• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ניהול חדש לפורום מיניאטורות

סטטוס
נעול לתגובות.
יאיר אמר/ה:
doctor wang אמר/ה:
זמן דווקא יש לי, אבל שאדופקס ביקש הוכחה לכך שאני לא צבוע, ואני יודע ששי מספיק אחראי כדי לנהל את הפורומים לבד, ושאם יתעורר צורך בעוזר הוא יבחר כבר מישהו אחראי מספיק. כבר אמרתי: לי לא אכפת מי מבצע את העבודה כל עוד היא תבוצע.
אז באמת שלא הבנתי את היתרון להישאר כאן.
שמישהו יעשה טובה ויסביר לי.
תראה, בזמנו נוצר רושם שבאורק מוכנים לתת לנו יותר ממה שבפונדק, ואז באמת שתמכתי במעבר לאורק.
אחרי שדיברתי עם האיש הזקן גיליתי כמה דברים:
* כמו האורק, גם הפונדק, מוכן לתת לנו שני מנהלים ואף יותר. כמה שרק נבקש.
* כמו האורק, גם הפונדק מוכן לתת לנו עוד פורום, וגם עוד ארבעה אם באמת נצטרך אותם והקהילה תחליט כך.
* בניגוד לאורק, פורומי הפונדק מלאים ופופלרים כבר עכשיו, מה שמביא לחשיפה יותר גדולה לפורומים ולאתר של הקהילה, ולכן לגדילה שלה. כרגע הקהילה באורק היא קהילת מראה של הקהילה כאן, רק קטנה בכ90%, כך שאין שום קהל חדש למשוך באורק.
* בניגוד לאורק, הפונדק הוא כבר הבית שלנו. אין טירחה של מעבר, ואנחנו יכולים להשאר עם קהילות אחרות (מ"ת, מד"ב פנטזיה) שהן ידידותיות מאוד, ומעשירות את הקהילה שלנו.
* הסקין כרוניקלס בפונדק. בפורומים של האורק יש רק סקין ירוק-לבן שיכול לגרום לעיוורון.

את האמת לדעתי הדעה הזאת היא עניינית
אסתטיקה היא גורם מאד חשוב
ולדעתי צריך לדבר עם אנשים אחראים לעיצוב שם שיטפלו בעניין
רק שתדעו באמנות ירוק בהיר פסטלי מסמל ניכור כמו ביצירה מסויימת או שלווה לכן יש את הצבעים הלבנים ירוקים בבית חולים

אני חושב שמישהו צריך לטפל בצבע הזה כי אורקים הם ירוק חזק לא מנוכרים ולא שלוים

shay5525 אמר/ה:
יאיר אמר/ה:
doctor wang אמר/ה:
זמן דווקא יש לי, אבל שאדופקס ביקש הוכחה לכך שאני לא צבוע, ואני יודע ששי מספיק אחראי כדי לנהל את הפורומים לבד, ושאם יתעורר צורך בעוזר הוא יבחר כבר מישהו אחראי מספיק. כבר אמרתי: לי לא אכפת מי מבצע את העבודה כל עוד היא תבוצע.
אז באמת שלא הבנתי את היתרון להישאר כאן.
שמישהו יעשה טובה ויסביר לי.
תראה, בזמנו נוצר רושם שבאורק מוכנים לתת לנו יותר ממה שבפונדק, ואז באמת שתמכתי במעבר לאורק.
אחרי שדיברתי עם האיש הזקן גיליתי כמה דברים:
* כמו האורק, גם הפונדק, מוכן לתת לנו שני מנהלים ואף יותר. כמה שרק נבקש.
* כמו האורק, גם הפונדק מוכן לתת לנו עוד פורום, וגם עוד ארבעה אם באמת נצטרך אותם והקהילה תחליט כך.
* בניגוד לאורק, פורומי הפונדק מלאים ופופלרים כבר עכשיו, מה שמביא לחשיפה יותר גדולה לפורומים ולאתר של הקהילה, ולכן לגדילה שלה. כרגע הקהילה באורק היא קהילת מראה של הקהילה כאן, רק קטנה בכ90%, כך שאין שום קהל חדש למשוך באורק.
* בניגוד לאורק, הפונדק הוא כבר הבית שלנו. אין טירחה של מעבר, ואנחנו יכולים להשאר עם קהילות אחרות (מ"ת, מד"ב פנטזיה) שהן ידידותיות מאוד, ומעשירות את הקהילה שלנו.
* הסקין כרוניקלס בפונדק. בפורומים של האורק יש רק סקין ירוק-לבן שיכול לגרום לעיוורון.
*אבל הפונדק לא נותן לנו מתכנת לאתר.
*הפונדק עוד לא נתן בפועל עוד פורום אלא רק הבטיחו...
*פורומי הפונדק מלאים כבר עכשיו, בהמון ספאמרים. והקהילה באורק בהחלט לא קטנה ב90% ממה שיש כאן.
*בית? בפורום? לא הגזמת? זה אינטרנט לא נדל"ן! אתה עובר לאיפה שיותר משתלם ונוח לך.
*לדעתי אין הבדל בין הסקינים, להפך אני מוצא את הסקין הירוק יותר רגוע ופחות כואב בעיניים (אבל שוב זה עניין של דעה)

מצטער אבל זה מה שראיתי עד עכשיו... כפי שכבר אמרתם- אני לא רוצה לפתוח את הריב הזה שוב. אם למישהו יש הערות- ואני יודע שיש, אז תעירו בפרטי. תודה.

