• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

תגובות סקירה קצרה- דרקומינו/ Dragomino, משחק אריחים לילדים

Kol Korran

פונדקאי פעיל
בסוכות האחרון קניתי את המשחק כדי לשחק עם ילדי, ונהנינו ממנו, וחשבתי לעשות סקירה קצרה.

העריכה האחרונה התבצעה על-ידי משגיח:

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
יצא לי לשחק בו עם האחיינית שלי, שקיבלה אותו מתנה כאפיקומן בפסח האחרון, משחק מאוד חמוד- ואני מסכים עם כל מה שאמרת. מה שכן, אני חושב שיש אלמנט די גדול של מזל במשחק, אם כי אם הדרקונים מאזנת אותו מעט.

Kol Korran

פונדקאי פעיל
נשמע מצויין תודה! יש קישור ספציפי למהיכן כדאי להזמין/מה המחיר ?

המשחק עולה כ 80 ש"ח. נמצא במרבית חנויות המשחקים. לגבי הזמנה- בגוגל מהיר ראיתי כ 5-6 מקומות שניתן להזמין מהם.

עד לאיזה גיל המשחק מתאים לדעתך?
לדעתי גילאי 4-6.

יצא לי לשחק בו עם האחיינית שלי, שקיבלה אותו מתנה כאפיקומן בפסח האחרון, משחק מאוד חמוד- ואני מסכים עם כל מה שאמרת. מה שכן, אני חושב שיש אלמנט די גדול של מזל במשחק, אם כי אם הדרקונים מאזנת אותו מעט.

אכן יש אלמנט משמעותי של מזל, אך במקרה של ילדים בגיל זה זה חשוב- עוזר להסביר הפסד ונצחון, תו"כ אסטרטגיה ברמה מתאימה.

זה לא משחק לפיתוח אסטרטגיות משחק עמוקות, אך מתאים לגיל. ולגבי הדרקונים- יש הבדל משמעותי בין הצבעים השונים בסיכוי לדרקון. (כתוב גם בחוברת).

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
קניתי לילדים את קינגדומינו שהם (וגם אני!) נהנים ממנו מאוד.
קצת פספוס שהם מתחילים להיות גדולים למשחק הזה… הוא נראה ממש מגניב. הם בגילאי 8-10

דרך אגב תרצה גם להעלות כסקירה לאתר? כתוב מצוין.

Kol Korran

פונדקאי פעיל
קניתי לילדים את קינגדומינו שהם (וגם אני!) נהנים ממנו מאוד.
קצת פספוס שהם מתחילים להיות גדולים למשחק הזה… הוא נראה ממש מגניב. הם בגילאי 8-10

דרך אגב תרצה גם להעלות כסקירה לאתר? כתוב מצוין.

בהחלט אפשר.
זכור לי שדיברנו על נושאים דומים בעבר, ניתן להמשיך בפרטי. כיצד מעלים סקירה לאתר?

Top Bottom