• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

משחקי הכס - קורות בית דווין

rui

The Storyteller Archmage
צוות הפורום
בצבא של ויני
שלום לכולם.
אחרי שהקמפיין הזה רץ קצת יותר מחודשיים, אני חושב שהוא יציב ומושקע מספיק בכדי לחלוק אותו עם כולם. הקמפיין עצמו מתנהל בשיטה של A Song of Fire and Ice ומשוחק בסקייפ. אנחנו משתמשים גם בדוקס לארגון כל מיני דברים.

בכל מקרה, אני מפרסם אותו פה פשוט למקרה שיהיה עניין. התחלתי הרגל שאחרי כל זמן מה נגמר "פרק" ואני כותב לו תקציר, ממש כמו בסדרה. זה לא באורך ובתיאור של רשומות, אבל אפשר להבין משם את סדר העלילה ואת מה שקרה בה. וכמובן, אם יש למישהו שאלות, אני כאן בכדי לענות.
כיאה לקמפיין של משחקי הכס, הוא מפוצץ באינטריגות, מוות, חוסר הגינות ואנושיות טוטאלי וגם יש מכות.

בכנות, אני חושב שהקמפיין מעניין ומושקע גם מצידי וגם מצד השחקנים, ויש הרבה מה לראות. בדרך כלל משחקים ורשומות לא זוכה להרבה תשומת לב, אז נמנעתי מלפרסם אותו עד עכשיו, אבל... למקרה שזה ינעים את זמנו של אפילו משתמש אחד. אני במילא כותב את הסיכומים לפרקים, אז למה לא?

בקמפיין משחקים בדמויות הנוכחיות:

העוג הברברי - ואינה דוראיר, שכירת חרב מוולאנטיס בעל עבר מבצעי עשיר.
yarinarc - לורד ג'האריז בלאקפייר, איש מבוגר בעל שושלת ייחודית, שאיבד הכל על מנת לזכות ביותר.
nextorl - קייל טריסטיין, זמר נודד צעיר עם פה וכישרון גדולים שמתחרים זה בזה.
גאלאן - חסר דמות מכיוון שסוף הקמפיין קרב, אך נשאר חלק מהקבוצה.
yellow acid - לורד קנדור סבנו, אציל שהתאושש מזמנים קשים ומנסה להחזיר את ביתו לגדולה שפעם ידע.

הדמויות המתות, בסדר המוות:

קונר דווין [darkmo10] - הבן הצעיר של דוראן, ילד מתוק ותמים שרצה להיות אביר. נהרג בעינויים על ידי מייס האן.
ליידי שינה לאנת'ורן [nextorl] - בת חסות יפייפיה וקטלנית שבאה מבית מת. נהרגה בניסיון בריחה על ידי חייל בשירות בית האן.
פודריק "תפוח האדמה" [yarinarc] - אביר נאמן וצעיר שמנסה לחיות את החיים בשלווה. נהרג במשפט בקרב על ידי סטאניס 'הצרחה'.
ואייגאר לוראגאן [nextorl] - זר מסתורי מהערים החופשיות בעל עבר סודי ולא חוקי. נהרג על ידי המון זועם באי דרגונסטון.
"קוברה" [העוג הברברי] - לוחם דורני כישרוני וחובב נשים, וממזר של הצפע האדום. נהרג לאחר שנפצע קשות על ידי ברברים מהרי הירח.
בורגארד דווין [darkmo10] - אחיו הצעיר של דוראן ומלומד בהכשרה שנקרא אל ביתו, אך הודח משם. התאבד בקפיצה מהחומה.
לורד דוראן דווין [העוג הברברי] - ראש בית דווין שיצא למסע שקרי בשם נאמנות למלכו. נהרג בדרך הווסטורזית על ידי מאנס ריידר.
לופיניה דווין [דסטריקס]* - בתו הבכורה של דוראן, נערה עדינה שאוהבת מוזיקה ומאמינה בשבעה. נשלחה לווין פדלון לכליאה למשך חייה.
קספר סולטקליף [גאלאן] - אציל גולה שמנסה לשרוד בזמן המלחמה, תככן, פחדן ושקרן מצויין. מת בדו-קרב מול סטפון סונדרלי.

*לא בהכרח מתות, אך במידה ולא הן מנוטרלות וחסרות השפעה.

הקישור לתיקיית הקמפיין. יש שם הכל - פרקים (תקצירים), מפות, דמויות, מסמכים. אם יש שאלות, אני כאן לענות עליהן :)

דוחות קרב לצפייה ולהורדה, לא דורש חשבון Dropbox:

הקרבות מסודרים על פי סדר כרונולוגי, עם שמות הצבאות של הבתים הגדולים.

1) הקרב על ההארנהול. בית טיירל נגד בית לאניסטר ובית וונט. ניצחון לטיירל.
2) הקרב על הצליל הזהוב. בית גרייג'וי נגד בית לאניסטר. ניצחות לגרייג'וי.
3) הקרב על קבר-מלכים. בית באראתיאון נגד בית מארטל. ניצחון לבאראתיאון.
4) הקרב על גדר-אבן. בית טיירל ושכירי חרב נגד בית טאלי, בית בראקן ובית לאניסטר. ניצחון לטיירל.

החזיון של דוראן -

הכאב גדול מנשוא. היד שלו בוערת בעוצמה, מליסנדרה צועקת לכולם לראות את כוחו של אדון האור.
"כי הלילה אפל ומלא זוועות!" היא מזמרת, והאנשים חוזרים אחריה כעבדים.

ואז האש מכלה את הכל. פיצוץ ענק של אור מסנוור את דוראן, אך הוא לא מסוגל לכסות על עיניו, ידו קשורה לאש כאילו היא תקועה בתוך קיר עשוי אבן.

הוא בהרים. האוויר הקר שנושם לא מצליח להסית את חומה של האש. קוברה שם, מביט בו בדממה, מרחף באוויר. "נפלתי" הוא אומר. לפתע גופו נופל למטה, כאבן המדרדרת במורדו של הר. ללא מילה, הוא מתרסק אל ההרים. "זכור אותי" קולו נשמע.

הוא בים. על סיפון ספינה. אוויר הים המלוח קר, אך לא מצליח להסית את חומה של האש. ואייגאר שם, מביט בו בדממה, מרחף באוויר. "נפלתי" הוא אומר. לפתע, גופו נופל למטה, כעוגן של ספינה. להארז'י מעליו, יחד עם פול, והם צוחקים. "זכור אותי" קולו נשמע.

הוא בחולות. החום של המדבר לא משתווה לחום האש, שכמעט וממיס את דוראן. הוא רואה שם את נסיך דורן, דוראן מארטל, מדבר עם אחיו. "שעתנו הגיעה" אומר הנסיך. "שעתנו לנקמה. הלאניסטרים ישלמו". אחיו מהנהן ברצינות. "בשביל אליה. בשביל המארטלים".

