• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש שחקנים משחק ואנור אונליין

טווח גילאים
20 וצפונה
מיקום בארץ / פלטפורמה
דיסקורד
שלום
מנחה מתחיל (להלן אני) אבל שחקן כבר זמן מה מחפש להנחות משחק ואנור (רצוי לשחקנים לא ביקורתיים מידי), אונליין, בכתב ובשמע. אין צורך בנסיון בשיטה, אם כי עלי לומר שהשיטה שונה מאוד ממו"ד לדורותיו.
הרעיון שלי הוא לפתוח ערוץ דיסקורד, לגלגל את העולם ומשחק התפקידים בזמן פנוי (כאשר השחקנים קוראים ומשתתפים) ובנוסף שעתיים בשבוע שבו מבצעים "מפגש" וירטואלי - בדיסקורד.
המפגש יהיה או בשיחה או בכתיבה, תלוי בשחקנים ובמצב (מפגש בכתיבה הרבה יותר איטי אבל אם כולם מרוכזים זה ממש כייף, מנסיון, וניתן לביצוע כמעט בכל מצב צבירה) ויערך באחד מימי השבוע (יום קבוע) בשעות הערב (21 והלאה).
המעוניינים מוזמנים להשאיר הודעה פה.

האמת שזה דווקא עניין אותי, עד לחלק של המשחק בכתיבה בזמן הפנוי.
אני מאוד מתעניין בשיטה, אך יכול להיות פנוי לזמני מפגש מוקצבים מראש (בין אם בזום/ דיסקורד/ פרונטלי), אך אינני יכול לעקוב ולהשתתף באופן יומיומי בכתיבה.

אם תחליט לפתוח משחק של קבוצה הנפגשת בזמנים קבועים לשחק, אשמח. אך מעבר למפגשים עצמם, ותיאומם, אינני יכול להיות זמין בצורה סבירה.

אני חושש שכן יהיה זמן קבוע
אני... לא הבנתי את התגובה. (במידה וזה היה למה שאני רשמתי).
אני מחפש משחק עם מפגשי זמן קבוע.
הקושי שלי הוא במעורבות הנדרשת בין המפגשים.

או שמא אני לא הבנתי את כוונתך?

חזרה