• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

סטטוס
נעול לתגובות.
לכל מי שרצה לשחק - יש שפע הצעות לדמויות בעץ של the gate goes ever on.

כמו כן:

ההרפתקאה שאני מעביר, "שירת הברבור", עומדת ככל הנראה להתפצל באורח סופי לשני חלקים, ואי לכך, עומדים להתפנות בקרוב מקומות לשחקנים חדשים.

https://www.pundak.co.il/forums/threads/4478

מי שמעוניין להצטרף, עם אחת הדמויות שצויינו בפתיחת ההרפתקאה ולא נתפסו עדיין, או עם דמות חדשה, שישלח לי הודעה פרטית או יגיב לפתיל.

רציתי לדעת עם מישהו חשב על להתחיל הרפתקה חדשה כי אני ממש רוצה להצטרף לאחת

אין לי מושג מה קרה בשירת הברבור ואני לא ממש מכיר את העולם קלדאריה למרות שניסיתי לקרוא אותו. עם מישהו עומד להתחיל הרפתקה חדשה ולא הרפתקת המשך אני יקפוץ עליה מיד

אני מקווה שברור לך שאם מישהו יתחיל הרפתקה חדשה, הוא ירשום עץ ובו הוא ישאל "מי רוצה להצטרף", ואז תוכל לרשום שם במקום לשאול פה...

אני הייתי מאוד רצה שמישהו ישה הרפתקאה בעולם האפלה,כי vempire נשמע מאוד מגניב.

אלף סייר אמר/ה:
אני הייתי מאוד רצה שמישהו ישה הרפתקאה בעולם האפלה,כי vempire נשמע מאוד מגניב.

שמעתי זעקתך, אני אשקול את זה... למדתי דבר או שניים מגדעון (Enviyatar) על תכנון זמנים בהרפתקות. הייתי מאוד רוצה לסיים בהזדמנות את "בעקבות המיתוס" אבל הזמנים דוחקים וההתלהבות ירדה. אולי בעתיד...

אני רק רוצה לציין שוומפייר היא שיטה שדורשת מקסימום רולפליי ומקסימום תיאורים מרשימים של פעולות. בנוסף זהו משחק קשה נפשית לפעמים ועלול לכלול חומרים קשים להתמודדות בשביל הגילאים היותר צעירים, אלא אם כן המשחק יהיה לייט ויתרכז בקטע היותר "מאטריקס" שלו בו ערפדים מזנקים לכל עבר ועושים פעלולים בסלואו מואשן... מה שאני אישית חושב שהוא ביזיון לשיטה...

אישית, הייתי מאד ממליץ על המשך של "בעקבות המיתוס", או אפילו שכתוב-עצמי שלה והתחלה מחדש, עם שינויים, פחות דמויות ושיפורים תוך לימוד מטעויות קודמות.

אני בספק, אם יש כאן הרבה אנשים שמסוגלים לשחק ב-Vampire ברמה שאתה רוצה - הן מבחינת יכולת, הן מבחינת היכרות שיטה/עולם, והן מבחינת אהבה של התחום (שתי התכונות האחרות, למשל, חסרות לי אישית לחלוטין).

פיט ורן, מחקתי את הודעות ההמשך שכתבתם על ומפייר, כי הן לא שייכות לעץ שכל מטרתו מציאת שחקנים ומנחים. אתם יכולים לפתוח את הדיון בפורום משחקי תפקידים כללי

דמון, כדאי לך לשפר קצת את הטיזר, תנסה לתאר יותר ולא לכתוב רק דברים כמו "..." אמר דני "..." אמר יוסי, הטיזר יכול לי
היות מוצלח מאוד עם קצת שיפורים :D

אבל ביקשתי יפה זו הפעם השניה! נו באמת, סטאר וורס, אמבר, אדון האור, המוסד, משהו שאני מכיר! כל דבר!

לי אישית אין די רקע על הדמות והעולם בכדי לשחק ב"להבות של קור".

וואנג, את רוב העולמות שהזכרת אני לא מכיר מספיק טוב כדי להריץ בהם. אני מכיר יפה את הלגנדריום של טולקין, אולם אין לי רעיון טוב להריץ שם, ובמרוצללים אני די חלוד. הייתי יכול לנסות לעשות מה שניסה קולונל קלאוס, ולהריץ משחק היסטוריה-פנטזיה בימיה"ב, אבל אין מספיק שחקנים שמכירים את התקופה טוב מספיק.

הרצת משחקים בקלדאריה מסייעת לי לקבל רעיונות לגבי העולם ולפתח אותו - וחשוב יותר, היא מסייעת לשחקנים חדשים להכיר את קלדאריה. (ואגב, לא צריך לקרוא את כל האתר בכדי לשחק. אפילו לא רבע ממנו).

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה