• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות סקירה קצרה- דרקומינו/ Dragomino, משחק אריחים לילדים

בסוכות האחרון קניתי את המשחק כדי לשחק עם ילדי, ונהנינו ממנו, וחשבתי לעשות סקירה קצרה.

העריכה האחרונה התבצעה על-ידי משגיח:
יצא לי לשחק בו עם האחיינית שלי, שקיבלה אותו מתנה כאפיקומן בפסח האחרון, משחק מאוד חמוד- ואני מסכים עם כל מה שאמרת. מה שכן, אני חושב שיש אלמנט די גדול של מזל במשחק, אם כי אם הדרקונים מאזנת אותו מעט.

נשמע מצויין תודה! יש קישור ספציפי למהיכן כדאי להזמין/מה המחיר ?

המשחק עולה כ 80 ש"ח. נמצא במרבית חנויות המשחקים. לגבי הזמנה- בגוגל מהיר ראיתי כ 5-6 מקומות שניתן להזמין מהם.

עד לאיזה גיל המשחק מתאים לדעתך?
לדעתי גילאי 4-6.

יצא לי לשחק בו עם האחיינית שלי, שקיבלה אותו מתנה כאפיקומן בפסח האחרון, משחק מאוד חמוד- ואני מסכים עם כל מה שאמרת. מה שכן, אני חושב שיש אלמנט די גדול של מזל במשחק, אם כי אם הדרקונים מאזנת אותו מעט.

אכן יש אלמנט משמעותי של מזל, אך במקרה של ילדים בגיל זה זה חשוב- עוזר להסביר הפסד ונצחון, תו"כ אסטרטגיה ברמה מתאימה.

זה לא משחק לפיתוח אסטרטגיות משחק עמוקות, אך מתאים לגיל. ולגבי הדרקונים- יש הבדל משמעותי בין הצבעים השונים בסיכוי לדרקון. (כתוב גם בחוברת).

קניתי לילדים את קינגדומינו שהם (וגם אני!) נהנים ממנו מאוד.
קצת פספוס שהם מתחילים להיות גדולים למשחק הזה… הוא נראה ממש מגניב. הם בגילאי 8-10

דרך אגב תרצה גם להעלות כסקירה לאתר? כתוב מצוין.

קניתי לילדים את קינגדומינו שהם (וגם אני!) נהנים ממנו מאוד.
קצת פספוס שהם מתחילים להיות גדולים למשחק הזה… הוא נראה ממש מגניב. הם בגילאי 8-10

דרך אגב תרצה גם להעלות כסקירה לאתר? כתוב מצוין.

בהחלט אפשר.
זכור לי שדיברנו על נושאים דומים בעבר, ניתן להמשיך בפרטי. כיצד מעלים סקירה לאתר?

חזרה