• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עכביש רצף - Phase Spider

the dark lord the dark lord
אני משתדל לעבוד על פי הסכמה הזו של 5E:
1627812327662.png

אבל אני חייב לומר שצילמתי אותו באור שמש חזק, הכחול טיפה יותר כהה ממה שנראה (הלבן הוא באמת לבן).
אבל... אפילו אחרי כל מה שאמרתי, זה רק הבסיס, הוא עדיין לא מוכן, יש לי עוד עבודה ושכבות ואני די בטוח שהוא הולך להשתפר.

לא ציפיתי שאמצא את מקור התמונה הזו כאן XD אחד השחקנים שלי שלח אותה כשתיארתי עכבישי קרח לפני כמה סשנים, וחשבתי שזו תמונה ממש מגניבה.

אבל אישית היא לא מרגישה לי כמו עכביש הזחה, פשוט לא ערטילאי מספיק… הצביעה נראית כמו בסיס ממש טוב אבל! מחכה לראות את התוצאה הסופית!

כן כן, לא לשפוט עדיין - עובד על זה לאט לאט... :)
ראיתי מישהו בוידאו שצבע אותו בשחור עם עיניים אדומות - נראה מגניב, אבל אני נוטה להיות יותר קרוב למקור (במגבלות רמת הצביעה החובבנית שלי שהולכת ומשתפרת אני מקווה).

הבעיה שלי עם העיצוב של 5 הוא לא הצבע הבהיר- אני מת עליו, הבעיה שלי היא שהוא לא מרגיש כמו עכביש הזחה. אם היה קצת ערפל בציור, או חלקים חצי שקופים, זה היה נהדר.

אבל זו בהחלט לא ביקורת על הצביעה או המיניאטורה.

הבעיה שלי עם העיצוב של 5 הוא לא הצבע הבהיר- אני מת עליו, הבעיה שלי היא שהוא לא מרגיש כמו עכביש הזחה. אם היה קצת ערפל בציור, או חלקים חצי שקופים, זה היה נהדר.

אבל זו בהחלט לא ביקורת על הצביעה או המיניאטורה.
מאד מסכים עם מה שאתה שאתה אומר, הלוואי שהיה אפשר לצבוע בשקוף וערפל טיפה יותר מורכב לעשות :)

הוא יפיפיה! עכשיו תכתוב הרפתקה שמשלבת עכביש רצף ותולעת סגולה…
תודה רבה! אני מגדיל את ארסנל המיניאטורות שלי ויש לי עוד לצבוע (אני חושב שהבא יהיה אטין!) אבל אני עובד על עוד פרוייקט גדול בצורה איטית שאחשוף ברגע שתהיה בו התקדמות משמעותית.

חזרה