• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

עץ הודעות וחיפוש שחקנים ומנחים

The Red Hand

פונדקאי מהשורה
אני מניח שאתה צודק, פשוט מעולם לא התנסתי בחופשיטה למיניהם, לעומת השיטה הספציפית הזו, בה אנחנו משתמשים לעיתים בשולחן הבית, בעיקר בדרגות הגבוהות של פאת'פיינדר, כשלשחקנים כבר נמאס מההרפתקאות, ועל מנת שלא ישעמם אותם יותר מדי, אני(בתור השה"ם) לקחתי על עצמי את הניהול ונתתי להם את ההחלטות הבסיסיות, כמו בנייה וכדומה.

גרגויל

פונדקאי ותיק
אני מבין, השיטה היא בלי ספק שימושית לשחקנים שהופכים לשליטים. אבל בחופשיטה אתה לא תצטרך להכין דף דמות מכאני מפורט למנהיג שלך, ואפשר לפשט בהרבה את השיטה הזאת שבלי ספק מסובכת יתר על המידה

dragonitzan

פונדקאי ותיק
לאור עזיבתו של הח'אן הטטרי, התפנה מקום בהרפתקה שלי צילו של הצל. אנחנו באמצע ההרפתקה, אבל אני אשמח לקבל שחקנים רציניים שיסכימו להקדיש מזמנם למשחק (המשחק זז בקצב מאוד איטי אבל אנחנו מנסים להרים את הקצב).
אני רק מציין שאנחנו כרגע החלטנו לעבור מחופשיטה למהדורה 5, כך שמי שרוצה להצטרף יכנס ישר לתוך מהדורה 5.

A.L.Z

פונדקאי פעיל
יואו אני ממש רוצה, קראתי את כל בני המפלצות וחלק מצילו של הצל (זאת אומרת רק את הסיפור של רין ווואשו ואת מה שקרה אחרי שהם התחברו לשאר הקבוצה) אבל אני מודה שההבנה שלי במהדורה 5 די מוגבלת.

dragonitzan

פונדקאי ותיק
דבר ראשון תקראו את עץ ההרשמה, ורצוי גם את החלק האחרון של המשחק (מאז שכולם נפגשו). אם אתם רוצים להשתתף אנא שלחו רקעים (דפי דמות פלאפיים בלבד) ואני אבנה עם השחקן שאני אבחר את דף הדמות המכאני. אם לא התקבלו - לא נורא, אם מישהו נוסף יפרוש אתם תהיו הראשונים להצטרף.

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
The Red Hand אמר/ה:
רעיון שעלה לי לאחרונה - עד כמה יש ביקוש למשחק ניהול-בניית ממלכה?
המשחק יבוסס על שיטת הבניית ממלכות של פאת'פיינדר, ואני אשלב את המשחק גם עם משחק תפקידיים, פוליטי בעיקרו, דומה מאוד למשחק "אש וברזל" שהח'אן מריץ כרגע, רק עם פן טקטי יותר גבוה.
אם משתמשים בשיטה של פאת'פיינדר אני אתעניין במשחק.

גאלארד

פונדקאי חדש
שלום, הייתי רוצה להצטרף למשחק תפקידים כלשהו, אבל ראוי לציין שאין לי שום ניסיון באף שיטה ספציפית. יש לי העדפה מסויימת למשחקים המבוססים על עולמות מספרי פנטזיה.

אני יכול לצפות שמישהו יעזור לי בנושא?

המגדל הבודד

פונדקאי ותיק
כרגע אני לא חושב שיש משחקי תפקידים שמחפשים עוד שחקנים כאן בפורום, אבל אתה יכול לחכות קצת ולראות האם ייפתח משחק כלשהו, או אפילו לפתוח משחק משלך (אם כי כקגע הפורום מלא בהרבה משחקים, מה שישפיע על כמות השחקנים שיהיו במשחק שתפתח).

nav566

פונדקאי ותיק
היי.
אחרי מה שקרה פעם שעברה, אני לא מתכנן לפתוח משחק חדש בזמן הקרוב. מה שכן, אני אשמח מאוד להצטרף למשחק במידה וייפתח אחד. אני מעדיף את 5e, אבל זורם עם מה שיהיה.

אביעד

פונדקאי ותיק
[mention]גאלארד[/mention]
אם אתה רוצה משחק מקוון בפורום זה באמת המקום הנכון בשבילך ואני מצטרף לכל מה שהמגדל הבודד אמר.
אם אתה רוצה משחק לאו דווקא מקוון או לאו דווקא כאן בפונדק (שיש לו המון יתרונות) כדאי לך ללכת לחפש בפורום חיפוש שחקנים, לפרסם הודעה עם פרטים שלך. פשוט קצת לא ברור לי מהניסוח של ההודעה שלך מה אתה רוצה.

nuriel

פונדקאי מהשורה
אהלן חברה, אני שה"ם בעל ותק של כמה שנים בהרצה מקוונת, אני מתכנן להריץ פה בפורום את "אין סודות שקטים", הרפתקת ההיכרות שהוצגה בספר של ת'רוס. כרגע אני עדיין עובד על תקצור הספר באופן ידידותי לשחקן.

יש ביקוש?

Top Bottom