• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

ספר פנטזיה בעברית

The lord of the ring

פונדקאי מהשורה
מסכימה. אני כשאני מקלידה אני משנה לחלוטין את מה שכתבתי על הדף.
תוכל לעזור לי עם הסיפור שלי?

Eyal5222

פונדקאי מהשורה
כל הכבוד לך . יש בספר הרבה דימיון . הוא נראה די קליל וזורם. הפתיחה טובה מאוד

יש השפעה ברורה של הארי פוטר , הייתי אולי משנה קצת את השמות ( לוציוס דיגורי) ,אבל עדיין כיף לקריאה. נסי לסדר לפי פסקאות זה יקל על הקוראים.

תמשיכי לכתוב . בהצלחה

The lord of the ring

פונדקאי מהשורה
תודה האמת שני בדיוק משנה קצת את ההתחלה כי אמרולי לא פעם אחת שהוא דומה להארי פוטר. (אני לא אוהבת הארי פוטר). אם אתה חושב שלוציוס דייגורי לא מתאים אשמח אם תביא לי שם אחר. (קשה לי למצוא שמות)

Eyal5222

פונדקאי מהשורה
יש בספר בדומה להארי פוטר מעין רגל בעולם המציאות ורגל בעולם הפנטזיה. לכן לדעתי השמות צריכים להיות שמות די רגילים הלכת על כיוון אירופאי עם שמות הילדים אז אפשר להמשיך. למשל ג'וזף קיינס או מרתה גאליס נניח.

יש בפורום כאן סופרים טובים מאוד בסוג כזה של ז'אנר . תוכלי לראות כמה מהסיפורים שלהם כאן בפורטל.

אולי הם אפילו יגיבו בנושא כאן.

Eyal5222

פונדקאי מהשורה
הארי פוטר באמת פחות הסגנון שלי. אבל הספרים האלה היו מאוד מאוד מקוריים. הסופרת עשתה שם עבודה נהדרת עם סיפור הלימודים בבית הספר והאיום העולמי של וולדמורט. אגב גם פרסי גנב הברק הוא בהשראת הארי פוטר. ושני הסופרים האלה הרוויחו והצליחו מאוד

The lord of the ring

פונדקאי מהשורה
אני לא קראתי את הארי פוטר מלבד הראשון ועוד קצת מהשני אבל ראיתי את כל הסרטים. וקראתי את כל פרסי ג'קסון חוץ מקצת של האחרון. מה שמראה שהתחברתי יותר לפרסי ג'קסון.
מה זה audible?

Top Bottom