הוא בעיר. החום של העיר לא משתווה לחום האש, שכמעט וממיס את דוראן. הוא רואה שם את וויסריז, אותו הוא מזהה גם ללא מילים. הילד חובש כתר דרקונים, אחותו לידו, בוכייה, וגבר חסר חולצה לידם, בעל זקן סבוך. הוא רוכב על סוס, אך משום מה זה לא נראה מוזר לדוראן. כאילו הסוס שייך אליו. סמוך אליהם נמצאים שני אנשים שמנים - את האחד דוראן לא מזהה, אבל את השני הוא מזהה טוב מדי. "שעתנו הגיעה" מבטיח לורד מייס טיירל. "כוחותיי מוכנים, לורד ראנדיל הראה לבוגדים בכתר את עוצמתו של הדרקון ושל בית טיירל. ווסטרוז שלך בקרוב, מלכי" הוא משתחווה עמוקות. "טוב מאוד" אומר הילד. "הבוגדים ישלמו בדמם על מותו של אבי".

הוא באיי המגן, במגדל. אבל זה לא המגדל שלו. עוד מדורה בוהקת שם, חומה משתווה לחום המדורה שליד דוראן. משהו נשרף שם. לוקח לו רגע לזהות - זה קונר ושינה. שני ילדים תמימים נשרפים שם. הוא מביט ליד המדורה, ולורד ארצ'יבלד האן מסתכל בהם במבט קשוח. "מוהאבאר, אתה תצא ותיכנס אל המגדל שלהם. תרעיל את הנערה ששולטת" הוא נותן פקודה לסוחר שדוראן מכיר טוב מדי.

הוא על ספינה, ליד מגדל. אבל זה לא המגדל שלו. מדורה בוהקת רחוק משם, חומה משתווה לחום המדורה שליד דוראן. ארצ'יבלד עליה, ומוהאבר, ובנו מייס. ועוד חייל שלבוש בשריון עור קליל. "כפר האור הושמד" הוא אומר לארצ'יבלד. "והכוחות מוכנים" הוא כורע ברך בפניו. דוראן יודע משום מה ששמו הוא הארדול.
"מצויין. מחר, אוטין ווילדמאר והילדה ישבעו בפני פדלון. תכין את הכוחות להסתער על שני המגדלים של בית דווין" מורה ארצ'יבלד.
"כפקודתך, לורד האן" אומרים מוהאבאר והארדול. "מחר".

הוא חוזר לאי. ידו עדיין במדורה, אך היא כבר לא כואבת. הוא מתיק אותה בחולשה וקורס על הקרקע. מליסנדרה רוכנת מעליו, בעוד העולם הופך לחשוך יותר ויותר. "הבוקר יגיע בסופו של דבר, לורד דוראן" אומרת מליסנדרה, כשהחשיכה מסביבה מתגברת עוד ועוד. דוראן מאבד את ההכרה שלו, אך המילים עדיין חודרות לאוזניו, רגע לפני שהתעלף לחלוטין.

"אבל לפני זה, הלילה ישלוט. והלילה אפל ומלא בזוועות".

סיפורה של המלכה אן -

"דיף, זמן סיפור!" הוא קורא להגאי, שמהנהן ומטה את הספינה בחדות, כמעט מפיל את כולם מהשולחן. נראה שטיפות הגשם הקטנות שקספר בקושי הרגיש ממקודם מתחזקות, כשצוות הספינה הופך לשקט כמו המוות. לות'ר שם את ידו על חרבו ונוהם.

"האגדה אומרת שבכל פעם שמספרים את הסיפור המקולל הזה, הימים לא שקטים" אומר אדוארד, כשגל מים חזק מכה בספינה, מטלטל אותה לחלוטין. עיניו של הקפטן זורחות לאור הירח. "וגם לא רוחות המתים" הצוות נותר דומם.

"זמן רב, הרבה לפני בית גרייג'וי, או בית טארגאריין או בית באראתיאון, שלטו החזקים באמת באיי הברזל. האנשים הקשוחים, שלא מתפשרים" הוא דופק על השולחן בחוזקה. "וכצפוי, הם ציפו מגבר לשלוט בהם. מגבר אמיתי - חזק, מאיים, אמיץ, קשוח, שלא מפחד להנהיג. הם מצאו אחד כזה, קראו לו נארג, 'הענק'" הוא אומר את שמו בלחישה. "ונארג היה המצביא המוכשר ביותר בכל האיים. הוא כבש את כל השטח עם שלוש ספינות בפחות מחודש, ולא איבד אפילו אחד מאנשי הצוות שלו!" הוא מרים את יד ימינו ומעלה את האצבע המורה שלו.

"איש חזק שכזה עורר מסתורין, אבל איש לא ידע מהיכן בא, מהיכן הגיע. את הצוות שלו שכר מהיבשת ווסטרוז, אך גם הם לא ידעו עליו כלום. עברו שנים, יותר משאדם רגיל אמור לחיות, ונארג עדיין שלט ביד חזקה וקשה. הוא נשא מאות נשים לנשות מלח, עם אשת אבן אמיתית אחת, היפה שבכולן" הוא מקמץ את אגרופו. "אבל אישה אחת רצתה לחשוף את סודו. הבת של אחד מאנשי הצוות המקורי. היא החליטה שהיא תעזור לשחרר את האנשים באייה מהצורר. והשם שלה... היה אן" הקפטן לוחש. קספר רואה מדורה נדלקת מאחורי אדוארד, גבוה בשמיים. "הם קראו לה 'אן הנוקמת'. היא הייתה אישה חכמה, עם תוכנית פשוטה - היא תפתה אותו לשכב איתה. יום וליל, עד שיאהב אותה יותר מדי. ואז יחלוק עימה את סודו, את סוד חיי הנצח. מרגע שתדע, תוכל להודיע לכולם כיצד הוא עושה זאת, וכך יפול הרודן" הוא נראה מתרשם מהתוכנית שלה. מלבד המדורה הזאת, נדלקות עוד הרבה - עשרות, מאות. והן לא רחוקות מהמאחז של... של בית דווין. ממגדל המעמד.
"אן הצליחה במשימתה. היא פיתתה את נארג. לקח לה שנים - היא התחזתה לשפחה בארמונו. בהתחלה, הוא לקח אותה כאשת מלח. אבל בסוף, אחרי שלא ידע שובע ממנה, הוא זרק את אשתו האמיתית לים והתחתן עם אן. אט-אט, גם כשהזדקנה יותר, נארג החל להתאהב בה באמת. הרודן, השליט, החל לפתח אמפתיה. ולילה אחד, אחרי שסיפקה אותו יותר משכל גבר יכול לדמייין בעולם, היא שאלה אותו... 'כיצד אתה עושה זאת? איזהו כישוף הוא זה?'" מאחורי הקפטן המדורות מתחזקות, עד לבוהק של ממש - גם מפה, קספר יכול לראות מה בוהק. ספינות. ספינות שמתקדמות לאי של בית דווין, למגדל המעמד.

