• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סיפור עליית המורדים

מה דעתך על הספר עד כה?

• סה"כ מצביעים
    7
אני נמצאת באמצע כתיבת הפרק החדש, אתם ביקשתם שאכתוב תקציר קטן למה שקרה בפרק האחרון שפרסמתי (אני מניחה שלא תקראו את הפרק שוב, מי שכן, זה אפילו יותר טוב.) אבל הרוב מעדיפים שאכתוב תקציר, אז הנה:

האירועים האחרונים שהתרחשו בספר "עליית המורדים", פרק 39 - "נקמת המתנקשים חלק ב'"

435.jpg

לאחר שדלין מצאה את מקום מחבואם של קליאו ומג'יק (במרתף, תחת ביתו של גייל) היא מחליטה כצעד ראשון לאנוס את קליאו בת החמש עשרה לפני שתחטוף אותה. קליאו חווה חוויה מטרידה ומפחידה במיוחד, אך בדיוק לפני שדלין הספיקה לבצע בה את זממה - מג'יק התעורר והצליח לעצור אותה לאחר ששחרר כישוף לעברה ופצע מעט את רגלה. דלין לא נשארה חייבת והיא מחליטה להרוג את מג'יק לפני שתחזור לספק את עצמה עם קליאו. מג'יק נחוש להגן על קליאו גם במחיר חייו.
בינתיים, אורפן עדיין מתמודד מול דאברה המנסה להשתמש בשמה של קליאו בשביל לעצבן אותו ולהוציא אותו מריכוז בעת הקרב, אך הוא לא נופל לזה. דאברה מזכירה גם את עברו האפל של אורפן, וכל זה בשביל לעצבן אותו, אך הניסיון להכשיל אותו פסיכולוגית איננו מצליח לה כפי שתכננה, משום שהיא אכן מצליחה לעצבן אותו לבסוף כשהיא אומרת כי קליאו תמות באשמתו, אבל זה לא גורם לה לנצח, אלא לספוג מכות ואיומים ממנו. היא מפסידה בקרב. דאברה מבחינה כי משהו מוזר מתרחש אצל אורפן - העיניים שלו נצבעות בכתום למספר רגעים.
אחת המתנקשות הצעירות מנסה לעשות מהלך כשהיא לוקחת איתה את החרב של דאברה במטרה לנפץ את הקיר המכושף שהציב אורפן, הקיר מונע מיצורי האופל החמורייס לפלוש אל הכפר - אך לרוע מזלה היא נתקלת בקיזה שמונעת ממנה זאת. קיזה חשה בהילתו של לואיס המגיעה מן החרב.
דלין מכניעה את מג'יק בקלות, אך לפני שהיא מנחיתה את המכה האחרונה עליו על מנת להרוג אותו - קליאו מנסה לעצור אותה ומצליחה כי דלין מעדיפה לנסות שוב לאנוס אותה. קליאו המפוחדת מנסה להימלט ממנה ולהגן על עצמה ללא הועיל, מג'יק בכוחותיו האחרונים משתמש בכישוף 'סופיוס' ומערפל אותה, כעת הרבה יותר קשה לדלין להתמקד בקליאו אשר מחליטה לא לברוח ולהשאיר את מג'יק מאחור, קליאו נפצעת ברגלה לאחר שדלין בועטת בה. בדיוק לפני שדלין מצליחה לפצוע את הנערה עוד יותר בעזרת חרבה - גייל מגיעה בזמן ומציל אותה.
קיזה מעוניינת לדעת מדוע חרבה של קיזה מפיצה את ההילה של לואיס והיא מנסה לשאול אותה את זה, אך אורפן כועס ודורש לדעת מדוע עזבה את הילדים לבד והאם השתמשה בכישוף נעילה מבפנים על המרתף בו הם נמצאים, היא משקרת שהם בטוחים רק בכדי שיניח לה וייתן לה לשאול את דאברה על לואיס. זה מה שמעניין אותה כרגע. דאברה מנסה לעצבן את קיזה עוד יותר, קיזה מאבדת עשתונות ומכה אותה, אורפן משכנע את המכשפה לחזור אל הילדים ולאחר מכן היא תקבל תשובות מהמתנקשת שנהנית מכל הסיטואציה.
גייל פצוע קשה והוא לא מצליח למנוע מדלין לחטוף ממנו את הילדה - דלין חוטפת את קליאו ומרימה אותה בקלות על ידה האחת, היא מדברת אל גייל בשנאה ובועטת בו עד שהוא מאבד הכרה.
קיזה חוזרת אל המרתף ומבינה ממג'יק הנסער שקליאו נחטפה על ידי המתנקשת, היא בודקת אם גייל חי ואומר כי הוא ימות אם לא יקבל טיפול בזמן.
דאברה דואגת לבת זוגתה דלין תוהה אם היא כבר הצליחה לחטוף את האחיינית שלה מבלי להסתבך עם גייל, אורפן דואג לילדים וחושב אם יש דאברה רקמה תכנית מאחורי כל זה... הוא לא יודע מה לחשוב גם לגבי החשד שלו שקיזה שיקרה לו בקשר ללואיס, הוא כועס על קיזה ופחות בוטח בה שוב... לעת עתה, הוא מחליט להשאיר את דאברה ומתנקשיה בשבי.
בדרכה של דלין אל דאברה עם קליאו חסרת האונים בידה, היא מגלה שאורפן פצע את דאברה והיא זועמת ומתכננת להתמש בילדה בכדי לשחרר את בת זוגתה והמתנקשים האחרים.
אורפן עומד לאבד עשתונות מדאגה לקליאו כשהוא לא רואה אותה עם קיזה ומג'יק. לפתע דאברה מופיעה בפניהם, כשהיא מרימה את קליאו בידה האחת ובידה השניה מצמידה אל ראשה אקדח חם. משהו בלתי רגיל קורה לאורפן, הזעם והדאגה שלו משתלבים עם אנרגיית הכישוף העצומה שלו. מג'יק וקיזה חשים באנרגייה של הכישוף הכתום ומתרחקים משם עם גייל מחוסר ההכרה. אורפן הורג את דאברה רק במבט לפני שהיא מספיקה לירות בראשה של קליאו. הכישוף הכתום משתלט עליו והוא הורג ללא רחמים את המתנקשים האחרים שתוקפים אותו. קיזה יודעת שרק קליאו יכולה לעצור אותו. במאמץ רב, קליאו אומרת את שמו של אורפן והשפיות חוזרת אליו לאחר שהוא שומע את קולה. לאחר שהוא חוסר לעצמו הוא מחבק את קליאו בבכי, אבל היא בתגובה לכך סוטרת לו וצועקת עליו שהוא נטש אותה! הפרק מסתיים באווירת נכאים. מה יקרה עכשיו? האם קליאו תסלח לאורפן הממותת רגשית? והאם הם יצליחו להוציא את המידע מדאברה ומתנקשיה? תהיו מעודכנים!

