• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

הנשגבים נשגבים "2.5"

ors

פונדקאי ותיק
הScroll of Errata (הPDF שמרכז את העדכונים לכלל הספרים של נשגבים) עבר עדכון די משמעותי אתמול, כולל עדכונים נרחבים לנשגבי הכוכבים ומספר שינויים משמעותיים למערכת הקרב שמכונים (באופן לא רשמי, כמובן) "נשגבים 2.5". ניתן למצוא את הPDF כאן (יש גם גרסת EPUB, למעוניינים).
רשימה מלאה של השינויים החדשים יש בסוף הPDF (שינויים לדוגמא - רצפים לא עולים נסיון או כוח רצון, נזק מינימלי הוא 1 במקום מהות) כולל רשימה של כל התעצומות שהשתנו כחלק מ"2.5" (ולא סתם כי הייתה בהן טעות).

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
נראה מאוד מעניין, גם משלב את כל העדכונים והאיזונים המכאניים?
מה שכן, לא באמת שימושי - כמו במו"ד 4, זה ממש לא נוח להסתובב עם ערמות דפים של עדכוני חוקים. אלא אם יוציאו גרסה מעודכנת, אז זה מסרבל.
ומהנסיון שלי בשיטה, לפחות בנק"ן נמוך, המשחק עובד סבבה.

ת'ור

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
הגיע הזמן, בשם חמש העלמות.
טיפלו בעיקר בדברים שקשורים לקרב, והייתי שמח אם היו מטפלים בכמה דברים אחרים, אבל אי אפשר לקבל הכל, המ? לפחות סוף סוף שריון איכותי לא עולה כמו ארמון.

ואני לא ממש רואה את הבעיה מבחינת שימושיות - זה לא שחייבים להשתמש בהכל או כלום. קח דף עם השינויים המשמעותיים, כל שחקן מכין את הדמות מראש עם תעצומות מעודכנות, והמשחק זורם.

super sorcerer

פונדקאי ותיק
ב"ה

עדיין לא סיימתי לקרוא, אבל זה נראה דיי נחמד בינתיים. תהיה לי דיעה יותר מגובשת כשאני אראה מה עשו לאומנויות הלחימה של נשגבי הכוכבים.

ors

פונדקאי ותיק
הם טיפלו רק באומנויות הלחימה שבספרי MoEP וחלומות העידן הראשון, אאל"ט. מגילת הנזיר אמורה לעבור errata בנפרד, אני חושב, אולי ביחד עם אומנויות לחימה בכלל. גם כישוף אמור לעבור errata רצינית מתישהו בקרוב.

Top Bottom