"הוא סיפר לה. הוא סיפר לה על האל שבמעמקים, איתו ביצע את העסקה הטמאה. היה עליו להקריב את כל מה שאהב אי פעם - כולל כל נשותיו אשר חמד, כולל עבדים אשר חיבב, כולל משפחתו האישית. האל הטבוע דרש את כולם, וכלום לא סיפק אותו. מכשידעה אן על הדבר, עלתה תוכנית במוחה - לסגור עסקה דומה, ולתת לאל את הקורבן הגדול מכולם - 'הענק'. היא עשתה זאת, אך האל הטבוע הציב תנאי - אם תצליח, אן תזכה בחיי נצח. ואם לא, יהיה עליה לרדוף את הימים עד שתקבל את נקמתה" הוא לוחש את המילים, איש מהצוות לא זע. הספינה ממשיכה, והסערה מתגברת סביב, אך היא לא מכבה את האור הגדול שבוקע מהספינות.

"אז לילה אחד, היא לקחה את נארג אל המרפסת של ארמונו. והם ישבו שם, והסתכלו על הימים. נארג סיפר לה כיצד הוא מתכנן לשלוח את חייליו קדימה, לכבוש את האי העצום שממזרח לו - ווסטרוז כולה. להביס כל אחד שיעמוד בדרכו. היא הנהנה, וביקשה ממנו לבחון מחדש, באומרה שיש צבא שמתקרב. נארג קם, התקרב למרפסת..." אדוארד מתקרב אל קספר. "ואן ניצלה את הרגע ודחפה אותו! האיש נפל בצעקה, אך הניצחון נגמר באותה מהירות - 'ענק', הוא נקרא, ולא לחינם. הוא לא היה כה טיפש. נארג הצליח לתפוס את ידה של אן, ושניהם נפלו אל אבדונם. האל הטבוע לא קיבל את הקורבן שרצה, מכיוון שאן לא נשארה בחיים. הוא החליט שנכשלה במשימתה, ושעליה להמשיך ולרדוף את הגלים..." הוא אומר. נראה שהאש פושטת במגדל של בית דווין, ויוצרת עמוד אחד עצום של אבן נשרפת. הצעקות לא נשמעות, אך קספר המזועזע יכול לדעת שהן שם. לות'ר עצמו נראה ירא והמום כאחד.

"יש האומרים שאן רודפת את הגלים עד היום. מתכננת לנקום. ויש מכשפים שמעזים לנסות ולדבר איתה, להתמקח איתה. לנסות לעזור לה לשכנע אותה לעזור בנקמה הפרטית שלהם. וזאת, בתמורה לכך שיצודו את צאצאיו של נארג, בכדי שאן תוכל לנוח סוף סוף מנוחת עולמים. והמכשפים הללו, שמדברים עם אן, נקראים 'הנוקמים'" הוא לוחש את השם ביראה. "כל נוקם שקם עד עכשיו נכשל ומת בייסורים, ואן נקמה בו על כישלונו. אבל יש כאלו שתמיד ינסו עוד. שינסו לקבל כוח בכל מחיר, גם אם הסיכויים נגדם. אלו ישרפו את אויבם, יטביעו אותם, ינסו לחסל אותם, והכל בשם כבוד או נקמה. ואת אלו אן מחפשת. לעיתים היא מוצאת, בעיקר באזורים הללו, של איי הברזל... ואיי המגן" הוא סוף סוף מביט באש הגדולה שאחזה במגדל המעמד. "אבל, הלורד, יש גם אלו שאומרים שקסם זה אגדות ילדים. סיפורים לטיפשים, שטויות ותו לא. אולי הם צודקים, אבל אני לא חושב ככה. אני חושב שיש קסם בעולם, ואני חושב שאן עדיין מרחפת בימים ומחפשת מכשף שיעז לנקום את נקמתה, ונותנת להם מכוחה" הוא מביט במגדל של בית דווין, שנופל סוף סוף בקול שנשמע עד כאן.

"אז אתה מאמין בקסם, הלורד?"
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
אני חושב שיש לציין את הדמויות שמתו, שיקבלו קצת קרדיט.

yarinarc- פודריק, שומר של בית דווין ולוחם מעולה עם אויב נורא בשם סטאניס. נהרג תוך כדי משפט בקרב של סטאניס על כך שסטאניס רצח אדם, בקרב אמיץ עד נשימתו האחרונה.
darkmo10- קונר דווין, בנו הצעיר של דוראן דווין. נחטף על ידי בית האן ונהרג בשבי.
nextorl- שינה לאנת'ורן, המורשת של בית מת ובת החסות של בית דווין. נחטפה על ידי בית האן ונהרגה בשבי.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
בית מומצא, ביחד עם כול הבתים באיי המגן בהם אנחנו נמצאים (ובית לאנת'ורן, שהוא גם מומצא), שמחליפים את הבתים שנמצאים שם קאנונית. אבל איי המגן כן קיימים- http://awoiaf.westeros.org/index.php/Shield_Islands

ביחס לספרים, אם אני זוכר נכון המשחק מתחיל שנה לפני עלילת הספרים. יש איפה שהוא שם קו תאריכים שעבדתי עליו היום עם רוי, זה אמור לתת את התשובה.
 

rui

The Storyteller Archmage
צוות הפורום
בצבא של ויני
הבית מומצא, כמו כל שאר הבתים שמקיפים אותו באיי המגן, אבל האיים לא מומצאים. יש גם דמויות מומצאות, אבל הכל נשאר הגיוני לעולם של משחקי הכס. יש גם לוח שנה בדיוק לתאריכים - המשחק מתנהל בערך בתקופה שג'ון ארין אמור למות בה ואדארד סטארק אמור להתמנות לימין המלך. האירועים האלו לא בהכרח קורים במשחק (הם לא קרו עד עכשיו), אבל אפשרי שאירועים מסויימים מהספרים יקרו.
 

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
תכל'ס תמיד דמיינתי את ג'האריז כצעיר, אפילו שאני יודע שהוא כבר סבא (או שעוד לא נולד לא נכד? אני יודע שהבן שלו התחתן). לא יודע, קצת קשה לדמיין מתאבק ענק עם גרזן בתור זקן. אה, ודוראן זקן יותר ;)
 

rui

The Storyteller Archmage
צוות הפורום
בצבא של ויני
אני אפרסם גם כאן בקרוב. עוד היום.

