• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

ספר השמע האחרון שהאזנתם לו

Hugh

פונדקאי ותיק
כמובן בהנחה שאתם בכלל מאזינים לספרי שמע =)
אני חושב שבשנים האחרונות האזנתי ליותר ספרי שמע מאשר קראתי ספרים ממש (PDF'ים של משחקי תפקידים לא נחשב) ואני סקרן לגבי ההאזנות שלכם.

הספר האחרון שהאזנתי לו ואני בהחלט ממליץ עליו -
The Thursday Murder Club של ריצ'רד אוסמן, סיפור מסתורין נהדר על קבוצת פנסיונרים/יות בבית אבות/מתחם דיור מוגן יוקרתי שחוקרים פרשיית רצח. לכל מי שמחפש השראה למשחק Brindlewood bay, אז מדובר לדעתי בתמצית טהורה של משחק התפקידים הזה.
הדמויות שם הן נהדרות ומלאות אופי אחת אחת, והמקריינת לסלי מנוויל עושה עבודה מצויינת.

אני שוקל להאזין לרומח הדרקון החדש - דרקונים של מרמה (הונאת פונזי :p ) שראיתי עליו ביקורות טובות.
 

BadBug

פונדקאי ותיק
ניסיתי פעם לשמוע את אחד הספרים של דריזט, אבל הקריאה נשמעה לי כל כך מונוטונית ובו בזמן הייתי צריך להשקיע המון המון ריכוז כדי לקלוט את המילים היותר "אקזוטיות" באנגלית, עד שהבנתי שזה כנראה לא בשבילי וחזרתי למילה הכתובה.
 

כליל החורש נאורי

פונדקאי מהשורה
רוב מה שאני מאזין לו זה פודקאסטים ותסכיתי רדיו עתיקים, אבל אני כן מאזין לסיפורים קצרים מפי "מיסטר ספייק" - בדרך כלל כרבע שעה כל פעם, כך שמשהו כמו "הצבע מן החלל" של לאבקראפט לקח לו שלושה שידורים. יש לי חיבה לספרות אימתית או מוזרה שפגו זכויות היוצרים עליה, ואני אוהב את סגנון ההקראה שלו.

 

Hugh

פונדקאי ותיק
BadBug BadBug -כן זה לגמרי עניין של למצוא את את הקריין/נית המתאימים לספרים המתאימים. האזנתי למולדת די מזמן וזה אכן היה די בינוני.
ואכן צריך להיות מרוכז יחסית במקרים של טקסטים קשים אבל עד כה דווקא זה עובד לי לא רע בהאזנות בדרך לעבודה וחזרה (גם בטקסט קשה למדי כמו היפריון).
 
Top