• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

נסיך הדרקון, סדרת אנימציה לילדים הטובה ביותר מאז אווטאר?

dragonian

פונדקאי ותיק
דוקא היו לי הרבה מאוד בעיות עם העונה השלישית, הגיון פנימי, דמויות וכו'.
היו כמה דברים מגניבים. אבל זה הכול. מקווה שעונה הרביעית תהיה טובה יותר

Gilthans The Quiet

פונדקאי ותיק
סדרה מצוינת, אני מסכים שהיא אחת הטובות מאז אווטאר.

אם בסדרות ילדים שאינן רק לילדים עסקינן - אם עוד לא ראיתם, אני מאוד ממליץ על Kipo and the Age of the Wonderbeasts. היא פשוט מעולה.
היא שונה מאוד מאווטאר ודרגון-פרינס (נסיך הדרקון?!), אבל מעולה.

פלדריק

פונדקאי ותיק
סיימתי עכשיו את העונה השלישית אחרי שצפיתי בשקיקה בכל הסדרה תוך שבועיים. מאוד נהניתי מהסדרה, אבל הכל מתקדם מהר מאוד, והפרק והקרב האחרון, שלמרות שהגיעו מהר משציפיתי ממש חיכיתי להם, נגמרו גם הם בצורה קצת חפוזה וילדותית שתכלס די ביאסה אותי. אני עדיין מחכה לעונה הבאה, אבל אני מרכישהם שרפו מאוד מהר המון מהפוטנציאל, וגם שחלק מהדברים לא אמינים בגלל זה.

ספוילרים
נניח, שהמלחמה נמשכת אלף שנים ללא הכרעה, ואז צבא מאוחד של כל בני האנוש+קסם אפל מאורף+החרבה של לאקס לאוריאה מובס כל כך בקלות בידי צבא של רק שניים מהעמים של זאדיה וצבא אנושי (שגם הוא קצת לא אמין במהירות שלו ואיך הוא נניח חצה את המגמה בלי הפרצה)

dragonian

פונדקאי ותיק
ספוילר
גם לא אמין שכל ממלכות האדם שמשכו כתפיים לבקשה של וירן להצטרף למלחמה,פתאום יצטרפו בכזה ראבאק לעזור לאלפים
או שמלכת הדרקונים שבעלה חוסל בידי בני אדם והביצה שלה נגנבה והיא עצמה אובנה תראה בני אדם ותגיד "יופי טופי"

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
מסכים שיש קצת בעיות אמינות ביחסי הכוחות ובשינויים המהירים בסדרה.
בשבילי זה לא קילקל את החוויה, אבל מבין למה זה מפריע.
הסיבה שהם הצטרפו לויראן כי הוא שלח את המתנקשים לחסל את המלכים שלהם. לא ברור איך המלכה-הנערה ניצלה, אבל זה טיעון די משכנע שהאלפים בשער. וגם מראש הם נטו לעזור לויראן.
אם אתה מדבר על המלכה-הנערה, מראש נראה שהיא לא האמינה לויראן - למרות שכן, זה קטע די מופרך באופן כללי, וגם לא מוסבר איך הם הגיעו לשם בדיוק בזמן וחצו את הגבול...

tkhag1

פונדקאי ותיק
אני לא בטוח בזה אבל יתכן שיצירת המעבר בלבה הייתה קבועה (אני לא ממש זוכר את זה) במקרה הזה זה יסביר איך הם הגיעו לשם, וגם סביר מאוד להניח שהיא שלחה מרגלים/צופים לבדוק מה בדיוק שאר הצבאות עושים מה שיסביר את התזמון הנוח

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אני משער שאתה צודק לגבי הלבה שהתקבעה במקום, ואולי גם היו לה מרגלים וצופים. אבל עדיין, להגיע בדיוק בתזמון הזה?

בכל מקרה, זה לא בעיה רק של הנסיך הדרקון. מעטות הסדרות של מד"ב ופנטזיה, ובייחוד מצוירות, שבאמת מדייקות בדימוי של צבאות כובשים וזמני מסע. הרי בשיירה כזו, חלק עיקרי מהשיירה זה בכלל עגלות הלוגיסטיקה. אני חושב שמשחקי הכס היה חריג בכך שאשכרה הוא הציג גם בספרים וגם בסדרה מה הולך במחנות הצבאיים... שחלק ניכר מהאנשים שם זה בכלל לא לוחמים אלא תומכי לחימה.

dragonian

פונדקאי ותיק
אבל לפעמיםזה בוטה. נגיד לקאלום זה היה ביגדיל לחצות את המדבר הזה, סורן פשוט חוצה. וגם מגיע איזה דקה אחריהם.

מוטיבציות. גם, לא הבנתי האלפי שמש מתמודדים לבד ושאר השבטים מחבקים ידיים?
והכי מוזר שמלכת הדרקונים חשבה שקאלום וריילה זה שיפ מקסים

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אני מסכים בגדול עם מה שכתבת - הכתיבה קצת עצלה, והיה אפשר יותר לחדד את הארועים כך שיהיו אמינים יותר. אולי זה באמת מתחבר לנקודה שניסו לדחוס הרבה אירועים בזמן מסך קצר, יתכן שאם היה עוד פרק שעוסק בהכנות של "הטובים" כמו שהיה הרבה חשיפה להכנות של "הרעים" זה היה משלים.
ואם כבר מזכירים דברים מוזרים או לא הגיוניים אז:
ההפיכה של כל ארבעת הצבאות של בני האנוש בקסם אחד ליצורי על היא לא סבירה, בשום קנה מידה שאני יכול לחשוב עליו. אולי זה היה ריאלי יותר אם זה היה מעין יחידת עילית - גם יותר מתאים לויראן שהיה מבקש מתנדבים לכך ולא מאלץ את כל החיילים לשנות צורה

dragonian

פונדקאי ותיק
ספןילר
כן. זה מצטרף. וירן היה סןג של דמות מורכבת רוב הזמן, מעין גזען אנוש שמחפש פתרונות קלים בקסם אפל, זהאמל שהמחיר אליו.. נראה לי זול.
להקריב צבי כדי לרפא שיתןק של בן אנוש נראה לי מחיר זול.
לא השתכנעתי שקסם אפל הוא כזה רע בהכרח. האמת, שזה דוקא מגניב.
אני חושב שנטפליקס שוחטת ככה הרבה סדרות בלוז הזה. למה לא לתת 20 פרקים לכל עונה?
זה נראה שהיוצרים נלהבים לתת לנו לראות את העולם שלהם- הטיוטות בכתוביות כל פרק, הספרים שהם משחררים...
יש לי הרגשה מוזרה שהם רוצים להוציא ספר תפקידים רק כדי להראות איפשהו את הלור העמוק לעולם.

יכול להיות שהרבה מהבעיות זה תוצאה של דדליינים קטלניים.

אדם כלשהו

פונדקאי חדש
tkhag1 אמר/ה:
אני לא בטוח בזה אבל יתכן שיצירת המעבר בלבה הייתה קבועה (אני לא ממש זוכר את זה) במקרה הזה זה יסביר איך הם הגיעו לשם, וגם סביר מאוד להניח שהיא שלחה מרגלים/צופים לבדוק מה בדיוק שאר הצבאות עושים מה שיסביר את התזמון הנוח
הלבה התאבנה אי אפשר להפוך בזלת ללבה חזרה

Top Bottom