הנתונים של הבית משתנים. אני אוהב את מכניקת הבתים, אז אני לא משאיר את זה סטאטי עם גלגול פעם בחודש. העולם מגיב לפעולות של השחקנים, לטוב ולרע, וגם לפעולות של דבש"ים.

הגנה: 23, 2 מגדלים.
השפעה: 17, בת בכורה ובן יורש.
אדמות: 29, מישור+מאחז בחוף (כפר קטן), חוף, דשא, אי.
חוק: 23, -2 לגלגולי בית.
אוכלוסייה - 12, +0 לגלגולי בית.
כוח - 22, ספינות ותיקות X1, משמר מאומן X2.
עושר - 16, מלומד+רמת חיים עלובה.

האירועים בהיסטוריית הבית:
ניצחון, בוגדנות, נבל, התנכלות. בית מבוסס מכיבוש אאיגון.

הסטאטים הראשוניים של הבית, לפני האירועים והמשחק:

הגנה: 23.
השפעה: 36.
אדמות: 26.
חוק: 29.
אוכלוסייה: 22.
כוח: 23.
עושר: 26.
 

rui

The Storyteller Archmage
צוות הפורום
בצבא של ויני
פרק ראשון - פיילוט

לורד דוראן דווין מקבל זימון מפתיע מהמלך להגן על החומה מפני הפראים וממנה את רונדון לעוצר בשמו. לורד ווילדמאר מארגן פגישה אישית לכל הלורדים. הרוחות מתלהטות בפגישה, ומתנקש תוקף את דוראן.
שינה מחפשת אספקה חדשה ופוגשת מכר ישן. לופיניה עומדת בפני אחריות חדשה. פודריק נבחר לצאת עם דוראן לחומה וזוכה לכבוד בחצר האימונים. קונר לומד בחריצות עם רודולפוס ומראה כושר אימונים מצויין כשהוא מנצח את פודריק.
באר המים של הכפר הורעלה, ושתי האפשרויות שרודולפוס מציע למקרה מטרידות. לופיניה מנסה לשנות את תקציב הבית, ורונדון מתנגד. היחסים בין ליידי מארי לדוראן מתלהטים. לופיניה מבטיחה לתושבי כפר אור הקלה במיסים. קונר מקבל אחריות מאביו, אך רוצה עוד. דוראן, פודריק וקוברה יוצאים למסע לצפון. רונדון מתמנה רשמית לעוצר.

מעמדו של בית דווין עולה.

פרק שני - אומץ

דוראן יוצא ונתקל באיום חדש בימים, אך מוצא בן ברית מפתיע. לופיניה מנסה לקדם את קרן הנזקקים שלה, אך רונדון מונע זאת. קונר מתחיל לסבול מסיוטים. ליידי מארי מנסה לעודד אותו, אך הסיוטים ממשיכים. דוראן, פודריק וקוברה מגיעים ליבשה ובידם אסירם החדש - ורנר הפיראט הווסטרוזי. שינה מגלה קצה חוט ראשון בקשר לעבר שלה. קונר מתחיל לשפוט את האיכרים, בעזרתו של רודולפוס. וויכוח גדול בין קונר ורונדון לבין לופיניה נגמר בכעס משני הצדדים. רונדון מחזק את מעמדו כעוצר בשיחת נזיפה קשה ללופיניה, וקונר מחזק את מעמדו כלורד. לופיניה מאבדת מכוחה.

החבורה מגיעה לפונדק "חצר המלך" ודוראן מגלה שטורניר מחוזי מתרחש לחגיגות הקיץ ושהוא לא הוזמן, ומתחיל לחשוש שמייס טיירל עומד בראש הקנונייה נגדו. פודריק וקוברה נכנסים לפונדק בזמן שורנר ודוראן מקימים מחנה. בפונדק, פודריק נגרר למשחק הימורים ולקרב על החוב, ונפצע קשה למרות שהוא מנצח. הוא מגלה שסטאניס "הצרחה" יוצא גם לטורניר ברמות-גנים ושהוא מחפש אחריו. הסיוטים של קונר ממשיכים ובלית ברירה הוא לוקח מנה גדולה של צל-לילה שמעלפת אותו.

לופיניה מתכננת כיצד לבסס מחדש את כוחה כמנהלת הכספים. שינה יוצאת למשימה מסוכנת, אך נשבית על ידי מכר ותיק ושומר הראש שלה משלם את המחיר. קונר נחטף במהלך הלילה. המכר של שינה נהרג, והיא מגלה בחקירה ללורד ארצ'יבלד האן שדוראן יצא לחומה ושהוא לא בבית. שניהם מגלים שבית האן הוא האחראי, ושהוא מתכנן לסחוט את בית דווין להילחם בבית פדלון, אחרת יהרוג את שניהם.

מצבו של הבית מחמיר מאוד.

פרק שלישי - עלבונות

לופיניה מקבלת את ההודעה שקונר נחטף וכמעט נשברת. בישיבת הבית, ליידי מארי מאשימה אותה בכישלון ונלקחת לחדרה לאחר התמוטטות עצבים. רונדון רוצה להסכים לתנאים שלהם, אך לופיניה מתנגדת ורוצה לנסות ולחתום על הסכם עם בית ווילדמאר. שינה מקבלת הצעה מפתה משומר, אך מסרבת. קונר תוקף את מייס האן כשהוא מנסה להחתים אותו על מסמכי העברת אדמות, ובתמורה נלקח למגדל הצרחות, שם הוא עדיין מסרב לחתום, גם במחיר עינויים קשים.

פודריק שותה יין עם אדם ידידותי ובבוקר מתגלה שהוא הורעל ושרד בנס. קוברה תופס את האדם, ומתברר שהוא עבד בשביל סטאניס 'הצרחה'. הוא הורג אותו רחוק משערי העיר, למרות פקודתו של דוראן שיצא בחיים חזרה לביתו. לופיניה מנסה לשפר את הרפורמה במיסים, אך רונדון דוחה אותה באומרו שיש עניינים חשובים יותר על הפרק. השליח של בית האן, קספר סולטקליף, מסכים לעסקה הסודית של לופיניה לנסות ולשחרר את קונר ושינה, בתמורה לחלק מהאדמות של בית דווין. דוראן פוגש את לורד ארצ'יבלד האן, שמזהיר אותו מפני מלחמה אפשרית באיים ודוחק בו להסכים לברית.

