• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

מהדורה 5 עוד לחשי הומברו למהדורה 5

The Necromancer

פונדקאי ותיק
היי גיימרים, כאן הנקרומנסר עם עוד הומברו חריף מהמגרה...

ווקס ממנטו.
חיזוי, שלב 2
טווח: 10 רגליים
מרכיבים: מילולי, חומרי (אבן חן ששווה לפחות 25 פ"ז, וחוט נחושת)
זמן הטלה: פעולה
משך: שבוע
מקצועות: אשף, ממציא

כשאתה מטיל את הלחש, בחר מילת הפעלה, ומילת השמעה, לווקס ממנטו, האבן המקליטה.

אחרי שאתה מכשף את אבן החן שאתה משתמש בה ללחש, אתה יכול להשתמש בפעולה בזמן שהאבן במרחק של 10 רגליים או פחות ממך, כדי לומר את מילת ההפעלה שלה. האבן רוטטת בצורה לא טבעית כשהיא נחשפת לקול, וחמה בצורה לא רגילה ביד. האבן מקליטה כל קול בבועה ברדיוס של 10 רגליים מסביבה, ויכולה לקלוט עד 8 שעות של קול. אתה מסוגל לומר שוב את מילת ההפעלה כפעולה כדי להפסיק את ההקלטה.

גם כפעולה, אתה יכול לומר את מילת ההפעלה של האבן כדי לומר את מילת ההשמעה, ולהפעיל את ההקלטה של האבן. אתה יכול להריץ קדימה ואחורה את ההקלטה על ידי סיבוב חוט הנחושת, אבל לא לערוך אותה.

אתה יכול ליצור ווקס ממנטו קבוע, אם אתה מטיל את הלחש כל יום במשך שבוע באותו השלב, על אותה אבן. אתה גם מסוגל להטיל את אותו הלחש על אבן שכבר מכושפת כדי למחוק את ההקלטה עליה.

הקזת הדם של לואיס
תאובה, שלב 1
טווח: 30 רגליים
מרכיבים: מילולי, תנועתי, חומרי (סכין טקסית או פגיון)
זמן הטלה: פעולה
משך: מיידי
מקצועות: אשף, כושף, מכשף

אתה מקריב חלק מכוח החיים שלך כדי לרפא יצור אחר. כפעולה, אתה דוקר את עצמך עם הסכין וגורם לעצמך 1ק10 נזק תאובה. אתה לא יכול להפחית את הנזק הזה בשום צורה, אבל הוא גם לא יכול לגרום לך לאבד ריכוז על לחש. בחר יצור בטווח הלחש שחסרות לו נקודות פגיעה. היצור מקבל נקודות פגיעה השוות לנזק שחטפת.

בשלבים גבוהים יותר. כאשר אתה מטיל את הלחש עם יחידת לחש משלב יותר גבוה מ1, אתה גורם לעצמך עוד נזק השווה לעוד ק10 לכל שלב של יחידת לחש שיותר גבוה מ1.

ריקוד העצמות של לואיס.
תאובה, שלב 4, דורש ריכוז
טווח: 60 רגליים
מרכיבים: מילולי, תנועתי, חומרי (3 עצמות קטנות, מחודדות כמו יתדות)
זמן הטלה: פעולה
משך: דקה
מקצועות: אשף, מכשף

בחר נקודה בטווח הלחש. בעיגול ברדיוס של 10 רגליים מסביב לה, עצמות חדות דוקרות כל יצור שנוגע ברצפה בטווח העיגול או במרחק 5 רגליים ממנה, ונכשל בגלגול הצלה של זריזות נגד ד"ק ההצלה מהלחש שלך. יצור שנכשל בהצלה חוטף 4ק8 נזק דוקר, או חצי מכך אם הוא מצליח. כפעולה בתור שלך, אתה יכול להזיז את המעגל 10 רגליים מהאמצע שלו. יצור יכול לחטוף נזק מהמעגל רק פעם בתור.

בשלבים גבוהים יותר. כאשר אתה מטיל את הלחש עם יחידת לחש משלב שיותר גבוה מ4, אתה גורם לק8 נוסף לכל שלב של לחש שיותר גבוה מ4.
 
Top