• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

סיפור נקמתו של קפטן ראובן

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
המחצית הראשונה של הסיפור מרגישה ארוכה מדי, כשהקצב מתחיל להאיץ במחצית השנייה.
גם בתור סיפור פיראטים חסר בו אקשן, זה היה יכול להתנהל באופן דומה גם בפונדק עם ניואנסים אחרים במעט. מרגיש כמו פספוס של הפוטנציאל שפיראטים נותנים לך.
 

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
הסיפור מעניין, ובעיקר כל הסיפור עם הרבן, אף על פי שהוא איטי מדי (ובשלב מסוים, דילגתי קדימה אל הסוף ואז חזרתי אחורה). זה נשמע לי מוזר שיהודים דתיים מדברים על שיבה לארץ ישראל לפני ימות המשיח ועוד בהקשר שנשמע ציוני. תוכניות להיקבר בארץ הקודש, כן. לחיות שם, לא באותה תקופת זמן. למיטב זכרוני, על מנת להיות פיראט באותה תקופה היה צריך להיות לך פטרון שיספק לך תחמושת ונמל בית.
 

Gilthans The Quiet

פונדקאי ותיק
מעניין. התחלתי עם פלאשבאק ואקספוזיציה של הדמות הראשית, אולי היה כדאי להתחיל דווקא עם החתול שמייצר עניין מוקדם יותר. או בכלל לשנות את הפתיחה.

הלדין - היו פיראטים שהיו להם פטרונים (בדרך כלל קראו להם Privateers), אבל היו גם פיראטים 'קלאסיים'. הם רק היו צריכים נמל בטוח. במקרה הזה, בגלל שהאימפריה העות'מנית מאוד לא אהבה את הספרדים, פיראטים יהודים התקבלו בברכה בנמלים מוסלמיים כי הם ידעו שהמטרות שלהם נוצריות.
בעולם החדש הקהילות היהודיות המתפתחות היו מקלט עבור אותם הפיראטים. הקריביים היו 30% יהודים בשלב מסוים, והם אפילו עזרו לאימפריה הבריטית לכבוש את האיים מהספרדים. עד היום אפשר למצוא שם קברים עם כתבים בעברית וה-Jolly Roger (הגולגולת והעצמות).
 
Top Bottom