• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • משוב על הבטא של פאת'פיינדר פראי
  בשעה טובה התחלנו לשלוח לתומכים את קבצי הבטא של ספר הבסיס של פאת'פיינדר בעולמות פראיים. זה הזמן שלכם לקרוא את הספר, ולתת לנו משוב על טעויות שגיליתם או הערות כלליות כדי שהספר המודפס יהיה מושלם.
  פתחנו לשם כך פורום ייעודי למשוב.

פאת'פיינדר פראי עדכון ינואר, תרגום פאת'פיינדר פראי

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
שלומות,
הצוות שלנו שעובד על פאת'פיינדר בעולמות פראיים בעברית ממשיכים לשקוד ולעמול במרץ על הפרויקט, אפילו שהחודש עשינו דברים פחות "מעניינים", יש התקדמות :)

הדגש העיקרי שלנו הוא על סיום סופי של ספר הבסיס, גם בשבילכם שתקבלו את הבטא וגם כדי שיהיה לנו גרסה לדפוס. במקביל יש לנו גם התקדמות משמעותית באוגדן המפלצות, שנפרט תכף ומיד. אבל עם כל העדכונים והעבודה, אנחנו גם ממשיכים ליהנות - לי אישית יצא להריץ את פאת'פיינדר פראי לילדים בכיתה ג', וזו הייתה חוויה מדהימה, גם בשבילם שהבינו במהירות את החוקים של השיטה, וגם בשבילי בקלות ההרצה להם ובאפשרות שהשיטה מציעה להוסיף או להוריד את המכאניקות ה"מתקדמות" בהתאם לסגנון המשחק.

סטטוס הספרים והמוצרים
כמו שכתבתי בעדכון האחרון, כל הספרים סיימו תרגום ועריכה ועברו לעימוד. החודש המשכנו להתקדם, גם בעימוד, גם בהגהה וגם מול פינאקל ופאיזו בתהליך האישורים. למי שלא מכיר, בתרגום אנחנו נדרשים לקבל אישור של המוציא לאור המקורי על התרגום. במקרה שלנו זה מורכב במיוחד, כי יש גם את פינאקל, שמוציאים לאור את Savage Pathfinder וגם את פאיזו, שהם הבעלים של Pathfinder.

1. ספר הבסיס - כפי שעדכנו בדצמבר, הספר כבר סיים עימוד, וכעת הוא כבר סיים את סבבי העריכה ובימים אלו ממש משלים את תהליך ההגהה. במקביל הספר נשלח לאישורים אצל פאיזו ופינאקל. לצערי אין לנו אפשרות להשפיע על לוחות הזמנים שלהם. ברגע שנקבל את האישור, נעביר את הבטא של הספר לתומכים.
בינתיים, הנה הכריכה המלאה (לא סופית) להנאתכם:
full-cover.jpg
2. אוגדן המפלצות - העימוד מתקדם בקצב מהיר, כשבערך שני שליש מהספר כבר סיימו עימוד. המטרה שבתחילת פברואר העימוד יושלם והספר יעבור לעריכה סופית ואז להגהה.
3. הערכה למנחה - התחלנו את העימוד של נגע הברקת השחורה, אך כרגע הדגש הוא על אוגדן המפלצות והתקדמות בספר הבסיס.
4. מפת אגן הים הפנימי - כפי שעדכנו בדצמבר, העברנו את המפה לאישור של פינאקל ופאיזו. עקב חג המולד, עדיין לא קיבלנו אישור של פאיזו, אלא רק של פינאקל.
5. יעדי הרחבה - כמו שכתבנו בעדכון הקודם שלנו, המחויבות שלנו היא בראש ובראשונה לסיים את הפקת שלושת הספרים. לכן הסטטוס של יעדי הרחבה הוא ללא שינוי מהעדכון הקודם.
 
העריכה האחרונה התבצעה על-ידי משגיח:
Top Bottom