• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

מתי אתם חוזרים לשחק פנים אל פנים?

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
להבנתי משבוע הבא אפשר לעשות מפגשים חברתיים עם עד עשרה אנשים, מה שאומר שאפשר בשעה טובה לחזור להיפגש עם חברים וחברות - וגם לשחק משחקים.
כמובן שהייתי ממליץ לכולם להמשיך להשתמש במסכות גם במפגשים וגם לשמור על היגיינה תוך כדי משחק - אבל מתי אתם מתכננים לחזור לשחק בפועל?
אנחנו חושבים לתאם משחק ראשון בקמפיין חדש של משחק הקלפים של ארקהם הורר באחד הערבים בשבוע הבא - אנחנו גם שלושה אנשים שזה יותר נכון מאשר משחק תפקידים של חמישה גם יושבים יותר קרוב.

BadBug

פונדקאי ותיק
שאלה מצויינת איכשהו אנשים עדיין חוששים, זה כמעט לא מדובר אצלנו ואני חושד שחלק מהאנשים קצת התרגלו לרול20.
אבל אין ספק שהמטרה היא לחזור לשולחן אולדסקול, יש דברים שפשוט לא עוברים טוב און ליין...

lonewolf

פונדקאי ותיק
אני מתחיל לשחק עם חברים ברגע שנחזור לבית הספר (מחר). אנחנו מאותה כיתה, אז אני לא חושב שיגבילו אותנו.
הקבוצה שאני משחק בה מחוץ לבית הספר כרגע נפגשים בזום, אבל בתקווה ביוני נתחיל לשחק שוב פנים אל פנים.

Top Bottom