• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

עוד חודש יוצא סרט מורטל קומבט חדש

liorgonen3

פונדקאי ותיק
כל עוד זה לא ברמת mortal kombat annihilation אני אשמח.

בכללי נראה חמוד, אני מת על העולם הזה ויהיה נחמד לראות אותו בז'אנר שחיצנוי למשחקים.

ליאור

פונדקאי פעיל
ראיתי כתבה שבא ראיונו את היוצרים והם יתיחסו לסרט ה2 וספציפית דיברו שם ספציפית על זה שהם יעשו לסאב-זירו וססקורפיון צדק
מה זה אומר אני לא בטוח אבל עושה רושם שהם אוהבים את mk

liorgonen3

פונדקאי ותיק
סאב זירו (הניג'נה הכחולה של הקרח) וסקורפיון (הניגנ'ה האדומה של האש) הם 2 הדמוית היותר אייקוניות של MK ונחשבות לאוהובות ביותר בסדרה. בסרטים המקוריים היה להם זמן מסך של בערך 3 דקות כל אחד כאשר אני די בטוח שלסקורפין אפילו לא היה טקטסט והוא הוצג בתור "התקלות אקראית". ההנחה כרגע היא שהם הולכים להתמקד בהיסטוריה של הדמוית הללו ובסיפור היחיסת מעניין שיש בינהם.

הקטע היותר מצחיק ומעניין בסיפור זה המקור של הדמוית (לא הסיפור רקע), במשחקים המקוריים (אני אפילו לא זוכר איך קראו לקונסלוה של סאגה) היוצרים של המשחק רצו לעשות קצת גיוון בדמוית שלהן, אז הם לקחו את הניג'ה שהם הכניסו למשחק ופשוט שינו להם את הצבע של התלבושת על מנת שזה יראה "דמות אחרת". מפה לשם נוצרו שתי הדמוית הללו (יחד עם עוד כמה דמוית שהיו פשוט נינג'ות בצבעים אחרים) לימים העיצוב של ה2 ישתנה בצורה דרמטית, אבל אם אני לא טועה עד המשחק השלישי-רביעי בסדרה הם פשוט נראו אותו דבר רק בצבעים שונים

המפקד האלמוני

פונדקאי ותיק
את מורטל קומבט 1 התקנו על מחשבי בית הספר כשהקבצים מוחבאים בתיקיות של תכנים לימודיים כדי שהמורים לא ימחקו אותם.

אחת הeaster eggs האהובות של מורטל קומבט 1 שקשורה לסאב זירו וסקורפיון הייתה שאם אתה מנצח בכל השלבים עד השלב של הגשר עם היתדות למטה את כל היריבים בלי שפוגעים בך ועושה fatality בסוף כל קרב, אתה יורד למטה מהגשר אל בין היתדות ונלחם בנינג'ה ירוק שמשלב את הכוחות של שניהם.

במורטל קומבט 2 היה כבר אפשר לשחק את הנינג'ה הירוק וקראו לו רפטייל.

אגב, לקח לי שנים לקלוט ש"סוניה המשכפלת" זה כינוי שהמצאנו בבית הספר ולא השם האמיתי של הדמות.

ליאור

פונדקאי פעיל
הסרט יצא ולצערי הרב בלי להיכנס לספוילרים אפשר לתאר אותו כבסדר יש כמה קרבות טובים ואפילו כמה פטלטי אבל לא יותר מזה יש כמה קרבות גרועים ודיאלוג שהוא לפחות לא ברמה של מורטל קומבט 2
כמה משחקנים ממש לא משהו במיוחד ריידן
והשחקן הראשי

אני אציין שאת המשחק מורטל קומבט 8 והלאה אני לא מכיר אז יכול להיות שזו הסיבה אבל אין לי מושג על איזו דמות הוא מבוסס(השחקן הראשי)

Top Bottom