• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מתי יש טורנירים רשמיים/לא רשמיים ליו גי או?

אני מאמין שאתה בפורום הלא נכון.
למען האמת אתה במערכת הפורומים הלא נכונה.
נסה את מזלך בפורום מאג'יק כלשהו - למרות שגם שם יש סיכוי שאנשים לא ממש ידעו מה לענות לך

http://members.pundak.co.il/magic/ כאן יש פורום "מסחר במוצרים שאינם מאג'יק" אולי שם ידעו להנחות אותך למקום הנכון.

באלר אמר/ה:
לגיל מספרי אין שום השלכה על האישיות. בכל מקרה לא הגיע הזמן שמישהו ישליך את הת'רד הזה למעמקי השיכחה ?
רק הבעתי את סלידתי העזה ממשחקי קלפים שמשחקים על ההצלחה של מג'יק, אבל לא מגיעים למאית מהתחכום שלו, ומפיציהם מעיזים לגבות עליהם מחירים גבוהים בהרבה.
בקיצור, משחק טיפשי וחסר כל אסטרטגיה אמיתית (הנצחון טמון ב"יותר מפלצות ויותר חזקות"), שגורם להוריהם של ילדים תמימים להוציא מאות שקלים על זבל ממוסחר.
אני מצפה מכל אדם מעל גיל 8 להביע סלידה ממוצר שכזה, ולכן אני מאמין שתגובתי הייתה יותר ממבוגרת.
יום טוב ותודה.

בכלליות יש אסטרטגיה אני יכול לתת לך את הקלפים הכי חזקים אבל זה לא שווה כלום בלי שרשרת ואסטרטגיה ואין לי כוח לדון על זה גם כן
אני רק רוצה שיענו לי לא שיענו תשובות טפשיות כמו המישחק דפוק או לא יודע מה
שפשוט יענו למה ששאלתי
תודה...

shay5525 אמר/ה:
באלר אמר/ה:
לגיל מספרי אין שום השלכה על האישיות. בכל מקרה לא הגיע הזמן שמישהו ישליך את הת'רד הזה למעמקי השיכחה ?
רק הבעתי את סלידתי העזה ממשחקי קלפים שמשחקים על ההצלחה של מג'יק, אבל לא מגיעים למאית מהתחכום שלו, ומפיציהם מעיזים לגבות עליהם מחירים גבוהים בהרבה.
בקיצור, משחק טיפשי וחסר כל אסטרטגיה אמיתית (הנצחון טמון ב"יותר מפלצות ויותר חזקות"), שגורם להוריהם של ילדים תמימים להוציא מאות שקלים על זבל ממוסחר.
אני מצפה מכל אדם מעל גיל 8 להביע סלידה ממוצר שכזה, ולכן אני מאמין שתגובתי הייתה יותר ממבוגרת.
יום טוב ותודה.

אח שלי בן 7 אז אני מבין שאתה מרשה לו לשחק יו גי או מג'יק.

shay5525 אמר/ה:
באלר אמר/ה:
יום טוב ותודה.

צודק החלט, אני לא חושב אנשים הבינו עדיין, שלא כדאי לשלם כסף על חתיבות קרטון עם מס' עליהם!
ובכלל, משחקי קלפים מהסוג הזה הם שטותיים לגמרי. מאנצ'קין, לעומת זאת...

לפני כמה חודשים ראיתי באיזה קניון (נראה לי ארנה) שהייתה שם תחרות יוגי הו. אולי יש שם עוד תחרויות, אם זה עוזר.

ד"א, אם כבר דירדרנו את הת'רד, מישהו מוכן להסביר לי איך משחקים מג'יק?
לא ראיתי אף הסבר בפורום.

Wood-Elf אמר/ה:
לפני כמה חודשים ראיתי באיזה קניון (נראה לי ארנה) שהייתה שם תחרות יוגי הו. אולי יש שם עוד תחרויות, אם זה עוזר.

ד"א, אם כבר דירדרנו את הת'רד, מישהו מוכן להסביר לי איך משחקים מג'יק?
לא ראיתי אף הסבר בפורום.

כן אתה צודק זה התרחש בארנה אני גר בהרצליה והייתי שם וראיתי משהו של הדבר הזה יוגי או או איך שלא קוראים לזה..

מה זה מג'יק??

MiNd ReaDeR אמר/ה:
תראה, יוגי הו, ושאר משחקי הקלפים, כמו ששי אמר, הם גניבת הרעיון הכללי של המשחק מג'יק, אבל, מי שהעתיק, שכח את הקטעים הטובים בחוץ. (את זה הבנתי מחבר שלי...)

אהה אוקי זאת אומרת שכל משחקי הקלפים זה גניבה או העתקה ממשחק המג'יק?

*some Were-wolf* אמר/ה:
MiNd ReaDeR אמר/ה:
תראה, יוגי הו, ושאר משחקי הקלפים, כמו ששי אמר, הם גניבת הרעיון הכללי של המשחק מג'יק, אבל, מי שהעתיק, שכח את הקטעים הטובים בחוץ. (את זה הבנתי מחבר שלי...)

אהה אוקי זאת אומרת שכל משחקי הקלפים זה גניבה או העתקה ממשחק המג'יק?
כל הצשחקים כגון יוגי הו. כן.

חזרה