• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

סיפור [ס] משפחת אנשים שבורים [PG-18]

Gilthans The Quiet

פונדקאי ותיק
העליתי לפני כמה שבועות סיפור חדש לבלוג שלי, ונזכרתי שהוא מעולם לא פורסם כאן:

משפחת אנשים שבורים

אתם מוזמנים מאוד לקרוא, אבל שימו לב: הסיפור הוא קשה מאוד, אפילו יותר מסיפורים אחרים שלי. הוא עוסק בין השאר באונס והתעללות מינית ולא מתאים לילדים.

עם כל הסייגים - אשמח לשמוע את דעתכם!

nav566

פונדקאי ותיק
אוקיי. זה היה אפל בהגזמה.

יותר מזה, אני לא בטוח מה ניסית להעביר פה. זה מרגיש כמו פרק ראשון של משהו ארוך יותר, ולא סיפור שעומד בפני עצמו.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
גם לי מגיפת הקורונה מעלה אסוציאציות למגיפות זומבים. אני לא חושב שראיתי קודם שימוש כזה במושגים מקצועיים מתחום האפידמיולוגיה בסיפור על זומבים. לא שקראתי הרבה מהם. אני מניח מהתיאור שאתה הלכת בסיפור הזה על אצות טפיליות.

הסיפור די אטמוספירי, לדעתי. אפשר לומר שדי נהניתי ממנו. אפשר לפתח אותו אבל אני חושב שהוא נגמר בסוף סגור.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
כרגיל הכתיבה שוטפת והתיאורים עשויים היטב, אבל לא חיבבתי את מהות הסיפור - לא הרגשתי שהאלימות המוגזמת שירתה מטרה סיפורית. יש הרבה משפחות שבורות ואלימות גם מבלי להגיע לקיצונות כזו...
מעבר לכך, הסוף שהם נחלצים בזכות קולות ירי ממקום כלשהו, קצת מרגיש מאולץ.

Top Bottom