דוראן מגלה שהטיירלים יודעים שהוא כאן ונענה להצעה שלהם לאירוח, כיוון שפודריק זקוק למלומד שיטפל בו. בזמן שפודריק מטופל, דוראן מנסה לחקור על היעלמותו של מייס טיירל מהטורניר שהוא עצמו ארגן, אך לשווא. קוברה פורץ לחדר של לורד האן וגונב משם בקבוק אדום חשוד אחרי שקרא כמה מסמכים. בנו השני של לורד האן, רוברט, מתאהב בשינה ומשמש לה מקור למידע. היא מנסה לפעול לשחרורו של קונר, אך מייס האן לא מסכים לכך. בזמן ארוחת הערב, אחד השומרים מתכנן לאנוס את שינה ושם ביין שלה יותר מדי סם-שינה, והיא שורדת בנס, אך שוקעת בתרדמת של כמעט שישה ימים.

ורנר מנסה לארגן קבוצה לרב-קרב, וקוברה מצטרף אליו. במהלך ארוחת ערב חגיגית לכל באי הטורניר, סטאניס שובר לפודריק את היד, לורד ווין פדלון צועק על החבורה וורנר וקוברה יוצאים להתאמן עם הקבוצה. לורד ווילדמאר, שהגיע למרות שגם הוא לא הוזמן, מנסה לארגן הסכם הגנה עם דוראן, שאומר שישקול זאת בהמשך הטורניר. פודריק מנסה להשיג לסטאניס משפט צדק, אך חסר ראיות ונאלץ לחכות להמשך הטורניר, שמתחיל למחרת.

לופיניה מנהלת שיחה גורלית עם בעלת ברית חשובה, ומצליחה להשיג תמיכה במחיר קטלני. עם זאת, היא מפרה את ההוראה של בית האן לא לספר לאף אחד על מצבם. ההסכם שנחתם מחייב את הבית לסרב לתנאים של בית האן ולהציע להם פגישת פיוס עם בית פדלון, ומייס האן לוקח את הסירוב קשה - הוא כמעט והורג את שינה מיד כשהתעוררה, שניצלה ברגע האחרון. קספר מנסה לשלוט במייס. שינה שוכבת עם רוברט האן. בזעמו, מייס הורג את קונר ושורף את גופתו, וההודעה מגיעה למשפחה האבלה. בתגובה, רונדון רואה זאת ככישלון אישי שלו, רודולפוס רוצה לנקום וליידי מארי מאבדת את עשתונותה ומאשימה את לופיניה וההסכם שלה. לופיניה מגיעה לנקודת שבירה.

מצבו של הבית מעולם לא נראה חמור יותר.

פרק רביעי - חשבונות פתוחים

לופיניה מנסה להתאבד, ורודולפוס מונע זאת ממנה ברגע האחרון. לאחר מכן, היא חוזרת לתפקידה כמנהלת הכספים של הבית, בעידודו של רונדון. בורגארד, אחיו הצעיר של דוראן, מגיע לאחר שקיבל מכתב מרונדון. בדרך הוא נלקח בן ערובה על ידי שודדים, אך יוצא ללא פגע לאחר שרונדון מרמה אותם. קספר נפגש עם שינה, והשניים נאלצים לעבוד ביחד על דוח המידע שלה לגבי בית דווין. בורגארד מנסה לקבל כוח בבית דווין, אך לופיניה ורונדון עומדים בדרכו.

הטורניר מתחיל. דוראן, קוברה ופודריק נופלים קורבן לאמבוש שארגן סטאניס עם עשרה אנשים, ויוצאים משם בחיים בקושי, כשפודריק פצוע כמעט עד מוות. הם מנסים לגייס תמיכה בכדי לשפוט את סטאניס, אך לא מצליחים, מפאת חוסר ראיות. קספר ושינה מתמודדים עם מייס עצבני, אשר כמעט הורג את שניהם לולא רוברט האן התערב. קספר נשלח לשאת ולתת בשנית עם בית דווין על חייה של שינה. מייס משכנע את שינה לבוא איתו למגדל הצרחות, שם הוא כולא אותה וכמעט הורג אותה, מתחרט ברגע האחרון.

דוראן מהמר עם לורד ווילדמאר על סכום ענק וכמעט מפסיד. ווילדמאר לא מוכן לשלם את החוב והם קובעים לסגור עסקה על משהו במקום הכסף בזמן אחר. סטאניס מאיים על פודריק שיהרוג את המלומד לומיס אם לא יתחרה נגדו בקרב ההפלה ברומח, אך פודריק בכל זאת מוותר על מקומו לטובת לורד דוראן.

קספר נלקח בשבי על ידי כוחות של בית דווין ושובר את רגלו בתהליך. בורגארד מתווכח עם רודולפוס. לופיניה רוצה לבטל את ההסכם עם בעלי הברית. דוראן ופודריק רוצים להזהיר את המלומד לומיס אך הוא נמצא כרגע באסיפת המלומדים. והרב-קרב עומד להתחיל.

מצבו של הבית משתפר במעט.

פרק חמישי - דם

בלילה, ליידי מארי מאיימת על לופיניה שתהרוג אותה, וכמעט עושה כך. קספר והשובים שלו כמעט נתפסים על ידי בית האן, אך מגיעים בביטחה לאדמת בית דווין. רונדון עוזב את בית דווין, יוצא לגייס צבא למקרה של מלחמה. הוא משאיר את משרת העוצר בידו של בורגארד, שמשחד את אחד המלווים של רונדון למסור לו מידע. שינה מסיימת את הדוח ועוקבת אחרי מייס האן בכדי להיחקר במגדל הצרחות.

רגע לפני שרונדון יוצא, לופיניה מספרת לו על מעשיה של מארי. היא קוראת למשפט שלה, אך מארי מצליחה להרגיע את הרוחות ומגלה לכל שלופיניה ניסתה להתאבד לפני כמה ימים. בעקבות זאת, בורגארד מציע שמצבן הנפשי של השתיים יבדק על ידי רודולפוס, ורונדון מקבל את ההצעה, ולאחר מכן יוצא. שינה נכלאת במגדל הצרחות כשמייס שובר את מילתו.

הרב-קרב מתחיל, ובמהלכו, סטאניס מרמה ופוצע את קוברה. קוברה עד לכך, אך שותק לעתה. ורנר וסטאניס מגיעים לגמר, וסטאניס מרמה ורוצח את ורנר, שואג בכדי לכסות את צעקות הכניעה שלו. דוראן ופודריק דורשים משפט, ודוראן חותם על הסכם עם אוטין ווילדמאר. קוברה נשבע לנקום בסטאניס, ומתחיל את תכנוניו. לופיניה נאבקת על משרתה מול בורגארד ומצליחה להשתיקו לעכשיו. לכלאה של שינה פורץ חייל אנס, והשניים סוגרים עסקה תמורתה תשתחרר, אך היא מנסה להרוג אותו כשהוא מתקרב. החייל גובר עליה והורג אותה.

