• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון בספר השחקן: לחשים ויכולות של פלדין מגן ('אסכולת הורד הרם') ברמות 12+

הדרגות הגבוהות של מקצוע הפלדין ממשיכות לקבל עדכונים,
והיום – שמונה היכולות והלחשים הסופיים של פלדין מאסכולת 'הורד הרם' (פלדין שמתמחה בהגנה על עצמו ועל בני הברית שלו, בין היתר באמצעות מגן מקודש), אותן הוא יכול לקבל מדרגה 12 והלאה.

* * *

לינק ישיר ליכולות מעוצמה גבוהה של פלדין מאסכולת הורד הרם

עולם המערכה מלסטרה

עדכון טוב.

אהבתי את הלחש 'רסיסיו של הוורד הרם'. אהבתי את הדרך שבה הלחש הופך ממשהו אחד למשהו אחר לגמרי בדרך. אני צופה עכשיו ב-'המצאות אפלות' ואחד הפרקים מתאר את כברת הדרך שעבר החץ עד שהפך לטיל המוכר לנו. חלק מהיכולת הזו של הפלדין נראית כמשהו שקשת מאגי יכול היה לשכפל, לדוגמא, אם מחליפים את החזיזים בחצים טעונים באנרגיה מאגית למרות שאני מניח שהיכולות של פלדין מאסכולת 'הלהבה הכסופה' יהיו עוד יותר קלות לשכפול מבחינתו.

אני רק יכול לשער מהחזרה על המילה 'ימין' בלחשים הוא שמילה 'בעל ידיים שמאליות' הייתה קללה בקרב אורגי הערפל. וכשתגיע ללחשים האפלים של הנוקם, בטח יופיע לחש 'יד שמאל של איקס'. זה גם פותח פתח לשימוש במושגים של ימין ושמאל ברלסורם היות והם מושפעים מהאסוציאציות של אורגי הערפל לפחות אם תבחר בדרך הזו.

עריכה אחרונה:
חזרה