• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • דרקוניקון 2022 מגיע בסוף אוגוסט
    הכנס חוזר ב 25-26 באוגוסט, לאחר הקורונה ועם המון משחקים והפתעות. פרטים נוספים באתר הכנס.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

ספר המערכה / הרפתקה Strixhaven: Curriculum of Chaos זמין עכשיו

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ספר ההרחבה של מבוכים ודרקונים 5 יצא למדפים לפני מספר ימים וזמין עכשיו לרכישה - גם דיגיטלית וגם פיזית. משיחה עם הממלכה, הוא יגיע אליהם בעוד מספר שבועות וכמובן שאפשר להזמין גם מחו"ל (אמזון/בוק דיפוזטורי).
הספר מכיל 224 עמודים במחיר הסטנדרטי של 50 דולר, והוא משלב בין הספר על עולם המערכה - בית הספר לכשפים Strixhaven, שאמנם יש כאלו שטוענים שהוא בסטייל הארי פוטר, אבל זה לא הרושם שלי/
בתוך הספר תמצאו הסבר על יצירת דמויות שהן תלמידות בבית הספר (כולל יכולת הטלת לחשים לכל המקצועות), הסבר על העולם והמערכה וארבע הרפתקאות נפרדות שאפשר לשלב לקמפיין אחד מדרגה 1 עד דרגה 10.
strixhaven.jpg
כבר יש מספר רב של ביקורות ברשת, הרושם הכללי שקיבלתי הוא שמדובר במוצר מצוין, אבל אם אתם לא מתכוונים לשחק בעולם ו/או בהרפתקה, אז הוא לא ממש שימושי. אין בו הרבה תוכן מכאני חדש, לפחות כזה שניתן לשימוש בכל מקום, והמיקום עצמו ממוקד בעולם. גם אין בו הרבה מידע על מישורים אחרים.
אבל אם אתם מחפשים הרפתקה ועולם מסגנון שונה, שזה לא האק אנד סלאש ובואו נחסל את המפלצות במבוך, אלא יותר משחק תפקידים שמדמה את הלימודים באוניברסיטה (תיכון?) ואת הדברים הלא-קרביים שכרוכים בכך, זו הרפתקאה מצוינת מההתרשמות שלי מהסקירות.
אותי הם שכנעו לרכוש, אפילו שלא תכננתי...

Top Bottom