• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נקודות מפגש

היום אחה"צ נתקלתי בסירוליניה, חנות משחקי קופסא וקלפים נהדרת בירושלים שבה בין היתר יש ערבי משחק בהם אנשים נפגשים ומשחקים. אני יודע שקיימים עוד מקומות כאלה בארץ, אבל טיפה התנתקתי מהקהילה בתקופת הקורונה והיה לי קשה למצוא מקומות שבהם אנחנו, כקהילה, נפגשים ועושים את כל הדברים החנוניים שאנחנו אוהבים לעשות, אז אני פותח פה עץ שבו נוכל לשלוח את השמות והמיקומים של מקומות מפגש האלה כדי שיהיה לנו יותר קל למצוא אחד את השני בעתיד

סרוליניה - שמריהו לוין 74, ירושלים.

יש את פריק שעברו לפני כשנה וחצי (באמצע הקורונה) לדיזינגוף סנטר. יש להם אזור די גדול למשחקים וגם די הרבה פעילויות.
ממש מולם יש גם את החנות החדשה של ממותה, לא בטוח כמה שטח למשחק יש להם - והדגש הוא על יותר על משחקי קלפים.

יש גם את ה הממלכה בהוד השרון, חנקין 10. יש שם פעילויות קבועות של משחקי תפקידים ולוח, וגם אוסף נאה של משחקים להדגמה.

ברמת גן יש את 20 טבעי, אבל לא שמעתי עליהם מאז הקורונה אז לא יודע אם עדיין פעילים.

חזרה