• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

פאת'פיינדר 1 עוד סוגי דרקונים

the dark lord

פונדקאי מהשורה
אני מקווה שזה המקום הנכון לפרסם את זה אם לא אז אשמח שתגידו לי איפה כן...
אני בונה עולם מערכה מבוסס דרקונים והרגשתי שאין המון סוגים של דרקונים במגדיר המפלצות.
אז אני ישמח לכל הפנייה לנתונים של דרקונים, דרקונים שלכם ודברים דומים

תודה מראש

Larkin

פונדקאי פעיל
רומח הדרקון הסתדרו מצויין עם עשרה סוגים אז זה יכול להספיק;)
חוץ מזה במבט מהיר ב SRD של פאת'פינדר יש שם המון סוגים נוספים של דרקונים אז אתה יכול לקחת משם

BadBug

פונדקאי ותיק
אני מכיר המון ב5E אבל אני בטוח שתוכל להמיר בקלות, תבדוק את הספרים הבאים:
Tome of beats
Creature Codex
Tome of horrors

עוד פרוייקט מדהים שרק מהארט שלו אפשר לקבל השראה:

בהצלחה!

המפקד האלמוני

פונדקאי ותיק
אתה רוצה לקרוא על כל מיני סוגים מקוריים של דרקונים מגניבים ומיוחדים כדי לקבל השראה או סתם כי זה כיף לך?

או שאתה פשוט רוצה שיהיו הרבה סוגים של דרקונים בעולם המשחק שלך כדי שהוא ירגיש כמו עולם עם דרקונים ייחודיים וכדי שהשחקנים שלך לא יראו דרקון ויגידו "אה, זה דרקון לבן, הוא נושף קרח ויש לו קב"א של נהג בט"שית" אלא יופתעו וישאלו את עצמם מה זה?

למה אני שואל?

כי את התשובה לשאלה הראשונה כבר נתנו לך עם רפרנסים לספרים. את התשובה לשאלה השנייה, יש לך אצלך על השולחן. כל מה שאתה צריך זה לקחת דרקון קיים, ולשנות אותו קצת. למשל, לקחת את הנתונים של דרקון כסף בוגר, לשנות לו את הצבע לשחור-מבריק, לשנות לו את הנטייה לסדר מרושע ואת נשק הנשיפה שלו לכזה שגורם חצי מהקוביות כנזק כפור והחצי השני כנזק חומצה ולתאר אותו כנושף חומצה שחורה וקפואה, וטא-דאם, יש לך את "דרקון הקרח השחור".

the dark lord

פונדקאי מהשורה
את שניהם, בעקרון הרעיון של העולם הוא הרבה דרקונים שונים ומכיוון שאני כותב חלקים אחרים בעולם אני חשבתי לקחת חלק מהדרקונים שהפנו אותי עליהם אבל הרעיון לשנות דרקונים קצת וליצור סוג אחר לחלוטין קורץ לי אני חושב שהשתמש בשניהם.
בכל מקרה תודה על התגובות ממש עזרתם לי

עריכה אחרונה:

המפקד האלמוני

פונדקאי ותיק
בכל מקרה, כאן יש לך למו"ד5 את הסיראש הבבלי שכתבתי לפני שנה ומשהו:

Top Bottom