• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סיפור לא נעים

Raynar

פונדקאי פעיל
נתחיל בזה שאני אוסף חרבות, יש לי 13 חרבות, חלקן יותר נדירות, חלקן פחות...
אתמול שכבתי במיטה ודברתי בסלולאר, פתאום חרב שתלויה מעל המיטה כבר שנתיים החליטה שבה לה ליפול לתוך עין ימין שלי, דווקא עם השפיץ, איזה כיף....
אז היה קצת (הרבה) דם, ולא נעים, אבל ברוך השם אני רואה טוב ולא נגרם לי שום נזק (לשמחתכם הרבה)..

מוסר השכל - תזהרו מחרבות ואל תשכבו מתחתם..

Raynar,
מוסר השכל בגרוש.

אוי, אוי אוי...... זה בטח כאב.
אני שמח בשבילך שאתה עדיין רואה.

פעם אחת גם לי קרה משהו דומה, התלהבתי קצת עם המטה שלי וסובבתי אותו, עד שלפתע הוא החליט שבא לו להוריד לי את העין..... אז, אה, הוא הוריד לי אותה...

מסכן קטן... רוצה נשיקה? סתם!

גם לי קרה דבר דומה: חבר שלי היה אצלי ושיחק עם האולר שלי שהיה פתוח, אני שכבתי על המיטה ליד ואופס! הסכין השלוף נזרק לאויר ואם לא היתי זז מילימטר הצידה האולר הפתוח היה נוחת ופוצע לי את הבטן קשה.

נ.ב. זזתי הצידה ואחרי זה היה לי שוק למשך כמה דקות.

בואו אני אספר לכם מקרה שקרה לי , אבל זה יתואר מאוד מגעיל ואני ממליץ שתיהיה הגבלת גיל למשהו כמו 40...:
אזהרה , נכנסת לשטח אסור! סכנת חיים

אוקיי , אז לנו יש ילדה בכיתה , והיא הילדה הכי מכוערת בעולם ( ואני עכשיו לא צוחק ). היא נראת כמו עיראקי ( עיראקי זכר... האימה....הזוועה .... ) , יש לה שפם כמו שיש לסאדם חוסיין , יש לה ליפה שחורה ומגעילה כמו של בן גוריון , היא רזה כל כך , והכי גרוע: כמות השיער בגוף... האימה... הזוועה... :cry:

לא , לזה היא לא הגיעה , אבל היא מטומטמת ובכל מבחן היא נכשלת.
רק תתארו את א' ( מחשש לסיבות בטחוניות לאלה שיקראו את ההודעה הזו והם מהכיתה שלי צינזרתי את השם של הלורד... הלורד... הלורד א' מורט ! ).

-ELF- אמר/ה:
אוי, אוי אוי...... זה בטח כאב.
אני שמח בשבילך שאתה עדיין רואה.

פעם אחת גם לי קרה משהו דומה, התלהבתי קצת עם המטה שלי וסובבתי אותו, עד שלפתע הוא החליט שבא לו להוריד לי את העין..... אז, אה, הוא הוריד לי אותה...

אמממ... הוריד לך את העין? אני מאוד מקווה שאתה סתם צוחק - מה כאילו אין עין עכשיו?

saruman אמר/ה:
בואו אני אספר לכם מקרה שקרה לי , אבל זה יתואר מאוד מגעיל ואני ממליץ שתיהיה הגבלת גיל למשהו כמו 40...:
אזהרה , נכנסת לשטח אסור! סכנת חיים

אוקיי , אז לנו יש ילדה בכיתה , והיא הילדה הכי מכוערת בעולם ( ואני עכשיו לא צוחק ). היא נראת כמו עיראקי ( עיראקי זכר... האימה....הזוועה .... ) , יש לה שפם כמו שיש לסאדם חוסיין , יש לה ליפה שחורה ומגעילה כמו של בן גוריון , היא רזה כל כך , והכי גרוע: כמות השיער בגוף... האימה... הזוועה... :cry:

ממש מעשיית אימה

יש לי 4 נשקים מסוגים שונים על הקיר
אחד מהם, פגיון חד ביותר היה מלוכלך נורא וחלוד, באתי לנקות אותו התחלתי להוריד לכלוך ואז בטעות איבדתי שליטה וכשניקיתי את הקצה הלהב הלך קדימה והיד אחורה והוא נכנס באלכסון עמוק קצת (ס"מ וחצי נראה לי פחות)

אח שלי רדף אחרי אח השני שלי, הוא סגר בפניו את הדלת והאח הרודף נכנס עם ידו בדלת הזכוכית..............
הוא אומר שכשתפרו יותר כאב, מה שעוד, הרופאים החזיקו אותו צורח (מהתפירה לא הפצע) לא הרדימו אפיולו את האזור ולא נתנו להורים שלי להכנס כשהם שומעים צרחות איומות...
איי רופאים פולניים

כואב...
קרה לי משהו דומה:

כשהייתי די צעיר שיחקתי ב"ליפול" על הספה כשהפרצוף כלי מטה. ליד שי שלוחן עם פינות חדות. אתם יכולים לנחש מה קרה: עפתי עם הראש על אחת הפינות והיא נכנסה לתוך הראש שלי כמעט לתוך העין

זה מזכיר לי את האיחוי שעשו לי כשנשברה לי היד...
נ.ב
עם החרב, איך הצלחת שהיא תיפול עליך מהקיר ישר לעין?!
נ.ב.ב.ב.בנני ובנונן
אם כבר היא נפלה לך לתוך העין, איך שרדת כדי לספר לנו על זה?!

משו מה נראה לי שה"חרב" הזאת היא קיסם מגודל!!!

אין סיכוי שהחרב (יש לי חרב ואני יודע כמה זה שוקל) נפלה לו על העין ישירות ולא שיפדה לו את העין!

אולי היא נפלה ליד....
כשאני היתי קטן מאוד אז נסעתי במין בימבה (לא חשמלית) והתהפכתי, הענתנה של הבימבה הכניס לי מכה צמוד לעין והיתה לי שם צלקת המון זמן, היא נעלה כשחתפתי פנס באותו מקום ואז הכל התנפח ונעלמו הסימנים. אחרי זה חתפתי עוד מכה באותו המקום וזה מחק את הסימן מהענטנה לגמרה. היום אני רואה מצוין בלי משקפיים למרות כל המכות ושההורים שלי לא ראו טוב מכיתה ב' והרכיבו משקפיים כבר בגיל הזה.

The Evening Star אמר/ה:
כואב...
קרה לי משהו דומה:

כשהייתי די צעיר שיחקתי ב"ליפול" על הספה כשהפרצוף כלי מטה. ליד שי שלוחן עם פינות חדות. אתם יכולים לנחש מה קרה: עפתי עם הראש על אחת הפינות והיא נכנסה לתוך הראש שלי כמעט לתוך העין

משחק נפלא, אני זוכר כמה רגעים של גאווה.

חזרה