• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

מתי יש טורנירים רשמיים/לא רשמיים ליו גי או?

A

Anonymous

Guest
סליחה? אני ציפיתי לתשובה שימושית לא תשובה של ילד בן שמונה

באלר

פונדקאי פעיל
אני מאמין שאתה בפורום הלא נכון.
למען האמת אתה במערכת הפורומים הלא נכונה.
נסה את מזלך בפורום מאג'יק כלשהו - למרות שגם שם יש סיכוי שאנשים לא ממש ידעו מה לענות לך

http://members.pundak.co.il/magic/ כאן יש פורום "מסחר במוצרים שאינם מאג'יק" אולי שם ידעו להנחות אותך למקום הנכון.

באלר

פונדקאי פעיל
לגיל מספרי אין שום השלכה על האישיות. בכל מקרה לא הגיע הזמן שמישהו ישליך את הת'רד הזה למעמקי השיכחה ?

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
יכול להיות שהוא דיבר על יוגי או. נניח יוגי או בובו, יוגי או ריינג'ר סמית וכו' וכו'

A

Anonymous

Guest
כן יו-גי-הו.....
ואני בן 16.5
חבר שלי אמר שענו לו פה ואני מניח שהוא לא משקר

shay5525

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
באלר אמר/ה:
לגיל מספרי אין שום השלכה על האישיות. בכל מקרה לא הגיע הזמן שמישהו ישליך את הת'רד הזה למעמקי השיכחה ?
רק הבעתי את סלידתי העזה ממשחקי קלפים שמשחקים על ההצלחה של מג'יק, אבל לא מגיעים למאית מהתחכום שלו, ומפיציהם מעיזים לגבות עליהם מחירים גבוהים בהרבה.
בקיצור, משחק טיפשי וחסר כל אסטרטגיה אמיתית (הנצחון טמון ב"יותר מפלצות ויותר חזקות"), שגורם להוריהם של ילדים תמימים להוציא מאות שקלים על זבל ממוסחר.
אני מצפה מכל אדם מעל גיל 8 להביע סלידה ממוצר שכזה, ולכן אני מאמין שתגובתי הייתה יותר ממבוגרת.
יום טוב ותודה.

A

Anonymous

Guest
בכלליות יש אסטרטגיה אני יכול לתת לך את הקלפים הכי חזקים אבל זה לא שווה כלום בלי שרשרת ואסטרטגיה ואין לי כוח לדון על זה גם כן
אני רק רוצה שיענו לי לא שיענו תשובות טפשיות כמו המישחק דפוק או לא יודע מה
שפשוט יענו למה ששאלתי
תודה...

קוולנה

פונדקאי ותיק
shay5525 אמר/ה:
באלר אמר/ה:
רק הבעתי את סלידתי העזה ממשחקי קלפים שמשחקים על ההצלחה של מג'יק, אבל לא מגיעים למאית מהתחכום שלו, ומפיציהם מעיזים לגבות עליהם מחירים גבוהים בהרבה.
בקיצור, משחק טיפשי וחסר כל אסטרטגיה אמיתית (הנצחון טמון ב"יותר מפלצות ויותר חזקות"), שגורם להוריהם של ילדים תמימים להוציא מאות שקלים על זבל ממוסחר.
אני מצפה מכל אדם מעל גיל 8 להביע סלידה ממוצר שכזה, ולכן אני מאמין שתגובתי הייתה יותר ממבוגרת.
יום טוב ותודה.
אח שלי בן 7 אז אני מבין שאתה מרשה לו לשחק יו גי או מג'יק.

Supersprocket

פונדקאי ותיק
shay5525 אמר/ה:
באלר אמר/ה:
יום טוב ותודה.
צודק החלט, אני לא חושב אנשים הבינו עדיין, שלא כדאי לשלם כסף על חתיבות קרטון עם מס' עליהם!
ובכלל, משחקי קלפים מהסוג הזה הם שטותיים לגמרי. מאנצ'קין, לעומת זאת...

Wood-Elf

פונדקאי ותיק
לפני כמה חודשים ראיתי באיזה קניון (נראה לי ארנה) שהייתה שם תחרות יוגי הו. אולי יש שם עוד תחרויות, אם זה עוזר.

ד"א, אם כבר דירדרנו את הת'רד, מישהו מוכן להסביר לי איך משחקים מג'יק?
לא ראיתי אף הסבר בפורום.

A

Anonymous

Guest
Wood-Elf אמר/ה:
לפני כמה חודשים ראיתי באיזה קניון (נראה לי ארנה) שהייתה שם תחרות יוגי הו. אולי יש שם עוד תחרויות, אם זה עוזר.

ד"א, אם כבר דירדרנו את הת'רד, מישהו מוכן להסביר לי איך משחקים מג'יק?
לא ראיתי אף הסבר בפורום.
כן אתה צודק זה התרחש בארנה אני גר בהרצליה והייתי שם וראיתי משהו של הדבר הזה יוגי או או איך שלא קוראים לזה..

מה זה מג'יק??

Supersprocket

פונדקאי ותיק
תראה, יוגי הו, ושאר משחקי הקלפים, כמו ששי אמר, הם גניבת הרעיון הכללי של המשחק מג'יק, אבל, מי שהעתיק, שכח את הקטעים הטובים בחוץ. (את זה הבנתי מחבר שלי...)

*some Were-wolf*

פונדקאי ותיק
MiNd ReaDeR אמר/ה:
תראה, יוגי הו, ושאר משחקי הקלפים, כמו ששי אמר, הם גניבת הרעיון הכללי של המשחק מג'יק, אבל, מי שהעתיק, שכח את הקטעים הטובים בחוץ. (את זה הבנתי מחבר שלי...)
אהה אוקי זאת אומרת שכל משחקי הקלפים זה גניבה או העתקה ממשחק המג'יק?

Wood-Elf

פונדקאי ותיק
*some Were-wolf* אמר/ה:
MiNd ReaDeR אמר/ה:
אהה אוקי זאת אומרת שכל משחקי הקלפים זה גניבה או העתקה ממשחק המג'יק?
כל הצשחקים כגון יוגי הו. כן.

Top Bottom