סטאניס נכלא. דוראן מבקש מלורד ווילאס טיירל לאסור על משפט בקרב, אך מצליח להשיג פשרה שתותר בקשת כניעה. בורגארד מתחיל להשליט את מעמדו בדרי הטירה, שבמהרה מחבבים את לופיניה במקומו. קספר מגיע למגדל המעמד, ומתגלה שכל החטיפה אורגנה על ידי לות'ר, המפוטר על ידי בורגארד. הוא מתחקר את קספר, ולבסוף מעביר אותו לבורגארד, שמתחיל לתחקר אותו בעצמו. לופיניה מוצאת מחדר החקירות על ידי בורגארד, אך מקבלת הבטחה משומרים בחדר. קוברה מגלה את האמת על היריבות של סטאניס ופודריק.

המשתה לפתיחת תחרות ההפלה ברומח מתחיל, ואיתו המשפט. דוראן מדבר כנגד סטאניס, ולורד אוטין מתגייס לעזרתו. סטאניס דורש משפט בקרב, ופודריק מתנדב להיות האלוף בעוד המלומד לומיס מתנגד. פודריק וסטאניס נלחמים, וסטאניס נפצע אך הורג את פודריק. ההפסד במשפט פוגע בבית דווין.

דוראן מחליט לברוח מרמות גנים, ונותן לאוטין את המפתחות לחדרי הטירה, אך לא את כל המידע על בית לוות'ר, אותו נדרש להביא בתמורה לתמיכה של אוטין. קוברה מסדר להם מחליפים ממזרים, ודוראן משחד שומר שיביא את מכתב העזיבה לווילאס בבוקר התחרות. השניים קונים תרופות אצל ברייס ובורחים מרמות גנים במהלך הלילה.
בדרך לרמות גנים, ג'הריז נלחם בחזיר בר שהורג את סוסו, בעוד ואייגאר עוזר לו, וכך השניים נפגשים. הם אוכלים את בשרו של החזיר ויוצאים אל עבר הפונדק "השיכור השמח", הקרוב לרמות גנים.

מצבו של הבית מחמיר מאוד.


פרק שישי - רדיפות

ג'האריז וואייגאר מגיעים לפונדק השיכור השמח ומכירים זה את זה טוב יותר. דוראן וקוברה מותקפים סמוך לרמות גנים ונמלטים בקושי. הם מגיעים לשיכור השמח פצועים, וקוברה מופתע לראות את המורה שלו משכבר הימים, ואייגאר, והחבורה ישנה שם.

קספר סוגר עסקה עם בורגארד. לופיניה מחזקת את אחיזתה בטירה. בורגארד מדבר שיחת בלהות עם לופיניה, ולוחץ על כל פן רגשי אפשרי בכדי להשפיע על ההערכה הנפשית שלה אצל רודולפוס. לופיניה זקוקה לטיפול רפואי לאחר מכן, ורודולפוס מעדיף לטפל בה במקום בקספר הממורמר, שלא מקבל תמיכה מבורגארד בנושא.

בלילה בריונים תוקפים את השיכור השמח ופוצעים את החבורה, נמלטים ברגע האחרון לאחר שהודו שבית פלורנט שלח אותם. דוראן פוקד לצאת לרכיבה לילית מתישה, והם מגיעים בקושי רב לפונדק "הלחי השמאלית". הם מוצאים שם שליח של בית פלורנט, האדון ליביארד מנדרייה, אשר ממונה על בעיות הבית. הוא חותם על עסקת פיצויים עם דוראן, אשר מרמה אותו ושולח אותו למצוא עוצר שלא קיים.

קספר מקבל טיפול רפואי בכמויות גדולות של חלב פרגים. מארי עוברת בהצלחה את ההערכה הנפשית. בורגארד מגיע למקום סגור וחוקר אותו. לופיניה עוברת בהצלחה את ההערכה הנפשית, וכותבת מכתב לבורגארד. בית טיירל, הייטאוור ופלורנט תוקפים פוליטית את בית דווין ופוגעים בשמם הטוב, אך הדו-קרב של פודריק מצליח לאושש את הבית במעט.

קוברה פוגש ידיד קרוב אשר מסכים לטפל בהם בתמורה למחיר הנכון, ואף ללוות אותם למעלה המלך. דוראן מורה להם להישאר בחדריהם ולא לנוע, מכיוון שברייס, המלומד לשעבר אשר מטפל בהם, הודיע שהטיפול יקח לפחות שבוע, ובמהלכו עלולים לחלוף בפונדק לורדים שחוזרים מטורניר. בורגארד מוצא סודות נסתרים. לופיניה מתחילה לחשוב על רעיונות חדשים.

מצבו של הבית משתפר בהרבה.

פרק שביעי - הפתעות

לופיניה מתכוננת לעימות עם בורגארד בנוגע לרפורמה החדשה. קספר ממשיך לצבור כוח בבית. סוחרים מפסיקים להגיע לאיים כתוצאה מהבעיות הפוליטיות עם בית טיירל. בורגארד ממשיך במשימותיו למשרתים ועובר כמה שערוריות איתם שמורידות מאהדתו הנמוכה במילא בטירה.

דוראן ומלוויו מגלים שווין פדלון זכה במקום השני בטורניר. הם יוצאים מהפונדק הלאה אל גשר-מר ואל לורד לורנט קאסוול, אשר אבותיהם היו חברים. הם מגלים פרטים על העבר הסבוך של ברייס עם בית קאסוול, ובוטחים במלומד שישאר מחוץ להיכל ולא יברח.
כשהם מגיעים להיכל, לורנט עצמו מתחנן בפני דוראן לעזוב. דוראן חוקר ומגלה שיש משא ומתן כלשהו ושנוכחותו תגרום לו לקרוס. הם עוזבים וממשיכים בדרך, ובעצתו של ברייס רוכבים כל הלילה.

לופיניה ובורגארד מתנצחים. בתחילת השיחה, לופיניה מכתיבה את הטון ובורגארד מסכים לרוב דרישותיה, אך בסופה הוא מכריז על החתימות שעל המסמכים שהגישה לו כמזויפות וכולא אותה.
בורגארד מתארגן לצאת בעקבות מכתב שקיבל מליידי קייט ווילדמאר ומפקיד את רודולפוס כאחראי.
האיכרים מתלוננים ודורשים עוד הטבות, ובורגארד דוחה את המנהיג שלהם ומצליח לנעוץ את האשמה גם בלופיניה. הוא ממנה את ריימונד כשר הכספים החדש, את קספר כחבר במועצה הקטנה שלו ומפליג בלילה למגדל השלושה.

