• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פאת'פיינדר פראי עדכון יולי, הספרים מוכנים בקרוב והשקה בדרקוניקון!

שלום לתומכים ולתומכות שלנו, יש לנו בשורות טובות: ספר הבסיס ואוגדן המפלצות בשלבים האחרונים של ההדפסה! אנחנו צופים שהם יגיעו למחסן שלנו בשבוע השני של אוגוסט, לאחר מכן נתחיל להפיץ אותם לתומכים.
חלוקת הספרים לתומכים תתבצע בחנות "הממלכה" בהוד השרון ובכנס דרקוניקון בתל-אביב (25-26/8). אם בחרתם באפשרות של משלוח בדואר, נשלח אליכם את הספרים לאחר הגעתם למחסן.
אם ברצונכם לעדכן את כתובת הדואר שלכם, או שאתם מעדיפים לאסוף את הספרים בהשקה הכנו עבורכם טופס לעדכון פרטים: עדכון פרטים לתומכי פאת'פיינדר פראי

ההשקה הרשמית של פאת'פיינדר בעולמות פראיים תערך בכנס המשחקים דרקוניקון 2022, שיערך השנה במלון דן פנורמה בתל-אביב, בתאריכים 25-26/8. בכנס תמצאו אירועי השקה מיוחדים, בנוסף לעוד עשרות משחקי תפקידים נוספים, מאות שחקנים ועוד המון דברים כיפיים ומגניבים. חוויה מומלצת לכל שחקן ושחקנית בישראל. אם אתם רוצים להצטרף אלינו ולהנחות משחק פאת'פיינדר פראי (או כל עולמות פראיים!) צרו קשר באתר דרקוניקון.

לבסוף, כל הספרים זמינים כעת לרכישה בחנות עט וחרב - אם אתם רוצים להזמין עותק מתנה או להמליץ לחבר :)

סטטוס הספרים והמוצרים
1. ספר הבסיס - לקראת סיום הדפסה. זמין לרכישה בעט וחרב.
2. אוגדן המפלצות - לקראת סיום הדפסה. זמין לרכישה בעט וחרב.
3. הערכה למנחה - בהדפסה. זמין לרכישה בעט וחרב.

4. מפת אגן הים הפנימי - זמין לרכישה בעט וחרב.
5. יעדי הרחבה:
5.1. קלפי דמות - קלפי דמות 1 בעימוד. קלפי דמות 2 סיים עריכה.
5.2. נסיעת מבחן של אדמות המוות - סיים עריכה
5.3. מדריך המרת הלחשים - לקראת סיום תרגום.
5.4. פרקים מהמדריך לגולריון - בתרגום.

מי יתן שהקוביות שלכם יתפוצצו תמיד,
דניאל ואורין

הערכה למנחה גם כן תהיה בדרקוניקון?
אם לא, ובחרתי באפשרות של איסוף בדרקוניקון, הערכה תישלח אליי בדואר?
מה אני צריך להביא איתי לדרקוניקון כדי לקבל את הספרים? אין לי סמארטפון, אז לא אוכל להראות לצוות את דוא"ל הקבלה הדיגיטלית של הספרים.

הערכה למנחה גם כן תהיה בדרקוניקון?
אם לא, ובחרתי באפשרות של איסוף בדרקוניקון, הערכה תישלח אליי בדואר?
מה אני צריך להביא איתי לדרקוניקון כדי לקבל את הספרים? אין לי סמארטפון, אז לא אוכל להראות לצוות את דוא"ל הקבלה הדיגיטלית של הספרים.
היי
הערכה למנחה תהיה זמינה באוקטובר, בשאיפה בזמן לאייקון.
יהיה אפשר לאסוף אותה בכנס אייקון או בחנויות אחרות.

היי
הערכה למנחה תהיה זמינה באוקטובר, בשאיפה בזמן לאייקון.
יהיה אפשר לאסוף אותה בכנס אייקון או בחנויות אחרות.
היא תישלח בדואר?
אני לא רואה את עצמי מגיע לאייקון או לאחת החנויות בתל אביב כדי לקחת ערכה.

הם בגודל הרגיל של עולמות פראיים, 25.8 ס"מ על 16.8 ס"מ.
זה גודל מעט קטן יותר מאשר הגודל של משחקי תפקידים קלאסיים, שהם בגודל Letter, שזה בערך 27.9 על 21.6 ס"מ
לדעתי הגודל של עולמות פראיים הוא מאוד מוצלח - למרות שזה נראה הבדל קטן, הספר יותר קומפקטי ונוח לנשיאה ולקחת למקומות (וגם יושב יותר טוב על המדף)

מסכים, הגודל מאוד מוצלח. זה מוזר, ספר הבסיס נראה בגודל האמור, אבל אוגדן המפלצות בגודל רגיל.
עושה תיאבון
הוא סתם נראה גדול יותר ביחס לעובי.

ואני בהחלט יודע איזה שלל אני מחזיר מדרקוניקון!

חזרה