזיהוי מניע, כי תובנה תמיד מבלבל אנשים עם תבונה (התכונה), אבל סבבה, אני אקשיב לעצה שלך (ואם מישהו משקר לי תמיד יש לי חצים לתקוע בו)

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
פיט= כישרון, כמו קשת מומחה, ובר מזל (שני כשרונות שיש לי)
אתה מתכוון למאפיין. כישרון זה משהו קצת אחר, ואין את זה במו"ד 5...
אני מתרגם את זה בד"ך לזיהוי מניע, כי תובנה תמיד מבלבל אנשים עם תבונה (התכונה), אבל סבבה, אני אקשיב לעצה שלך (ואם מישהו משקר לי תמיד יש לי חצים לתקוע בו)
אני עוד לא פגשתי מישהו שהתבלבל, אבל נשמע הגיוני. לא הייתי מייעץ לך לתקוע חצים באנשים מסוימים - זרקתי את עיקרון האיזון לפח לפני שהתחלתי לכתוב את המשחק הזה... אתה תפגוש בעיקר אנשים מאחד משני סוגים: או שאתה מחסל אותם בלי מלח, או שהם מחסלים אותך בלי מלח. ככלל אם תפגוש צופה (אפילו מדור 3 או 4) הוא כנראה יחסל אותך בלחשים שלו (אלא אם ייגמר לו הדם מוקדם מדי...). זאת בניגוד לבני תמותה, שאת רובם אתה יכול לחסל די בקלות (אם כי הרבה פעמים עדיף לך לנסות להוציא מידע ולהשתמש באנשים כמודיעים מאשר להרוג אותם).

גרגויל

פונדקאי ותיק
אתה מתכוון למאפיין. כישרון זה משהו קצת אחר
כנראה, אני לא בטוח איך תרגמו את זה.
אתה תפגוש בעיקר אנשים מאחד משני סוגים: או שאתה מחסל אותם בלי מלח, או שהם מחסלים אותך בלי מלח. ככלל אם תפגוש צופה (אפילו מדור 3 או 4) הוא כנראה יחסל אותך בלחשים שלו (אלא אם ייגמר לו הדם מוקדם מדי...). זאת בניגוד לבני תמותה, שאת רובם אתה יכול לחסל די בקלות (אם כי הרבה פעמים עדיף לך לנסות להוציא מידע ולהשתמש באנשים כמודיעים מאשר להרוג אותם).
טוב לדעת

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
למה ציפית במשחק תככים?
לא משנה, אין טעם שתענה...
בהחלט טוב לדעת את זה. שים לב שלפני שאתה מתחקר אנשים כדאי שתדע אם הם יודעים משהו, כי רוב האנשים לא יודעים, ומבחינת השלטון הלימריאני עיסוק בקסם זה פשע (חוץ מלוסיה...).

lonewolf

פונדקאי ותיק
1. סבבה, אני אשנה לשישים
2. סבבה
3. אה, תרגומים ארורים. אני מדבר על רובה קשת קל. 1ק8 נזק.
4. הא, לא ידעתי את זה. אני משנה לכוח.
6. סבבה?
7. אני אשנה
8. כן, כנראה.
9. איום, אקרובטיקה, אתלטיקה, הישרדות
10. חמישים מ"ז זה מספיק ;)?
11. סבבה.

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
אה, תרגומים ארורים. אני מדבר על רובה קשת קל. 1ק8 נזק
1ק8 +2, לא +3... תשנה.
איום, אקרובטיקה, אתלטיקה, הישרדות
מיומנויות לא יעילות במיוחד (חוץ מהאיום) אבל אוקי.
חמישים מ"ז זה מספיק
ממש כלום...
תחשוב שכל פריט מידע משמעותי יעלה לך לפחות 20 מ"ז...

lonewolf

פונדקאי ותיק
שיניתי, ולגבי השאר- לא נורא, נסתדר. מה שכסף לא יפתור, כוח יפתור. מה שכוח לא יפתור, לרוץ משם מהר יפתור.

Top Bottom