דוראן ומלוויו פוגשים בצייד בשם וודי, המספר להם על חבורת שודדים קרובה. ברייס תוהה אם הצעתו ללכת ביער היא מלכודת. וואיגאר עוקב אחריו, ומגלה שהאיש תמים וגר ביער.
השודדים תוקפים בנתיים את החבורה אך נסוגים כשמבינים שהם לא יכולים לנצח אותם, ודוראן מקבל את הצעתו של ג'האריז לרדוף אחריהם מחשש שימצאו את ואייגאר ביער. הם תופסים אותם והורגים את כולם מלבד אחד, אשר נחקר ובתמורה לחייו סיפר להם שהנסיך ג'ופרי מת, ושכשיגיע לעיר יוכל לעזור להם למצוא אוצר אבוד יחד עם אנשיו.

בורגארד נפגש עם ליידי ווילדמאר. מעמדו של קספר בטירה יורד. לופיניה משתחררת בלילה. הפגישה מתקיימת באווירה רעה ושני הצדדים מסכימים לדחות אותה לאחר מכן, ובורגארד מקבל הזמנה לבקר באבן-ים, טירתו של אוטין ווילדמאר. בדרך חזרה, בורגארד עוסק בעוד שערורייה עם משרת ומאבד עוד מהלגיטימציה שלו בעיני הסובבים אותו.

בורגארד חוזר לבית ונתקל בהתנגדות. הוא נבגד על ידי שומריו ומשרתיו, נקשר ומגלה שלופיניה היא העוצרת כעת, ושהוא יובא למשפט לפניה. לופיניה מאפשרת לו לארגן שבעה עדים, ובעת הלחץ הוא נזכר ברגע בילדותו. לאחר מכן, הוא נוקב בהם עם תחבולה מחוכמת. לופיניה מתייעצת עם רודולפוס. קספר מקבל מינוי חדש. ריימונד מפוטר. לופיניה ומארי משלימות, ומארי הופכת לרבת המרגלים.

מעמדו של הבית עולה.


פרק שמיני - מהפך

דוראן ומלוויו מגיעים למעלה המלך. הם מתפצלים, וג'האריז, ואייגאר וברייס הולכים לבית משפחתו של ג'האריז. הוא מגלה שמידג', אשת בנו, בהריון - מה שאומר שהוא יהיה סב בקרוב. כשהם חוזרים אל הארמון, גונבים לברייס את הארנק. הם שולחים להודיע לדוראן, שבנתיים נכנס לארמון, להכניס אותם גם כן. בנתיים, דוראן מגלה שהמלך במסע ציד ושימינו, ג'ון ארין, חולה.

בורגארד ממשיך לאבד ממעמדו, מתעמת עם רודולפוס אך לא מצליח להוציא ממנו תשובות למה תמך בהפיכה של לופיניה. קספר מבין שעדיין יש נגדו עוינות בטירה, ומוצא מכתב בחדרו ממייס האן, שמורה לו להגיע בפניו ולדווח על ממצאיו בבית דווין. קספר מגלה ללופיניה על המכתב ומתייעץ איתה מה לעשות, והם מחליטים שכרגע יארגנו שמירה על חדריו של קספר, והטירה הולכת לישון. קספר מתחיל לחפש אחרי מי שהביא את המכתב לחדרו.

לופיניה מתעוררת לבוקר של צרות. היא מחליטה לטפל בעניין הסוחרים, כשמכתב מבית פדלון מודיע לה רשמית שבפקודתו של מייס טיירל, הם יהיו נושאי הדגל של בית פדלון. היא מספרת זאת למארי, שהמומה מהחדשות ואומרת שתדאג לבטלן. לופיניה יוצאת לחפש את רודולפוס, שלא במשרדו, ובדרך מכירה ידיד חדש ומחליטה שתבחון אותו בארוחת הערב.

דוראן ומלוויו יושבים לארוחת ערב רשמית במבצר האדום יחד עם לורדים אחרים, אותם הוא מזהה כנאמנים לרוברט במהלך המרד. קוברה פותח בשיחה על בית טיירל ומעשיו הלא הוגנים, והכל מתנהל היטב עד שהשיחה עברה לעסוק במרד. ג'האריז מודה שפעל בשירותו של המלך המטורף ושאין להם זכות לשפוט אותו, בזמן שואייגאר אומר שהיה בקלשון וצפה, לא עזר לאיש. בשולחן מתחיל ריב נורא עד שסר באריסטן סלמי מרגיע את הרוחות, יחד עם ואריז שמגיע לאסוף את דוראן ושאר הלורדים לפגישה פרטית.

לופיניה יוצאת אל הכפר ומצילה תינוקת שננטשה על אם הדרך. כשהיא מגיעה אל הכפר היא לא מוצאת את רודולפוס, ומגלה שהאיכרים שונאים אותה ובעל מצב רוח מתמרד. מגורשת מהכפר, היא חוזרת לטירה בדמעות.

דוראן נפגש עם הלורדים וואריז ומגלה שמייס טיירל מתכנן למרוד. ואריז והמלכה סרסיי נחושים לנקוט בצעדים בכדי למנוע את המרד, ובשל כך זומנו האנשים הנאמנים ביותר לרוברט. ואריז מבקש להיפגש עם כל לורד ביחידות, החל מדוראן. בפגישתם, ואריז מספר לו שהוא האחד שהמליץ לרוברט על שליחתו לחומה, מכיוון שאדארד סטארק מתעסק עם עניינים פנימיים שיוזם רוס בולטון. דוראן מבקש עזרה כלכלית לביתו, אך יוצא מתחושת נאמנות ולא בשם הפרס.

ואריז מבטיח שישמור על בני ביתו. הוא מסביר שבעוד דוראן וג'האריז ימשיכו לחומה, קוברה יצא לקן הנשרים להתמודד עם לורד יו שחומד את הבקעה לעצמו ועומד לתמוך בבית טיירל. ואייגאר יצא לערים החופשיות, לטפל בעסק אחר. באשר למייס, ואריז מסביר שהוא כבר במשא ומתן עם בית פוסווי שמתנגדים למרד. דוראן מסכים לעסקה ואומר שימלא את חובתו בנאמנות, אך ממליץ לואריז לבדוק את נאמנותו של ואייגאר בעצמו, מכיוון שלא סומך עליו לחלוטין.

דוראן חוזר ומספר את החדשות למלוויו. קוברה מקבל אותן רע, כועס על דוראן ויוצא להתעמת עם ואריז. ואייגאר מסכים, ויוצא לדבר עם ואריז כפי שהעכביש רצה. ג'האריז מסכים גם הוא, אך רוצה להתחיל לדבר על שכר. ברייס מסכים ללוות אותם עד התאומים, אם כי לא נאמר לו כל הסיפור המלא - רק שהחבורה תתפצל, ושהוא ימשיך רק עם דוראן וג'האריז.

