• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק פורום - באיזה מיקום דימיוני הייתם רוצים לבקר

אם הייתה לכם האפשרות, באיזה מיקום דימיוני (משחקי תפקידים/פנטזיה/מד"ב וכו') הייתם רוצים לבקר ולמה?
בהנחה שלא יאונה לכם כל רע בביקור במידה והמקום עוין :)
זו יכולה להיות עיר, טירה, מישור, מבוך, נקודת עניין, כוכב, מימד, זמן... כל דבר.

הייתי רוצה לבקר במנזוברנזן, עיר הבירה של האלפים האפלים (ממלכות נשכחות), מערת ענק, בתים ומגדלים חצובים בסלע בצורה מושלמת, מכוסים אש פיות בגווני כחול וסגול, מקדשים עם מוטיבי העכביש, כל זה עמוק מאד מתחת לפני האדמה, לחזות בנארבונדל, זקיף סלע שלפי חומו ניתן לדעת את השעה ביום, שכן תמיד חשוך מחת לפני האדמה וקשה להבחין בין יום ללילה...
הייתי מטייל תוך כדי רכיבה על שממית ענקית.

עריכה אחרונה:
אני גם חושב שהייתי מבקר בהוגוורטס, חווה את האווירה בשיעורים ובאירועים השונים.

אבל עוד מקום שהייתי מאוד נהנה להיות בו זה ברושאר מדרך המלכים של ברנדון סנדרסון. אני חושב שלחזות בסערת אימים יכולה להיות חוויה מדהימה.
גם לראות את המישורים המנופצים ולהכיר אבירי אור יהיה מרגש, ואני בטוח שלבקר באיי רשיי תהיה חוויה... מעניינת.

וואו... יש לא מעט.
ב Eberron, עולם המערכה האהוב עלי:
# פשוט לטייל ולחוות את Sharn, עיר המגדלים, ממעלה עד למטה. כמו ניו יורק, אך פנטסטית, וחלק ניכר באוויר.

# לרכב על דינוזאורים ב Talenta Plains.

# לטוס בספינת אוויר המונעת בכוחו של יסודן אש או ברק.

# Graywall- העיר בה תוכל למצוא בני אדם, גמדים ואלפים, ביחד עם עוגים, הרפיות, גנולים, מנטיקורים, ועוד "מפלצות" אחרות, המנסים לחיות יחד, תחת מתח תמידי.

# Argonessen- יבשת הדרקונים! (במידה ולא יאונה לי דבר). לראות להקות ומטסי דרקונים, לטייל ולשוחח עימם בביתיהם הקיימים משחר ההסטורייה, עם אוצרות וסודות מופלאים. במידה וניידותי תוגבל (כמו של מרבית ה Humanoids), גם Iolokar, העיר אשר יצרו הדרקונים, ובה גם פשוט עיר בעל יכולות המקבילות לדרגה 12-14, ובה גם פלאים אדירים, יכולה להיות מעניינת.

# מקדש ה Silver flame- הכי קרוב לקדושה מוכחת ואמיתית בעולם זה. תמיד סקרן אותי...

# Stormreach והריסות Xen'dric- שאריותיה של אימפריית הענקים, אשר רק הדרקונים עברו אותה.

# הייתי אומר ה Mournland, אך... גם אם לא יקרה לי שום דבר פיזית, וללא כל השפעה קסומה מנטלית, אני לא בטוח אם עצם הביקור במקום לא יצלק את נפשי/ דעתי/ שפיותי.

מקומות נוספים:
# Sigil. כי זו אחת הערים המרתקות שקראתי עליהן, ולהיות בעיר הבנוייה בטבעת סובבת ה Spire- יכול להיות מרתק.

# הבית האחרון של אלרונד, כי הוא נראה מדהים בסרטים...

# בדיאנדי לסוגיה- טיול דרך המישורים היותר בטוחים (כגון Lamania באברון, או המישורים של הנטיות הטובות בקוסמולוגיית הגלגל הגדול).

# בבילון 5, כי אני מאוד אוהב את הסידרה!

זה כהתחלה... אני בטוח שאם אעמיק בכך, בקלות אוכל לחשוב על עוד מקומות...

זה עניין טיפה מורכב. לבקר בלי שיאונה כל רע – מכך אני מסיק שהביקור הוא בהכרח דמיוני, כי כל ביקור אמתי הוא עם השלכות מרחיקות לכת.

ככל שמדובר בביקור דמיוני אני מודה שאני בעיקר רוצה לשוב ולבקר בעולם של הקמפיין האחרון שהנחיתי לקבוצה הביתית (מצודה בסְפר). אני פשוט ממש רוצה לדעת מה קרה אח"כ.

אני יכול לחשוב על לא מעט מקומות שהייתי רוצה לבקר, אבל החלק של "לא יאונה לך כל רע בביקור" מזניק למקום הראשון:
קוד:
“Oh, I was not made for heaven. No, I don't want to go to heaven. Hell is much better. Think of all the interesting people you're going to meet down there!”
― Freddie Mercury

אני הכי הייתי רוצה לבקר בדרגונסטון, בחדר עם השולחן המפה, ומשם להמשיך לכל הנקודות על המפה.

במקום השני הייתי רוצה לבקר בעולם המערכה מלסטרה של גדעון אורבך, בעיר הבירה סלנטיר של לפני ההתנפצות. או שבעצם עדיף בבקעת קיירן של אחרי ההתנפצות, ולטעון שאני ההשתקפות של היהלום הוורוד שהגיעה ממימד אחר...

במקום השלישי הייתי רוצה לבקר באורית'ירו, כדי לפענח את סודות המגדל ולצפות באבני החן מאירות באור סער (וכמובן, לשאוב קצת ממנו ולהפוך לשועט רוחות).

עריכה אחרונה:
אגב הוספתי את "בהנחה שלא יאונה לכם כל רע בביקור במידה והמקום עוין", כיוון שחלק ממקומות המאד מעניינים הם גם מאד מסוכנים, שסביר שביקור בהם יסתיים מהר מאד ולא בדרך טובה...

אני יכול לחשוב על לא מעט מקומות שהייתי רוצה לבקר, אבל החלק של "לא יאונה לך כל רע בביקור" מזניק למקום הראשון:
קוד:
“Oh, I was not made for heaven. No, I don't want to go to heaven. Hell is much better. Think of all the interesting people you're going to meet down there!”
― Freddie Mercury

זו נקודה מאוד טובה

חזרה