• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספר החוקים לשחקן של מלסטרה זמין להורדה חינמית בפורטל הפונדק

כאשר סיכמתי עם @The oldman שספר החוקים של מלסטרה יעלה לרשת אחרי אייקון, לא יכולתי לנחש (מי יכול היה?) באיזה מצב נהיה אחרי החגים. אני מתנצל מראש בפני מי שסבורים שהמצב גרוע ועגום מדי בשביל דברים כאלו, אבל החלטתי – אחרי הפסקה של שבוע בפרסומים של מלסטרה – לחזור לפרסם עדכונים. קודם כל לצרכי אסקפיזם: גם שלי, גם של אותו חלק בקוראים של מלסטרה שזקוק לקצת הסחת דעת מהחדשות, מהטילים ומהתחושה הקשה, וגם בכדי לתרום את תרומתי הצנועה למסר של החברה הישראלית לנחיל מפלצות-האדם האכזריות שתקפו אותנו ולתומכים שלהן: לא תשביתו אותנו, אנחנו נמשיך לחיות ונמשיך ליצור על אפכם ועל חמתכם.

ומכאן לעדכון עצמו.

גרסת ה-pdf המסודרת של ספר החוקים לשחקן המתחיל במלסטרה עלתה לפורטל הפונדק ואפשר להוריד אותה באופן חינמי לגמרי (קישור בתגובה הראשונה).
החוברת כוללת כל מה שצריך כדי להכיר את שיטת המשחק, מבניית דמות ועד קרבות וכישרונות יצירה, וכל מה שצריך כדי לשחק בדרגות 1-5; והכל באופן מסודר, מעומד ומאויר.
החוברת מתאימה להפעלה ביחד עם החוברת של עולם המערכה שזמינה גם היא להורדה חינמית.

בהזדמנות זו: אני חוזר ומודה לכל השחקניות והשחקנים שהשתתפו בהרצות של מלסטרה, שבלעדיהן השיטה לעולם לא הייתה מתגבשת; ללי פניג'ל ויעקב הס שסייעו במשוב בזמן העבודה על החוברת; לשירלי פרבר על העריכה, וללילך נצר על איור הכריכה ואיורי הגזעים בפרק 3.

ועוד כמה חדשות לפני סיום:
בימים אלו, נמצאת בשלבי הכנה מתקדמים חוברת חוקים למתקדם, שכוללת מקצועות וגזעים נוספים, מכניקות קרב מתקדמות, חפצים קסומים נוספים, לחשים חזקים יותר וכל מה שנדרש עבור משחק בדרגות מתקדמות יותר.

מחר, בתקווה שהמצב הבטחוני יאפשר, יעלה עדכון חדש באתר של מלסטרה.

* * *

הורדה חינמית של ספר החוקים לשחקן

הורדה חינמית של ספר עולם המערכה

לאתר של מלסטרה

חזרה