• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

מהדורה 5 עולמות הפרא - גו'נאמור

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
גו'נאמור חוזרת בעוד ספרון (19 עמודים) למהדורה 5!
המדריך הפראי של אייגאהור Iygahaur's Wild Guide מכיל חיות חדשות, שומרי יערות, ונתונים לכולם! סמילודונים (הידועים בתור טיגריסים שנחרביים, אף על פי שאינם טיגריסים), ממותות, ודרקוני קומודו! חרקי להבה, חרקי חרב! פנתרים קסומים! והכי חשוב - שומרי היערות של אייגאהור!
אייגאהור היה אלף. החלום שלו היה להיות הדרואיד החזק בעולם, להגן על החיות. כולם עודדו אותו להגשים את חלומו, עד שיום אחד, התחילו לשכנע אותו שלא יוכל לעשות זאת. הם עשו זאת מכיוון שהוא ננשך על ידי ליקנטרופ טיגריס, שאנשי אולדסטון (שם הוא גר) צדו מיד כעונש. הם חשבו שהוא יאבד את דעתו, ושצורתו ההיברידית תשתלט עליו. אבל אייגאהור היה חזק יותר. הוא השתלט על הפרא שבתוכו ונהיה הדרואיד שומר היערות. ובנוסף ליכולתו הדרואידית של שינוי צורה, הוא היה ליקנטרופ ושלט בשינוי הצורה הטבעי שלו! אבל במהרה הבין שזה לא היה ליקנטרופ טיגריס. זה סמילודון. היה רק אחד, ואחרי שהוא מת, רק אייגאהור נשאר. הוא היה הליקנטרופ הסמילודון היחיד שנשאר. הוא פרש ליער אולדסטון, והקים את מסדר שומרי היערות. אייגאהור מעדיף להתגלות בצורתו ההיברידית או בצורת סמילודון, לעתים סמילודון ענקי. לעתים רחוקות יותר הוא מופיע בצורת חיה אחרת, אבל כמעט אף פעם אינו מתגלה כאלף. הוא מלך הדרואידים, מלך היערות.
אייגאהור אוהב לעזור, אבל רק לראויים. לאחר שהוא צופה באדם זמן רב ובודק אם הוא ראוי, יבוא אליו אייגאהור בצורת חיה\בצורה היברידית, וייקח אותו למקום המסתור של מסדר שומרי היערות, שנמצא במרכז יער אולדסטון. רק אז יופיע אייגאהור בצורתו האלפית, ויעזור לאיש ככל שיוכל. אייגאהור גם נהנה מחברתם של סמילודונים ופנתרים קסומים.

אני מצרף את הספרון בקובץ. תהנו! מקווה שיהיו לכם הרבה מפלצות למשחק!
הספר מותאם לעולם המערכה גו'נאמור, כפי שהוא מופיע בספר ספר הלחשים האפל של באלאזר: מהדורה 5 - ספר חוקים למהדורה חמש - עם עולם מערכה חדש!
עריכה: עוד על שומרי היערות, ושומרי מועצה.

גו'נאמור תופיע עוד בספרוני\ספרי הרחבה. הבאים בתכנון: הרפתקאות קצרות לעולם המערכה (חלקן מבוססות על הספרון הזה), המדריך לאולדסטון

קבצים מצורפים

• Iygahaur's Wild Guide D&D 5th.pdf
    313 KB · צפיות: 10
עריכה אחרונה:

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
אהבתי את השימוש בממותות,
ומה שכתבת על "האגדה מספרת על חיל פרשים של מלאכים שרכבו על ממותות משוריינות" קצת מזכיר את היוונים בחנוכה...
לא חשבתי על זה... בחנוכה הבא - הרפתקה על מלאכים מרושעים וממותות...

kenruged

פונדקאי מהשורה
תרשום גם אותי. שאלה: האם הממותות מעופפות? כי אם כן זה יהיה מטורלל ונוכל פשוט לעבור מתחתיהן (מו הא הא הא הא הא הא הא). מי שלא שמח להיות בהרפתקה עם ממותות מעופפות משוריינות, אני מודה לו מראש כי אז יש סיכוי גבוה יותר שאני אכנס....

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
לא... הן לא מעופפות כל עוד המלאכים לא עשו משהו בסגנון ''וינגארדיום לביוסה''... ובקיצור, הממותות לא מעופפות. הן פשוט ממותות עם שריון. ואתה ואוכל מוות כבר נרשמתם ל''שגעון בגו'נאמור'', ושם זה יופיע קצת, גם אם לא בתור הסיפור הראשי...

עריכה אחרונה:

טאבאקסי זה כיף

פונדקאי חדש
אוקיי. קראתי את התקציר שלך, וזה נשמע נחמד.
מה שאתה כותב בעמודים הראשונים על החיות והיסודנים זה מעניין.
אני לא רואה איך הם משתלבים בעולם מהבחינה הגאוגרפית, איך הם התאימו את עצמם לאזור?
בקטע בו כתוב ששומרי היער דואגים לחיות זה נשמע כאילו הם מנסים להפוך את הטבע ליותר טוב, ולא לשמור עליו, אם הם מנסים לשמור על כל החיות.
חוץ מזה הכל יפה ואני אנסה להשתמש בזה.

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
החיות נבראו על ידי האלים. הם לא התאימו את עצמם לאזור. האלים התאימו אותם לאזור. הממותות מסתובבות באזורי אייסקיפ (הרים מושלגים) וראשה (כי המלאכים אימצו אותן, לא קשור לגיאוגרפיה).
ועברו חודשיים, אז נראה לי שזה עובר על חוקי הפורום... בכל זאת, יש גרסא 2.0, שלא תעבור על החוקים: מדריך הפראי של אייגאהור גרסה 2.0.

עריכה אחרונה:
Top Bottom