• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

סיפור [סיפור] [אתגר 30] גיבור

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
היום בו ג'ון האוואלוק זוהה כבעל פונטנציאל פסי רדום היה היום בו לא התקבל לשירות צבאי. הייתה זו תקופה מופלאה בה גברים ונשים בגיל העמידה גילו בתוכם כוחות שהופיעו עם הזדקנותם. הייתה זו הפעם היחידה שהקריסה הבאה עם ההזדקנות חשפה כוחות על שהסתתרו מתחת לפני השטח כל הזמן.

תחת זאת הוא התגייס למשטרה. השנים חלפו והוא התחתן והעמיד ילדים. להיות שוטר סיור הייתה העבודה הגרועה ביותר בעולם. נראה שמישהו יושב עם סורק תדרים משטרתי או סתם יכולת מופלאה לדעת מתי הוא נחוץ ומקדים אותו. אם היה מדובר במקרים שדרשו משא ומתן, הם נתנו לעבוד אבל, במקרים אחרים, הפושעים כבר היו תלויים. עם הזמן, הופיעו עברייני העל – פושעים בוגרי בתי כלא שגילו בתוכם כוחות על לעת זקנה.

עתה לג'ון האוואלוק הייתה קצת יותר עבודה היות והפושעים הקטנים הפסיקו לעניין את הגיבורים. והוא חיכה בסבלנות ליום שבו יתגלה כח העל שלו.

"הם כמו פרעושים." אמר אחד השותפים שלו פעם "בהתחלה הם כמוך וכמוני. טבעם האמיתי מתגלה רק כשהם מזדקנים כאילו שאין איתם כבר המון בעיות."
"אולי הם כמו המגוננים מהיקום של לארי ניבן." הציע ג'ון האוואלוק בזהירות. ושותף החליף שותף. פוטנציאל פסי רדום אובחן אצל שניים מילדיו של ג'ון. אחד מהם החליט להתחתן. כשג'ון ואשתו חזרו מהחתונה, לבו של ג'ון האיץ. מיליון טיפות זיעה נטפו מבעד לזקיקי השיער שלו. ואז נספגו. הוא ראה במראה את עיניו משנות צבע לאדום ואז שוב לצבעם הרגיל: תכלת. כשהן היו אדומות, הלילה נראה לו כמו היום.

אשתו העירה לו כשחזרו הביתה שנהיגתו השתנתה. הוא נהג כאילו הוא מודע לכל דקות ודקות בתנועה כאילו השרירים שלו דיברו ישירות אל מוחו בלי מתווכים שגבלו עמלה מופרזת. וזה בלי לעשות יותר כושר.

באותו הלילה ג'ון יצא לרחובות.
 

ת'ור

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
רעיון מעניין, אבל הסיפור מרגיש קצת חסר פואנטה. אז אנחנו מחכים שג'ון יקבל את הכוחות שלו, ורואים כמה החיים משעממים עד אז. אבל אפילו הרגע בו הוא משחרר את הכוחות שלו הוא אנטיקלימקטי במידה מפתיעה. זה מזכיר לי עצת כתיבה ששמעתי פעם - האם זו התקופה המעניינת ביותר בחייו של הגיבור, ואם לא, למה אנחנו לא שומעים עליה?

חוץ מזה קצת מפתיע שההשלכה היחידה של כוחות רדומים היא שחרור מהצבא. הייתי מצפה שלפחות יעקבו אחריו וישמרו על קשר כדי שיוכלו לשלוט בו במידה מסוימת כשהכוחות שלו יתעוררו.
 

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
לגבי הצבא, זה יחכה לאתגרים הבאים. הרעיון הוא שהוא חיכה וכוחות העל שלו הופיעו בבום. הרעיון היה להציג את הפעם הראשונה. מה קרה אחר כך זה סיפור אחר...
 
Top Bottom