• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

מתכות נדירות מפי הר הגעש+פוליטיקה של נמלים+תופים מבצעים שזירה קוונטית+סרט על תקשורת בין עצים+הנשמה מאחור

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

הרי געש לא מספקים רק לבה וסלעים, כמסתבר.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
עד כמה שהבנתי, הרי הגעש פשוט מעלים את המתכות מעתודות שנמצאות במעמקי כוכב הלכת שנלכדו שם בעת היווצרותו. אפילו שמשות לא מסוגלות לייצר יסוד כבד יותר מברזל וכדור הארץ הוא כוכב לכת... עם זאת, נראה לי באמת מעניין אלו חומרים נמצא שם. יצא לי פעם לקרוא על הזאוליטים שהם מעין סלעים שמסוגלים לבצע הפרדה של חומרים כמו קולטנים של תאים חיים. אני תוהה אלו חומרים נמצא שם.

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
סתבר שאיימי אדאמס לא סיימה עם קורס הבלשנות שלקחה בתואר הראשון: השחקנית תגלם חוקרת שמנסה לפענח איך מתקשרים חייזרים עצים.

הסרט, Finding the Mother Tree, יתבסס על ספר הזכרונות של הפרופסורית סוזאן סימרד – אקולוגית ידועה שהייתה הראשונה לגלות שעצים מתָקשרים ביניהם באמצעות רשת תת-קרקעית של פטריות (הנה גרסת סרטון טד). ג'ייק ג'ילנהול נמנה, יחד עם אדאמס, כאחד המפיקים – אז יש סיכוי לא רע שהוא עצמו ישתתף בסרט. אני מאוד מקווה שזה יהיה בתור עץ.
בזמנו קישרתי לכתבה שעסקה בתקשורת בין עצים. מסתבר שמישהו חשב כמוני שלא רק שהנושא מעניין אלא שראוי לעשות על זה סרט (אני מניח שיהיה בסרט תקשורת אמתית בין בני אדם לעצים במקום בני אדם שמצותתים לתקשורת בין עצים. אני מקווה שהם יכניסו את העצים שרועים בעלי חיים לסרט.)

הציטוט הוא באדיבות "מצאתי ברשת" של עין הדג משם לקחתי את זה.

עריכה אחרונה:
Top Bottom