• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספר פנטזיה בעברית

כל הכבוד לך . יש בספר הרבה דימיון . הוא נראה די קליל וזורם. הפתיחה טובה מאוד

יש השפעה ברורה של הארי פוטר , הייתי אולי משנה קצת את השמות ( לוציוס דיגורי) ,אבל עדיין כיף לקריאה. נסי לסדר לפי פסקאות זה יקל על הקוראים.

תמשיכי לכתוב . בהצלחה

תודה האמת שני בדיוק משנה קצת את ההתחלה כי אמרולי לא פעם אחת שהוא דומה להארי פוטר. (אני לא אוהבת הארי פוטר). אם אתה חושב שלוציוס דייגורי לא מתאים אשמח אם תביא לי שם אחר. (קשה לי למצוא שמות)

יש בספר בדומה להארי פוטר מעין רגל בעולם המציאות ורגל בעולם הפנטזיה. לכן לדעתי השמות צריכים להיות שמות די רגילים הלכת על כיוון אירופאי עם שמות הילדים אז אפשר להמשיך. למשל ג'וזף קיינס או מרתה גאליס נניח.

יש בפורום כאן סופרים טובים מאוד בסוג כזה של ז'אנר . תוכלי לראות כמה מהסיפורים שלהם כאן בפורטל.

אולי הם אפילו יגיבו בנושא כאן.

הארי פוטר באמת פחות הסגנון שלי. אבל הספרים האלה היו מאוד מאוד מקוריים. הסופרת עשתה שם עבודה נהדרת עם סיפור הלימודים בבית הספר והאיום העולמי של וולדמורט. אגב גם פרסי גנב הברק הוא בהשראת הארי פוטר. ושני הסופרים האלה הרוויחו והצליחו מאוד

אני לא קראתי את הארי פוטר מלבד הראשון ועוד קצת מהשני אבל ראיתי את כל הסרטים. וקראתי את כל פרסי ג'קסון חוץ מקצת של האחרון. מה שמראה שהתחברתי יותר לפרסי ג'קסון.
מה זה audible?

חזרה