• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 ענקים במו"ד 5

http://www.wizards.com/DnD/Article.aspx?x=dnd/4wand/20120925

נראה שהכיוון הכללי הוא להחזיר את הענקים למה שהיו במוד"מ ובמו"ד 3 - ישנה היררכיה של שישה סוגי ענקים שלא אוהבים אחד את השני, לכל אחד מהם יש תרבות משלו (חוץ מענקי העננים שהם גזע מפולג בין הטוב והרע) וכולם רואים בעצמם עליונים על הגזעים הקטנים יותר והעתיקים פחות. הענקים הם גזע עתיק מאוד וכולם חוץ מענקי הגבעות מכירים באומנויות הקסם.

השינוי העיקרי הוא בטיטאנים - וויזארדס החליטו לשלב בין הטיטאנים של המהדורות הישנות ובין אלו של מו"ד 4. כל טיטאן הוא חצי אל או אלוהות פחותה מאוד - צאצא של אחד מששת אלי הענקים. חלקם טובים ואחרים הם מפלצות של חורבן, אבל כולם מאוד חזקים, מאוד תבוניים ושולטים ביסודות המקושרים לגזע הענקים שעליו מפקד האל שלהם.

אני מודה שמהרגע שהם הודיעו שיש עוד שנתיים, אני לא מתעניין במו"ד 5, בטח שלא בפלאף, כשיש לי את איי הסערה :)....
אולי אחרי שאני אגמור את המערכה הבאה של מו"ד 4, אני אציץ לראות מה התעדכן. אין מה להגיד, עוד שנתיים זה המממווווןiןןן זמן.

חזרה