לופיניה חוזרת, ומתייעצת עם רודולפוס. היא מגלה שהוא הותקף כשיצא לחקור בשנית את הבאר, אך לא נפצע בצורה רצינית, והוא נחוש לחזור לשם בשנית לאחר שיתאושש. היא מגבשת תוכנית כלכלית לטיפול בבעיית הסוחרים המחמירה. קספר לא מוצא מי שם את המכתב בחדרו וחושש ממרגל, אך מצליח לחזק את מעמדו בטירה, ומגלה סוד חדש.

ואייגאר נפגש עם ואריז ומקבל ממנו הבטחות לתשלומים, נשק חדש ותמיכה מהכתר. בתמורה, הוא יעצור את מייס טיירל מלקחת הלוואה מבנק הברזל. ואייגאר חושש מעט לחזור לבראאבוס, אך מסכים לכך. לאחר מכן, נפגש קוברה עם ואריז. גם הוא מקבל הבטחות לתשלומים מהכתר, על אף שהוא מתעצבן על ואריז ועל זה שהוא מחליט להפריד אותו מדוראן, ולאחר שואריז מסביר את הצורך בלמנוע את המרד, קוברה מסכים ומבטיח להביא תוצאות.

לופיניה מתייעצת עם רודולפוס, שמאמין שכניעה לדרישות בית פדלון הן דרך הפעולה הכדאית לעכשיו. בתגובה, לופיניה מחליטה להוריד את רמת החיים של הבית ולהביא עוד כסף לפרוייקטים שיתמכו בכפר, כולל הזנה שלו עד בניית אסמים חדשים וחפירת בארות חדשות. באשר לשאלה מהיכן מקור ההרעלה, רודולפוס עדיין לא בטוח. בשיחה ביניהם, לופיניה מגלה שרונדון אימץ ילדים אחרים שננטשו על אם הדרך, בדיוק כמו לופיניה, ומצא להם עבודה כמשרתים אצל בית דווין.
החלק השני של המשפט של בורגארד עומד להיפתח.

דוראן שולח מכתב לביתו, מקווה שהם יקבלו אותו. הוא מתפלל לאחר מכן בספט הגדול, ומוכן ליציאה לכיוון ההארנול. החבורה מתאחדת מחדש, מאחלת הצלחות זה לזה, ומתפצלת.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
מעניין כשאני שיחקתי עיקר הדגש היה על החבורה ומה שמתרחש בבית היה יותר ברקע.
במשחק שלכם נראה שהדגש הוא הפוך, הרבה מאוד מסביב לבית, עם משחק במקביל.
 

rui

The Storyteller Archmage
צוות הפורום
בצבא של ויני
אני חושב שזה תלוי בחבורה שאתה משחק איתה. אם משחקים לורד, אח שלו ויורשים שלו, אז תהיה הרבה התעסקות בבית. אם משחקים את הממזר שלו, סייס ומלומד אז כנראה שהבית יהיה באמת יותר ברקע.
 

yarinarc

פונדקאי ותיק
זה משתנה ממקום למקום ומאדם לאדם- לורד ועוזרו (העוג הברברי), לוחם מגודל בגיל העמידה (אני) וקשת מסורס חלקית מבראבוס (נקסטורל) יהיו מרוכזים בבית ברמות שונות וסיבות שונות. כמו כן, החבורה שבמעלה מלך תתייחס יותר לעצמם ופחות לבית מאשר הקבוצה אשר נמצאת כרגע בבית.
 

פלדריק

פונדקאי ותיק
נשמע מאוד מגניב. אני חייב להודות שמרשים שהשחקנים שלך קיבלו בכזו קלות את כמה שהעלילה הזו פתלתלה ורצחנית על הההתחלה, אני הייתי קצת יותר עדין עם שחקנים שלי.
לגבי הרשומות, יש דברים שהם סתומים ונשמעים קצת כמו תקציר של סדרה שאתה מתלבט עם לראות, יהיה הרבה יותר מגניב לעקוב אחרי עלילת הבית עם לא תשאיר דברים כאלו עלומים.
 

yarinarc

פונדקאי ותיק
פלדריק אמר/ה:
נשמע מאוד מגניב. אני חייב להודות שמרשים שהשחקנים שלך קיבלו בכזו קלות את כמה שהעלילה הזו פתלתלה ורצחנית על הההתחלה, אני הייתי קצת יותר עדין עם שחקנים שלי.
לגבי הרשומות, יש דברים שהם סתומים ונשמעים קצת כמו תקציר של סדרה שאתה מתלבט עם לראות, יהיה הרבה יותר מגניב לעקוב אחרי עלילת הבית עם לא תשאיר דברים כאלו עלומים.
קיבלנו את המוות של דמויות כי זה משחקי הכס וכי עשינו שגיאות. דארקמו נדפק הכי חזק כי הוא שיחק את היורש והוא נתפס ממש מהר. אני שיחקתי את פודריק האביר השמן, החכם והחברותי ומתתי כי עשיתי כמות עצומה של שגיאות (האויב שלי שלח מישהו להרוג אותי, מישהו להרעיל אותי וניסה לרצוח אותי, ועוד היה לי האומץ לעמוד בtrail by combat כשאני עם רגל אחת בקבר כדי להגן על הלורד שלי. אם פודריק לא היה כל כך חברותי, הוא היה מסתדר, אבל אני חושב שזה היה טוב שהוא מת כי עכשיו הוא נמצא בעולם שכולו טוב ועוגות תפוחים). אחרים מתו כי הם עשו שגיאות משל עצמם. זה מרגיש כמו משחקי הכס- אתה מת בגלל השגיאות שלך. להגנתו של רוי, הוא נותן לנו לבחור בין 8 ל12 נק"נ כל שבוע שאנחנו משחקים, שזו כמות עצומה של נק"נ (והאתגרים בהתאם- משחקי הטבח בעיצומם ובית דווין הולך ומידרדר במהירות, ככה שהמשחק לא כזה קצר).

אגב, אני לא חושב שרוי יודע מה הולך עם הבית שלנו. אני מצליח למתן את ההידרדרות (או, במקרה אחד, להפוך אותה) עם גלגולי הפלא שלי (זה כבר הגיע לmemetic mutation לדעתי), אבל אני לא יודע עוד כמה זמן בית דווין יחזיק מעמד. יש לי אתגר עצמי שהוא להקים בית טוב יותר משל בית דווין עוד בימי חייו של ג'האריז או לעלות לאצולה כלשהי, אז אולי בעתיד, אתה יודע...
 
Top Bottom