• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

נפילת הממלכות - עץ משחק (מו"ד 5 מותאם, 2/2)

גרגויל

פונדקאי ותיק
"ובכן, טכנית כן, אבל זה לא למה אני פה, אני מעוניין לדבר עם הוד מעלתה הנסיכה והיועץ שלה, ואני מבטיח לך שהם ירצו לשמוע מה יש לי לומר."
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
השומרים מתלחשים ביניהם לרגע, ואחר כך אחד מהם נכנס אל תוך האולם בעוד השני אומר לג'ונתן "הם נקראים לכאן. אם הם ירצו ל'דבר איתך, הם יבואו"
לאחר כדקה, השומר השני חוזר ואומר "הנסיכה ביקשה כותרת או תמצות של מה שאתה רוצה להגיד".
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
"קיבלתי". אומר השומר, ולאחר כמחצית הדקה חוזר עם הנסיכה והיועץ.
היועץ שואל "מי אתה?" הנסיכה מורה לכם באצבעה לבוא אחריה והולכת לכיוון אחד מחדרי הישיבות הקרובים. בתום ההליכה אתם מגיעים לחדר סטנדרטי (יחסית לארמון) עם 2 כיסאות ושולחן באמצע, הנסיכה מחווה לג'ונתן להתיישב באחד מהם בעוד היא עצמה מתיישבת על השני. היועץ שלה עומד מאחורי כיסאה, בדומה לשומרי ראש.
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
"אוקיי, זה סיפור קצת מוזר, אבל אני אסביר, אחרי מה שקרה אתמול אני הלכתי לישון, וחלמתי על אדם ששאל אותי לגביכם: הנסיכה והיועץ שלה, אז הוא אמר לי לומר לכם שהבן של מלניה רוצה לדבר איתכם ולהביא את הדף הזה, שהופיע באופן קסום בחדר שלי, ואחרי זה אני אמור להעביר לו הודעות בשיחה איתכם דרך תנומות קצרות"
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
הנסיכה ממלמלת משהו, ואחר כך פותחת את הקלף. היא קוראת, ואז נותנת ליועץ לקרוא, ואז אומרת "ובכן, מר מקסימוס. אני מבינה שאתה עובד עבור בן אלמוות שנמצא כרגע במישור בני התמותה, ורוצה לרקוח עסקה איתי ועם היועץ שלי למציאת טבעת אבן הדם. יש לך משהו להוסיף?"
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
"ובכן, אני לא קראתי את הקלף בעצמי, ואין לי מושג מה זו טבעת אבן הדם. אבל אני כן אגיד ש"עובד" זו מילה גדולה, המי שזה לא יהיה הזה ביקש ממני להעביר הודעה, והבטיח לי תגמול. אכפת לכם שאני אסתכל על הקלף הזה?"
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
"אני פה רק השליח, אני התבקשתי להעביר הודעה, ואם אתם רוצים לדבר עם מר בן אלמוות, אני יכול לקשר בינכם דרך תנומה של כמה דקות. אם אין לך תגובה אני אמסור את זה אליו ואלך."
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
"למעשה, אני די בטוחה שהתחייבת לחצות איתי את פאלסיה בתמורה למקום בממשל לאחר שבני האלמוות יכבשו את המקום הזה. אבל מעבר לכך, אם אתה לא זוכר עמדת עם חרב גדולה ביד ליד גופותיהם של הקפטן ורב המלחים מגואלות בדם, ודיברת עם הקצין הראשון בטונים די גבוהים, ואמרת לי שנדבר אחר כך"
"אוקיי, תגיד לו שאני רוצה לדבר איתו, ושיעביר לי דרכך את המידע על הדרך לעשות את זה. אנחנו מחכים בחדר הסמוך, אם אין לך עוד משהו להגיד" אומרת הנסיכה, ומתחילה ללכת לכיוון היציאה כשהיועץ מלווה אותה כצל.
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
"לא התכוונתי שתדבר עם היועץ שלה, אבל כבר עשית את זה אז לא משנה. בכל מקרה, תגיד לה שתלך לישון, ואם היא רוצה שם היועץ שלה יהיה שם היא צריכה לגעת בו פיזית וששניהם ילכו לישון. ועוד דבר - אחרי שתסיים עם המשימה הזו, תלך מהר ככל יכולתך לעיירה האחרונה בפאלסיה לפני ההרים האסורים, אני אחכה לך שם" אומר בן האלמוות.
 
Top Bottom