מבחינתי הוא אחלה, אבל הייתי שמח אם הוא היה צמוד יותר לפרק החדש... אבל אני פשוט מחכה לו :)
הפרק החדש יעלה בקרוב... ממש סליחה על זה... יש חגים וצום, אל דאגה אני לא שוכחת :giggle:

כל פעם קורה משהו אחר שמעכב לי את הכתיבה... האסון שקרה לקח לי את החשק עכשיו... אני בכל זאת אנסה להמשיך לכתוב.
אני רוצה לומר שגם אני בדיוק לפני החג החלטתי שאחרי החג אחזור לכתיבת הסיפור של רגולוס, וכשהתחילה המלחמה היה לי בלק-אאוט בכתיבה. אני חושב שזה בסדר לגמרי שדברים זוועתיים כאלה לוקחים לך את החשק לכתוב. אם לכתוב בכל זאת זה כבר החלטה שלך, אבל אני חושב שכל הקוראים יבינו לגמרי אם תחליטי לדחות את כתיבת הפרק הבא עד שננצח במלחמה הזו.

הבנתי שכבר סיימת את כתיבת הפרק ועכשיו את מגיהה אותו. לגבי האסון, ניתן תמיד לתעל את הרגשות דרך תרפיה בכתיבה כפי שעושה ספארק במקום אחר במערכת הפורומים אבל כל אחד וגישתו לכתיבה. אם את זקוקה לשקט פנימי כדי לכתוב, ייתכן שעדיף שתחכי עד שהמלחמה תיכנס לאחת מתקופות השפל שלה.

הבנתי שכבר סיימת את כתיבת הפרק ועכשיו את מגיהה אותו. לגבי האסון, ניתן תמיד לתעל את הרגשות דרך תרפיה בכתיבה כפי שעושה ספארק במקום אחר במערכת הפורומים אבל כל אחד וגישתו לכתיבה. אם את זקוקה לשקט פנימי כדי לכתוב, ייתכן שעדיף שתחכי עד שהמלחמה תיכנס לאחת מתקופות השפל שלה.
למעשה אני עוד רגע אסיים... עוד לא סיימתי את הכתיבה עצמה.
ייקח זמן עד שהמלחמה תגמר, אני חזרתי לכתוב.

למעשה אני עוד רגע אסיים... עוד לא סיימתי את הכתיבה עצמה.
ייקח זמן עד שהמלחמה תגמר, אני חזרתי לכתוב.
מבין אותך.
אני כתבתי סיפור קצר מנקודת המבט של הנבל הראשי בתסריט שאני כותב, אבל הוא כולל אלימות וסצנות שלא מתאימות למצב הרגיש שהרבה אנשים נמצאים בו היום. אם אקבל אישור מהמנהלים לגביו אפרסם אותו, אולי עם אזהרת טריגרים בהתחלה.

מבין אותך.
אני כתבתי סיפור קצר מנקודת המבט של הנבל הראשי בתסריט שאני כותב, אבל הוא כולל אלימות וסצנות שלא מתאימות למצב הרגיש שהרבה אנשים נמצאים בו היום. אם אקבל אישור מהמנהלים לגביו אפרסם אותו, אולי עם אזהרת טריגרים בהתחלה.
תודה.
האם במקרה קראת את הספר שלי?

חזרה