• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

חיפוש שחקנים משחק ואנור אונליין

amir_gold

פונדקאי מהשורה
טווח גילאים
20 וצפונה
מיקום בארץ / פלטפורמה
דיסקורד
שלום
מנחה מתחיל (להלן אני) אבל שחקן כבר זמן מה מחפש להנחות משחק ואנור (רצוי לשחקנים לא ביקורתיים מידי), אונליין, בכתב ובשמע. אין צורך בנסיון בשיטה, אם כי עלי לומר שהשיטה שונה מאוד ממו"ד לדורותיו.
הרעיון שלי הוא לפתוח ערוץ דיסקורד, לגלגל את העולם ומשחק התפקידים בזמן פנוי (כאשר השחקנים קוראים ומשתתפים) ובנוסף שעתיים בשבוע שבו מבצעים "מפגש" וירטואלי - בדיסקורד.
המפגש יהיה או בשיחה או בכתיבה, תלוי בשחקנים ובמצב (מפגש בכתיבה הרבה יותר איטי אבל אם כולם מרוכזים זה ממש כייף, מנסיון, וניתן לביצוע כמעט בכל מצב צבירה) ויערך באחד מימי השבוע (יום קבוע) בשעות הערב (21 והלאה).
המעוניינים מוזמנים להשאיר הודעה פה.

Kol Korran

פונדקאי מהשורה
האמת שזה דווקא עניין אותי, עד לחלק של המשחק בכתיבה בזמן הפנוי.
אני מאוד מתעניין בשיטה, אך יכול להיות פנוי לזמני מפגש מוקצבים מראש (בין אם בזום/ דיסקורד/ פרונטלי), אך אינני יכול לעקוב ולהשתתף באופן יומיומי בכתיבה.

אם תחליט לפתוח משחק של קבוצה הנפגשת בזמנים קבועים לשחק, אשמח. אך מעבר למפגשים עצמם, ותיאומם, אינני יכול להיות זמין בצורה סבירה.

Top Bottom