• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון חשוב לגבי דרקוניקון והקורונה.

כפי שכולנו יודעים, מתחילת יוני וריאנט דלתא מתפשט בעולם וגם בישראל.
בהתאם לכך השנה נקיים את הכנס בהתאם לכללי התו הירוק, כולל בדיקה בכניסה. הדרישות כרגע הן תעודת מתחסן / מחלים / בדיקה שלילית, כשבני 12 ומטה פטורים. בימים הקרובים נפרסם פירוט מלא של ההנחיות באתר הכנס.
בנוסף, לצערנו עקב המצב מלון דן פנורמה משמש כמלון מבודדים ולפי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן לקיים במרכז הכנסים של המלון אירועים.
למרות הקושי הרב והבלתי צפוי שנתקלנו עקב הביטול כחודש ימים לפני מועד הכנס, החלטנו לא לוותר ולקיים את דרקוניקון 2021. בימים האחרונים עשינו מאמצים כבירים כדי לאתר מקום חילופי המתאים לכנס המשחקים הגדול בישראל.
אנו שמחים לבשר כי הצלחנו - הכנס יתקיים בהיכל אהל שם ברמת-גן, באותו מיקום בו הכנס נערך ב-2017 ו-2018, באותם התאריכים.
אז עדכנו את הווייז, הכינו את הקוביות ביחד עם התעודה ובואו לכנס המשחקים של הקיץ ב 26-27/8

מה הרציונל מאחורי לא לדרוש מבני 12 ומטה בדיקה שלילית?

אני כן מבואס קצת שהכנס לא יהיה במלון דן פנורמה, בהחלט חיכיתי לראות כנס תחביב באולם כנסים אמיתי- אבל לפחות זה שהכנס באהל שם אומר שאני לא צריך לקחת אוטובוס אליו אלא יכול ללכת 10 דקות ברגל :)

יששש, אני אהיה מחוסן עד אז! מקווה להגיע. וגם אני לא מבין מה הקטע עם בני 12 ומטה. אנחנו מדברים ומדביקים בדיוק כמו כולם! (רגע, זה לא חיובי הדבר הזה... אבל רגע שוב, לא חיובי זה משהו טוב... הדבר הזה מבלבל ממש!)

יש רציונל בבני 12 ומטה - כי זה אוכלוסייה שלא יכולה להתחסן. ולהכריח אותם לבצע בדיקה 24 שעות לפני כל אירוע בו הם רוצים להשתתף זה משית אילוץ ולא הוגן כלפי ההורים. בפן הפרקטי לדרוש מהם תו ירוק זה למעשה לקרקע את כולם בבית, כולל בבית ספר.
בפן הרפואי, ילדים מקבלים קורונה באופן קל יחסית, אבל גם זה לא מעודד חיסון אם מאלצים ילדים בני 12 ומטה להידבק.

נ.ב. עניתי לשאלה ממוקדת, אם רוצים לעשות דיון קורונה כללי - אפשרי, אבל תפתחו נושא אחר.

ההרשמה נפתחה ויש לי שאלה לאדמינים.
נכנסתי לאתר ומיד ראיתי שהמשחק אותו אני מנחה תפוס עד אפס מקום.
אין שם טעות נכון? זה פשוט נתפס מהר?
אני פשוט תכננתי לצאת בפוסטים, להסביר, לשווק את עצמי... לא ראיתי את זה מגיע.
אבל כמובן שאם זו לא טעות אני אמור להיות ממש שמח :)

אכן כן, המשחק שלך כבר התמלא :love:
עכשיו הזמן לפרסם בפייסבוק את הפוסט של להגיד שנורא רצית לפרסם את המשחק אבל הוא כבר התמלא ואיזה מגניב זה - או מה שבא לך - כל פוסט בפייסבוק ושיווק עוזר גם לכנס :)

ההרשמה נפתחה ויש לי שאלה לאדמינים.
נכנסתי לאתר ומיד ראיתי שהמשחק אותו אני מנחה תפוס עד אפס מקום.
אין שם טעות נכון? זה פשוט נתפס מהר?
אני פשוט תכננתי לצאת בפוסטים, להסביר, לשווק את עצמי... לא ראיתי את זה מגיע.
אבל כמובן שאם זו לא טעות אני אמור להיות ממש שמח :)
אני יכול לאמת שנרשמו למשחק שלך חמישה שחקנים אמיתיים.

אני יכול לאמת שנרשמו למשחק שלך חמישה שחקנים אמיתיים
מגניב! תודה רבה!
שאלה היפותטית נוספת, אם הייתי יכול להריץ סבב נוסף של אותו משחק ביום אחר (שישי) זה היה אפשרי או שהלוח כבר סגור?
אם התשובה היא כן, מה הדד ליין לבקשה כזו מצידי?

שאלה היפותטית נוספת, אם הייתי יכול להריץ סבב נוסף של אותו משחק ביום אחר (שישי) זה היה אפשרי או שהלוח כבר סגור?
אם התשובה היא כן, מה הדד ליין לבקשה כזו מצידי?
יש מקום פנוי לשבץ עוד הרצה בשישי, אבל נעדיף לדעת בהקדם, כי בעוד כמה ימים אנשים כגר יעברו על האתר ויחליטו מה מגניב להם, ואז הם לא ישימו לב שנוסף משחק.

יש מקום פנוי לשבץ עוד הרצה בשישי, אבל נעדיף לדעת בהקדם, כי בעוד כמה ימים אנשים כגר יעברו על האתר ויחליטו מה מגניב להם, ואז הם לא ישימו לב שנוסף משחק.
צודק בהחלט, אם אני לא אפנה בעניין עד לתום הסופ"ש אז כנראה שאני לא אוכל, אבל אני אבדוק את העניין.

חזרה