הנקודה של המתכנת היא היחידה שנכונה, אבל האתר שם מוקם בכל מקרה, זה לא מונע ממך לכתוב כאן.
הפונדק לא נתן עוד פורום בפועל כי לא ביקשנו.
אני אשלח בקשה לאיש הזקן רק אחרי דיון גדול בנושא שיכלול את כל הקהילה, ובו נקבע בכמה פורומים יש לנו צורך, ובאיזה.
פורומי הפונדק ממש לא מלאים בספאמרים. וגם אם כן, המנהלים משתלטים על זה בהצלחה רבה. הקהילה של האורק בהחלט קטנה ב90%.
נקודה אחרונה: לא נדל"ן, אבל הרגע הוכחתי שהאורק לא עדיף על הפונדק, אז למה להסתכן עם מערכת פורומים שאולי לא תצליח?

Icel - אני מצטער על שאתה חסר חוש הומור.

שוב?
שי, תנעל בבקשה, או תכריח אותם להפסיק בעזרת אמצעים קונבנציונלים, (Blurf)

אני לא כל כך מבין את עניין הניהול. נאמר כאן שבעבר רציתם שני מנהלים. כרגע יש שוב מנהל אחד. השאלה היא האם אנשי הקהילה רוצים עוד מנהל לפורום מיניאטורות. תגובות ענייניות בבקשה, ואם אתם רוצים להציע מועמד או דרך לבחירה בין המועמדים - העלו אותה.

shay5525 אמר/ה:
הנקודה של המתכנת היא היחידה שנכונה, אבל האתר שם מוקם בכל מקרה, זה לא מונע ממך לכתוב כאן.
אני אשלח בקשה לאיש הזקן רק אחרי דיון גדול בנושא שיכלול את כל הקהילה, ובו נקבע בכמה פורומים יש לנו צורך, ובאיזה.
פורומי הפונדק ממש לא מלאים בספאמרים. וגם אם כן, המנהלים משתלטים על זה בהצלחה רבה. הקהילה של האורק בהחלט קטנה ב90%.
נקודה אחרונה: לא נדל"ן, אבל הרגע הוכחתי שהאורק לא עדיף על הפונדק, אז למה להסתכן עם מערכת פורומים שאולי לא תצליח?

נראה מה יקרה אחרי שתבקש, (אם כי זה די צפוי, בדיוק כמו ההתפטרות של וואנג)
הקהילה באורק- אני הבנתי שאתה מדבר על מי מהקהילה שלנו שעבר לאורק.
הפונדק לא מלא בספאמרים? ראית כמה הודעות נעלצת לנעול ביום האחרון? (ולא רק כאלה שהיו קשורים בוויכוח), ביקרת מתישהו לאחרונה בשולחן העגול? שי, באמת...
לא, ממש לא הוכחת שהאורק לא עדיף על הפונדק, להפך אפילו רשמת שהנקודה של המתכנת היא נכונה, אז כבר אתה מסכים שיש נקודה אחת (די גשולה) לטובת האורק, גם אם אתה לא מסכים לגבי שאר הנקודות, כבר האורק עדיף על הפונדק, אני לא חושב שיש כאן סיכון, להפך.
ואני מאמין שגם אתה תנטוש את הפורום הקהילתי (לשעבר) שכאן אחרי שתראה שהוא קרס כי ספאם על גבי ספאם פשוט יגמור אותך... אז פשוט נחכה ונראה...

Ferenheit אמר/ה:
אני לא כל כך מבין את עניין הניהול. נאמר כאן שבעבר רציתם שני מנהלים. כרגע יש שוב מנהל אחד. השאלה היא האם אנשי הקהילה רוצים עוד מנהל לפורום מיניאטורות. תגובות ענייניות בבקשה, ואם אתם רוצים להציע מועמד או דרך לבחירה בין המועמדים - העלו אותה.
לא עכשיו שאין כל כך הרבה אנשים כאן, אני לא חושב שצריך עוד מנהל...
אלא אם הספאם פה ימשיך לגדול למרות כמות האנשים הקטנה.

באמת תודה רבה על הבעת האמון, יאיר.
בתור חבר, ההתנהגות שלך פשוט מגעילה.
גם אם אתה בעד המעבר לאורק, אני מצפה ממך, ולו מתוך כבוד מינימלי לכותבים כאן, להמשיך ולכתוב כאן ולתת למשתתפי הפורום הזה לקרוא את מה שיש לך לכתוב, לפחות עד שהפורום כאן "יקרוס".

