• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
  הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
  לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

נפילת הממלכות - עץ משחק (מו"ד 5 מותאם, 1/2)

גרגויל

פונדקאי ותיק
"עדיף שלא, יהיה לי קשה לנמק את הגעתך בכנות עם הגישה של המלך למכשפות, תנסי למצוא את הניסכות קליאונה ולוסיה, אבל אם את נתקלת בהתנגדות של שומרים אל תכנסי לצרות"
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
"אדוני הלורד, אני מוכרח לציין שהנסיכה לוסייה נמצאת כרגע במועצת המלחמה ושאסור לי להניח לכם להיפרד בתוך הארמון. כל עוד היא איתך, היא נמצאת בתוקף האישור המוגבל שלך. אם היא לא, היא חייבת לצאת. חוץ מזה, אמרת משהו על מכשפות?" שואל השומר.
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
"אה, טוב, אם כך תאלצי לצאת מהארמון הלנה, אנחנו ניפגש מאוחר יותר." והוא פונה לשומר "אני חושב שהבנת לא נכון, הלנה היא אישה עם כישורים רבים, וכמה אנשים שהידע היחיד שלהם על כישוף הוא מסיפורי סבתא טענו שהיא מכשפה, מה שהוציא לה שם רע ברחבי האיזורים בשליטת הוד מעלתו."
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
הלנה מהנהנת, והשומר אומר בקול חושד "אוקיי" לאחר רגע, עובר לידכם פטרול והשומר ניגש אל מפקד הפטרול ומצדיע "כן, חייל?" שואל המפקד. "המפקד, הלורד הזה נכנס באישור מוגבל והכניס איתו את הגברת, כעת הוא שולח אותה החוצה. יש צורך בשומר שילווה אותה" עונה השומר של ג'ונתן. "מייד, חייל. אתה משוחרר" אומר המפקד ואז מצביע על אחד משלושת החיילים בפטרול שלו "אתה, תלווה אותה למגורי החיילים ותעביר אותה לחייל אחר. אחר כך תחזור לנקודת היציאה שלנו ותצטרף אלינו לסיבוב הבא" אומר המפקד. "כן, המפקד!" עונה החייל. ואז פונה אל הלנה "אני אלווה אותך למשך כמה דקות, עד שיגיע אדם מתאים יותר וילווה אותך ליציאה מהארמון". הלנה מהנהנת והם מתחילים לחזור לכיוון השער.

לאחר כעשר דקות של צעידה, אתה והשומר שלך מגיעים לדלתות של אולם הכס, אותם אתה מזהה. ארבעה שומרים עומדים שם "מי אתה ומה רצונך?"
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
"אני מבין" אומר השומר, ואז פוקד על אחד מאלו שלצידו "כנס ועדכן את המלך באורח העומד בחוץ". הדלתות נפתחות לרגע, נסגרות, ואחר דקה בערך נפתחות שוב. "המלך אומר שהוא עסוק כרגע ויוכל לקבל את האורח בערב" אומר השומר. "יום טוב לך, אדוני הלורד" הוא מוסיף לאחר רגע.
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
"כן" עונה השומר המלווה שלך ומוסיף "בדרך הזו" הוא מצביע לאחד הכיוונים.
אם ג'ונתן הולך אחריו, הם יצעדו בערך חמש דקות ויגיעו לחדר שמעוצב כמו חדר אורחים המיועד לזמן קצר, יש שם כורסה נוחה שנראה שהיא נועדה לשינה קלה, מכתבה וכיסא מהודר, ושולחן קטן ולידו שני כיסאות.
"אדוני הלורד יוכל להמתין כאן עד שהמלך יקרא לו" אומר השומר ומחווה תנועת הזמנה כלפי החדר.
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
"דוח מצב?" שואלת פאדרה בחלומו.
הרקע לחלום הוא, בניגוד לפעמים הקודמות, החדר שבו הוא דיבר עם המכשפות לפני כמה שבועות. היא בחדר לבדה ויושבת על המיטה. הטבעת עדיין נוצצת על אצבעה השמאלית.
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
”נכנסתי לארמון, ואני מחכה לפגישה עם המלך, הוא נמצא כרגע במלחמה פחות או יותר עם האימפריה הכי גדולה בעולם.אני מאמין שאפר לנצל את החשש הברור שיש לו לטובתינו”
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
"הבנתי" אומרת פאדרה ומסתובבת לרגע, היא ממלמלת משהו ולאחר שנייה מסתובבת חזרה כשבידה מגילה מגולגלת. היא מושיטה את המגילה לג'ונתן "תעביר את המגילה הזו למלך, ורק למלך. תגיד לו שהיא הגיעה בדיוור ישיר מהמקלט" מצווה פאדרה.
 
Top