• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ גיוס שחקנים למשחק "סיעות פוליטיות" (שיטה ביתית, משחקי ניהול, ללא מנחה 1/5)

סטטוס
נעול לתגובות.
כתבתי לאחרונה שיטה למשחקי ניהול שמותאמת לשלושה עד חמישה שחקנים, המערבת תככים רבים.
השיטה מצורפת כאן בקובץ, בנוסף לקובץ דרייב כאן.
כדי להבין את כל שאר המידע כאן יש לקרוא את השיטה קודם.
המשחק יהיה משחק זמן אמת, שבו כל יום הוא חודש זמן משחק. בנוסף, תהיה התכנסות של הפרלמנט אחת ליומיים זמן אמת שתיעשה אונליין עם כל השחקנים שיש להם מושבים בפרלמנט. לטובת שומרי השבת (ואני בתוכם) בשבת המשחק יושהה ולא יעבור חודש.
בסוף כל שבוע יהיה עדכון של הפרלמנט. ההתכנסויות של הפרלמנט יהיו בימים האי - זוגיים. השעות ייקבעו בקבוצה פרטית של חברי המשחק, ככל הנראה התכנסות הפרלמנט לא תארך זמן רב כי זה רק העלאת הצעות חוק והצבעה. אין נאומים. אם אתם רוצים משת"פים על החוק שלכם - דברו איתם לפני.
יו"ר הפרלמנט יצטרך לעשות עבודה לפני, אז מי שיש לו זמן מוגבל להקדיש - לא לבקש את התפקיד הזה.
חלוקת התפקידים ההתחלתית תהיה גם כן בקבוצה הפרטית. ברגע שיתחיל המשחק יעלה קובץ דרייב שבו תהיה מפת העיר. חובה לכתוב את כל השטחים הבנויים במפה, ומה הם בנויים.
אני עצמי גם כן משחק, כמו שכתוב בכותרת המשחק הוא ללא מנחה.
כל שחקן מנהל את הסיעה שלו באמון מלא כלפי האחרים. אין צורך לדווח על ייצור וכו' - פשוט אחת ליום תעלו את כמות המשאבים שלכם, ותבצעו את הפעולות שלכם. אין צורך לדווח על פעולות מלבד בניית שטח, בניית חומה או תקיפה.
אם שמתם לב -במשחק אין שום אקראיות, אין קוביות. כמו כן, ניסיתי לכתוב שיטה שתכסה גם את המקרים הכי הזויים (למשל - אף אחד לא הגיש מועמדות לתפקיד יו"ר הפרלמנט). אם אתה מוצאים מקרה שלא נכלל בה - תגיבו, ותגידו מה לדעתכם הפתרון. המטרה היא כמה שפחות שינויי מכניקה וויכוחי מכניקה.
מסיבה זאת, שינוי השיטה לפני תחילת המשחק יהיה אפשרי רק אם רוב השחקנים שנרשמו כבר מסכימים. שינוי השיטה אחרי תחילת המשחק יהיה אפשרי רק עם כל השחקנים במשחק מסכימים.
לא ניתן להצטרף למשחק אחרי שהוא התחיל.
המשחק יתחיל בעוד שבועיים (10/9/2021), או כשיהיו שלושה שחקנים (המאוחר מביניהם).
כל מי שרוצה להשתתף - פשוט להגיב כאן משהו בסגנון "אני רוצה להשתתף" ואני אכניס אותו לקבוצה של הודעה פרטית של המשחק.
דיונים על מכניקה - מוזמנים בשמחה, אבל לא בעץ הזה. בתגובות על קובץ הדרייב, או בעץ נפרד שתפתחו בפורום.

בהצלחה לכולנו, מקווה שתיהנו מהמשחק!

עריכה אחרונה:
במידה ואתה רוצה להריץ משחק שלא על דפי פורום משחקים מקוונים ורשומות, אתה מוזמן לפרסם קריאה לשחקנים דרך הפורום המיועד.
בנוסף, נא לא לפתוח עצים נפרדים לדיוני מכאניקה או שאר דברים, שהכל יהיה בעץ אחד.
העץ ננעל.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה