• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • דרקוניקון 2022 מגיע בסוף אוגוסט
    הכנס חוזר ב 25-26 באוגוסט, לאחר הקורונה ועם המון משחקים והפתעות. פרטים נוספים באתר הכנס.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

עיר ירח - עץ משחק (רשומות המוטנטים מותאם, חופשיטה 3/3)

tkhag1

פונדקאי ותיק
רוג'ר נח ברכב (הוא ער כבר הרבה זמן את הוא צריך לחדש כוחות) ומשם יוצא לקנות מצלמה קטנה ללא פלש ואומר לאחרים גם לקנות אחת (היינו צריכים לקנות כאילו עוד קודם בשביל לתעד דברים חשודים)וחוזר לנסות לאתר ולערוב מרחוק אחרי האישה

The scribe

פונדקאי ותיק
אאוט
אם מישהו עושה פעולה כלשהי (כמו קניות) נא להגיד, ולא להניח שזה קורה.

אתה מוצא תא טלפון, ומתקשר לקאשה. אחרי שני צלצולים, קאשה עונה לשיחה.

"בוקר טוב. האם הייתה התפתחות כלשהי?"

tkhag1

פונדקאי ותיק
out
אני קונה לעצמי מצלמה בדרך
in
"אם כבר קיבלת את המידע שמסרתי קודם אין התפתחות חדשה. אשת הקשר אמרה לי לחזור אליך. אני מבין שיש לך מידע עבורי?"

The scribe

פונדקאי ותיק
"אנחנו מנסים להבין אם יש פה מהלך של מישימה נגד השבט שלנו. פרסנו כמה סוכנים בשכונה שהגעת אליה, מבלי שהם ידעו על מרשואן, כדי לגלות אם באמת משהו מתרחש, אבל אתם צריכים להמשיך לעבוד במקביל.

אתם צריכים להבין מי היא האשה הזו, ולדווח לי בהקדם, בין אם היא סוכנת של מישימה, פושעת מהטריאד או מה שלא יהיה.

שימו עין על מרשואן, בדגש על האם הוא נפגש עם עוד טיפוסים מפוקפקים.
"

tkhag1

פונדקאי ותיק
"אני לנסות לתחקר אותה אבל זה יהיה רועש או שיוביל ל"העלמה" שלה. עם צוות אחר הייתי שולח מישהו לרחרח בשטח שלה בשקט אבל הפורץ של הצוות הזה כבר הוכיח אי יעילות... זו בחירה בין שקט או נפגעים לבין מידע גבירתי... מה העדפות שלך גבירתי?"

Top Bottom