• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות נפתחה ההרשמה למשחקים בדרקוניקון 2021

register2021.jpg
ההרשמה לפעילויות השונות במסגרת כנס המשחקים של הקיץ דרקוניקון יוצאת לדרך!
מהרו לבקר בעמוד המשחקים ולהרשם. השנה יש לנו בכנס קרוב ל-120 משחקים, טורנירים, סדנאות ופעילויות נוספות - במגוון רחב של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות ועוד.
שימו לב, המקום בחלק מהפעילויות יכול לאזול במהירות, אז הזדרזו לשריין את המקום שלכם!
כתבו לנו בתגובות בעמוד שלנו בפייסבוק למה לדעתכם שווה להגיע לדרקוניקון ותוכלו לזכות במשחק לוח. בין המגיבים יוגרלו שני משחקים אזול, קאמל אפ מתנת בריינגו 🎲🤩
דרקוניקון 2021 יתקיים ב26-27 באוגוסט באוהל שם ברמת-גן.

אני מתנצל מראש על הבורות (פשוט לא הייתי מעולם בכנס), אם אני מנחה שני משחקים בכנס, מה הנוהל? עליי לקנות כרטיס ליום בו אני מנחה או שאולי עליי להזמין כרטיס דרך החשבון איתו הגשתי את המשחקים? אשמח להבהרות בנושא.

צריך להזמין דרך החשבון שדרכו הגשת את המשחקים.
עם זאת, בזכות rui rui גילינו באג במנגנון הזה. לכן או שתמתינו יום-יומיים עד שנסדר אותו, או שתשלחו ל the Nerubian the Nerubian הודעה עם המשחקים שאליהם אתם רוצים להירשם והוא יכול לעדכן ידנית.

מצויין תודה!
יש לי הרגשה שיש בקבוצות הפייסבוק קהל פוטנציאלי גדול שלא ממש מבין את גודל הכנס ואת החשיבות שלו לתחביב.
מקווה שההגרלה עם התגובות תסייע.
אני בכל אופן עובד על הסברה בקרב כל מי שמכיר אותי :)

זה בסדר לשאול בעץ הזה שאלות נוספות נכון? (אם לא - תעבירו בבקשה).
נניח ואני מנחה ביום אחד וקיבלתי גם אירוע אחד חינם בעקבות זאת.
האם אני זכאי לכניסה ביום השני או שזה כבר יום העומד בפני עצמו ואם אני לא מנחה בו הכניסה (וכמובן שאירועים) בתשלום? (מתאר לעצמי שכן, רק רוצה לוודא שהבנתי נכון).

אתה מקבל אירוע חינם שיכול להיות בחמישי או בשישי, מה שנוח לך. אם תבחר גם אירוע נוסף, תצטרך לשלם על את ההפרש בכרטיס.
ובמקרה שאני אבחר את אירוע החינם ביום בו אני לא מנחה, אני כמובן זכאי לכניסה בשני הימים, נכון?

יש אפשרות להירשם כמה פעמים לאותו אירוע מאותו חשבון (כדי לא לפתוח 4 חשבונות לי ולבני דודים שלי)?
לא, כי כל שחקן צריך לאסוף בכניסה תג שם משלו שצריך לתלות על הצוואר במתחם הכנס.

לאחר שקניתי כרטיס, אמורים לחזור אלי במייל או שלוקחים אותו בכניסה לכנס על פי הפרטים?
אוספים בכניסה את תג השם שלך, שעליו גם כתוב לאילו משחקים נרשמת.
אם אתה נרשם לעוד פעילות בזמן הכנס, מדפיסים רשימה מעודכנת ומדביקים אותה על תג השם.

המשחקים של מיזם אספמיה נתפסו לגמרי? או שהמשחק עצמו ירד מהתוכניה?
והאם התמריץ למנחים של שני סבבים עדיין סודי? 😅
המשחקים שיש הם אחלה, אבל ממש קיוויתי לראות עוד שיטות כמו עיר בערפל, עוד משחקים של להבים בעלטה, אולי Vampire.

שאלה: כמה זמן מראש ילדים בני 10 צריכים לעשות בדיקת קורונה? אנחנו באים שניים 12 ושניים 10. אני והאחר 12 מחוסנים - אבל הקטנים לא, כמובן...

שאלה: כמה זמן מראש ילדים בני 10 צריכים לעשות בדיקת קורונה? אנחנו באים שניים 12 ושניים 10. אני והאחר 12 מחוסנים - אבל הקטנים לא, כמובן...
לכאורה, על פי ההנחיות החדשות, לא מחוסנים (בכל הגילאים) צריכים להציג בדיקת קורונה מהירה שבוצעה ב-24 שעות האחרונות.

המשחקים של מיזם אספמיה נתפסו לגמרי? או שהמשחק עצמו ירד מהתוכניה?
והאם התמריץ למנחים של שני סבבים עדיין סודי? 😅
המשחקים שיש הם אחלה, אבל ממש קיוויתי לראות עוד שיטות כמו עיר בערפל, עוד משחקים של להבים בעלטה, אולי Vampire.
יש אולי תשובה לגבי מיזם אספמיה?
ואני אוסיף עוד שאלה - האם רשימת האירועים כבר סופית או שצפויים להכנס אירועים נוספים?

חזרה