• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

סידור מחדש של הפורומים - בזאר יד שנייה ומשחקי מחשב

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
לאחר בחינה פנימית שערכנו הגענו למסקנה ששני הפורומים הללו לא מצדיקים את היותם פורומים עצמאיים, אלא אפשר פשוט למזג אותם אל תוך פורומים קיימים.

פורום הבזאר הוא בעל פעילות נמוכה לאורך השנים, ונועד לכאורה לא להציף את הפורומים של המשחקים בהודעות מכירה/קנייה. מכיוון שבחודש לא מתפרסמות יותר מהודעה או שלוש כאלו, זה לא באמת מפריע. אז מהיום, אם אתם רוצים למכור משחק תפקידים, פרסמו בפורום משחקי תפקידים, משחקי לוח בפורום משחקי לוח וכל מיני דברים בשולחן העגול.

באותו אופן, גם בפורום משחקי מחשב וקונסולות הפעילות היא בעצימות נמוכה. במקור הפורום נולד בתור ניסוי לעודד אותכם לכתוב ולדסקס יותר על משחקי מחשב וקונסולות, אבל הניסוי לא הצליח. בפורום מתפרסם נושא אחד או שניים בחודש שגם לא זוכים לדיונים פוריים במיוחד. לכן כל התוכן בפורום מוזג אל תוך פורום השולחן העגול ומהיום נשמח שתכתבו את כל מה שיש לכם להגיד על משחקי מחשב וקונסולות בפורום השולחן העגול.
 

אביעד

פונדקאי ותיק
תודה רבה על ההשקעה!
בהצלחה!
האמת שעד עכשיו חשבתי שהבזאר נועד לרכז את הודעות המכירה בשביל שמי שרוצה לקנות יקנה, אבל הם חצי מהאנשים מפרסמים בפורום משחקי תפקידים (וכנראה גם קוראים שם) אז זו בכלל החלטה מעולה.
 

BadBug

פונדקאי ותיק
ההחלטה מובנת, יש אפשרות לקבל התראות ספציפיות מתוך פורום שמחקי תפקידים ולא על כל הודעה בו ?
נניח רק על הודעות מכירה/קניה ?

אבל עכשיו שאני חושב על זה, זה בעייתי כי כל אחד כותב טיפה אחרת בהנחה שאין להודעות הללו תג מיוחד.
 
Top Bottom