• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • דרקוניקון 2022 מגיע בסוף אוגוסט
    הכנס חוזר ב 25-26 באוגוסט, לאחר הקורונה ועם המון משחקים והפתעות. פרטים נוספים באתר הכנס.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

משחקי התפקידים של הרובוטריקים ו Power Rangers זמינים להזמנה

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ניתן להזמין את המשחקים מהאתר של Renegade Games, וגם לקבל את ה PDF ממש עכשיו! למרות שכרגע אי אפשר להזמין אותם לישראל :( כל הספרים במחיר של 55 דולר, שזה מסקרן - לרוב ספרים אולי 50 או 60 דולר...
הספרים הפיזיים יהיו זמינים עוד כשבועיים.
דף הדמות נראה מסקרן:
הרובוטריקים גם זמין עכשיו כ PDF, וספר פיזי בעוד כחודשיים
וגם כח המחץ נמצא כאן:

בחיי, כח המחץ ורובוטריקים נראים כמו חלום שמתגשם למי שגדל בשנות השמונים - חבל שזה לא היה זמין אז..

liorgonen3

פונדקאי ותיק
אחרי קריאה ראשונית של השיטה של פאור רינג'רס, זה נראה מעניין. מבחינת שיטה זה יושב על איזה מישמש מוזר של מו"ד 5 שמרגיש שעבר איזה הפשטה בכל מהמקרים וחומר חדש במקרים אחרים, את הגזעים החליפו ב"איזה סוג בן אדם אתה" (אתלטתי, אקדמי, שורד, תלמיד מחוץ לעיר וכו') את המקצועות מחליפים הצבעים של החליפה שלך, ואת הרקעים מחילים "השפעות" שנותנות לך מעין יכולת מיוחדת (לרוב יתרון בגלגולים ספציפים) יחד עם איזה מגבלה (לא הסתכלתי על הכל, אבל זה נראה פלאפי בעיקר).

אני עוד צריך לעבור על זה (ואולי אכתוב סקירה, נראה) אבל כרגע הדבר האוהב עלי זה שפשוט דאגו להכניס חוקים שמסבירים מדוע אי אפשר לזמן את הזורד בתחילת הקרוב ולבקש ממנו לדרוך על המפלצת הקרובה.

הדבר היחידי שלא אהוב עלי, זה שהשיטה מאוד ממוקדת על צוותים קיימים, בעוד שזה לא אומר שהקבוצה משחקת את החברה ממיטי-מורפין או זיאו (אותם אנשים אבל זה לצורך הדוגמה) נראה לי שיש קצת פחות מקום לייצרתיות (לפחות בשלב הזה, יש יותר ממקום אחד שהם מבטיחים ספרי הרחבה בעתיד שיעסקו בנושאים כלשהם). כאשר הדוגמה הכי פשוטה לכך היא שהזורדים קצת "קבועים", אתה יכול לעצב את הזורד שלך מבחינת יכולות, אבל יש לו סט של יכולות בסיס שתלוית ב"עונה" שאתה נמצא בה, אני עדיין לא גיבשתי על זה דעה, אבל סתם הייתי מניח שיכול להיות מעניין לשחק בעוד מקומות חוץ מאינג'ל גרוב עם מאנטור שהוא לא זורדון.

Top Bottom