• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

מהדורה 5 נזק מאש

BadBug

פונדקאי ותיק
אני מנסה להבין מה הנזק מאש רגילה.
ספציפית אם שמן רותח דבק בדמות ובוער לסיבוב או שנים, אני קורא הרבה דברים שונים כגון 1ק4, 2ק4, 1ק10, 1 ועוד...
יש משהו רשמי לעניין או להשתמש בשיקול דעת ?

העריכה האחרונה התבצעה על-ידי משגיח:
התשובה הטובה ביותר
לא מכיר שיש לזה חוקים ספציפיים (זה מהדורה 5, בפאת'פיינדר / 3.5 בטוח יש חוק :) )
אבל בעמוד 249 של המדריך לשה"ם יש טבלה של נזק מאולתר ודוגמאות לכל מיני סוגי נזק, זה נע בין 1ק10 לסיבוב ועד המון-ק10 לסיבוב תלוי בדרגה הדמויות וחומרת הנזק.

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
בדרך כלל כתוב בתיאור של ההשפעה הספציפית מה קורה. לפעמים נשארים בוערים, לפעמים זה מבעיר חפצים דליקים, לפעמים לא קורה שום דבר נוסף. אם רשום אפקט אז פועלים על פיו, אם לא רשום ספציפית אפקט נוסף חוץ מנזק, לא כדאי להוסיף משהו סתם ככה. לא ידוע לי על אפקט כללי למה קורה אם נפגעים מאש.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
לא מכיר שיש לזה חוקים ספציפיים (זה מהדורה 5, בפאת'פיינדר / 3.5 בטוח יש חוק :) )
אבל בעמוד 249 של המדריך לשה"ם יש טבלה של נזק מאולתר ודוגמאות לכל מיני סוגי נזק, זה נע בין 1ק10 לסיבוב ועד המון-ק10 לסיבוב תלוי בדרגה הדמויות וחומרת הנזק.

התשובה הטובה ביותר
Top Bottom