יאיר אמר/ה:
shay5525 אמר/ה:

נראה מה יקרה אחרי שתבקש, (אם כי זה די צפוי, בדיוק כמו ההתפטרות של וואנג)
הקהילה באורק- אני הבנתי שאתה מדבר על מי מהקהילה שלנו שעבר לאורק.
הפונדק לא מלא בספאמרים? ראית כמה הודעות נעלצת לנעול ביום האחרון? (ולא רק כאלה שהיו קשורים בוויכוח), ביקרת מתישהו לאחרונה בשולחן העגול? שי, באמת...
לא, ממש לא הוכחת שהאורק לא עדיף על הפונדק, להפך אפילו רשמת שהנקודה של המתכנת היא נכונה, אז כבר אתה מסכים שיש נקודה אחת (די גשולה) לטובת האורק, גם אם אתה לא מסכים לגבי שאר הנקודות, כבר האורק עדיף על הפונדק, אני לא חושב שיש כאן סיכון, להפך.
ואני מאמין שגם אתה תנטוש את הפורום הקהילתי (לשעבר) שכאן אחרי שתראה שהוא קרס כי ספאם על גבי ספאם פשוט יגמור אותך... אז פשוט נחכה ונראה...

למה לפתוח את הכל עוד הפעם עד שיש שקט?
רוב ההודעות ששי נהל לא היה בהם ספאם, אלה נגמר בהם הדיון(קרי ענו על השאלות הנשאלות בהם).
למי אכפת כמה ספאמרים יש בשאר הפורומים בפונדק? זה לא קשור אלינו.
הנקודה של המתכנת לא קשורה לפורום, אלה לאתר שגם שי וגם אני (וגם רוב הקהילה) מסכימים שעדיף שהוא באמת יהיה באורק.

תיקון טעות: כל העצים שנעלתי היו דיונים שהסתיימו, ולא ספאם. הנעילה מונעת ספאם, שירד ל0 אחוז מאז שהתחלתי לנהל.
זה אולי שחצני, אבל זה נכון. אני מקיים את מה שהבטחתי.

shay5525 אמר/ה:
באמת תודה רבה על הבעת האמון, יאיר.
בתור חבר, ההתנהגות שלך פשוט מגעילה.
גם אם אתה בעד המעבר לאורק, אני מצפה ממך, ולו מתוך כבוד מינימלי לכותבים כאן, להמשיך ולכתוב כאן ולתת למשתתפי הפורום הזה לקרוא את מה שיש לך לכתוב, לפחות עד שהפורום כאן "יקרוס".
אני מצטער אם זה מה שהשתמע מדברי.
אבל אני לא חושב שזה יעבוד אם הקהילה תפוצל לשני פורומים. כפי שכבר אמרתי אני אמשיך לכתוב כאן (למרות שכהרגלי אני לא אגיב על כל הודעה שנכתבת בפורום ביחוד אם זה לא נושא שאני קשור עליו או מבין בו).
אני אתמוך בך בתור חבר וכמבין שיש לך פורום לנהל אבל בכל זאת ראלית... אני ל חושב שזה יעבוד ככה, לפחות לא במתקונת הנוכחית של שני פורומים שמתנקרים אחד לשני.

יאיר, אין שום סיבה כן לעבור לאורק. האורק קטן, ומעט אנשים גולשים בו. הפונדק גדול, והרבה אנשים גולשים בו. זה שאתם אומרים שעם מאמץ והשקעה אפשר להפוך את האורק לפופולארי זה שטויות: האורק קיים הרבה זמן, הוא לא תופס. הפונדק מהווה צומת מרכזית לtabletop gamers, והאורק לא. בקשר לספאם: פורום השולחן העגול הוא פורום שמטרתו היא לתת לגולשים להשתחרר ולרשום שטויות, ובפורום הזה אין ספאם. אם היה פעם ספאם זו הייתה אחריותו של מאיר לנקות אותו בתור מנהל.

כבר דיברנו על הנושא הזה ואין סיבה לפתוח שוב את הויכוח למה כן או לא לעבור לאורק.

ברכות על המנהלים החדשים לפורום הזה.
אני לא טרחתי כל כך ךקרוא את כל העץ אבל האם מישהו יוכל לתמצט לי למה מאיר עזב את ניהולו בפונדק?
שוב מזל"ט.

נשכתי את שפתי למרות ההערות עלי פה בעץ ספציפית.

וואנג פורומי האורק נפתחו ביום חמישי וכבר יש לו המון כניסות והמון צופים, קוראים וכותבים בהשווה לשבוע הראשון של הפונדק יראה לך שהאורק הרבה, הרבה יותר פופולרי.
הפורומים עצמם היו פתוחים כבר חודש (אני חושב) רק כדי לאפשר לאוגמיוס לתקן באגים ולשפר אותו בהתאם לצורך, הפרסום והפתיחה נעשה ביום חמישי וכך גם כל ההודעות מתחילות מאז.

הוויכוח הזה כבר נסגר , האורק מתפקד כפורום המרכזי והפונדק קיים כי הוא נקודה אסטרטגית , והוא מושך עד אנשים , וזה מה שאני מאמין שצריך להיות , DEAL ?

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה