• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

משחקים של שלוש שעות ומעלה - כיף?

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
בשבוע שעבר שיחקנו את התרחיש השני של קמפיין העידן שנשכח (בג'ונגלים של דרום אמריקה) במשחק הקלפים של Arkham horror.
זה לקח לנו משהו כמו שלוש שעות, ואפילו שהמשחק כיפי, והזמן עבר במהירות, זה פשוט הרגיש ארוך מדי וכמו יותר מדי זמן למשחק בודד... שלא לדבר שהם שיחקו לאחרונה ב Tainted Grail ולקח להם שם משחק משהו כמו שש שעות.
אז האם זה בגלל שהזדקנתי, ואין לי הרבה זמן פנוי או שפשוט משחקים שנמשכים יותר משעה-שעתיים זה יותר מדי זמן למשחק לוח?

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אישית אני גם כן לא אוהב משחקים ארוכים מדי, אז אתה לא לבד בזה :)
שעתיים, אולי שעתיים וחצי, זה זמן טוב למשחק. 3 שעות זה כבר מעט מוגזם.

הליגה

פונדקאי מהשורה
לצערי, אין מי שישחק איתי משחקים ארוכים כל כך אז אני משחקת בסולו ואז כל משחק יכול לקחת כמה שעות, בטח יותר מ - 3 שעות.
לי זה סבבה, ואני אוהבת את זה.

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
אבל אולדמן, לשחק משחק תפקידים של 3 שעות זה סבבה לך ולחברים!

אז מה שצריך זה שינוי פאזה. כשאני קובע עם החברים לערב משחקי לוח, אנחנו משחקים בדברים שזמן המשחק שלהם בין חצי שעה לשעה וחצי.
אבל כשקובעים עם החברים לרייזינג סאן או משחקי הכס או Order of the Stick boardgame - אז זה מה שקבענו: פעילות מסוימת ל-4-6 חברים לשלוש שעות או יותר.

super sorcerer

פונדקאי ותיק
ב"ה
אין לי בעיה עם משחקי לוח שנמשכים שלוש שעות. זה מביניהם שאני משחק הכי הרבה (למרות שמאז הקורונה כבר לא יוצא יותר מדי) הוא Mage Knight שזה אומנם משחק ארוך אבל לחלוטין שווה את ההשקעה לדעתי (ואני מאוד מקווה להמשיך לשחק בו ברגע שתיגמר הקורונה).

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אתה משחק mage knight סולו או עם חברים?
משחקי סולו זה משהו אחר לדעתי, גם כי קל להפסיק ולהמשיך לכאורה.

נרוביאן, כן - אין לי בעיה עם משחקי תפקידים ארוכים, הבעיה שלי עם משחקי לוח שזה חוויה לרוב הרבה יותר מכאנית מאשר סיפורית ולכן זה התחושה שלי אחרי כמה שעות.
אני גם לא רואה את עצמי משחק twilight imperium ומתכנן תוכנית בשעה הראשונה ואז זוכר אחרי שש שעות מה רציתי לעשות 😉

kosem10

פונדקאי ותיק
Nextorl אמר/ה:
אישית אני גם כן לא אוהב משחקים ארוכים מדי, אז אתה לא לבד בזה
שעתיים, אולי שעתיים וחצי, זה זמן טוב למשחק. 3 שעות זה כבר מעט מוגזם.
מסכים. (דרך אגב - עובד בערך גם לסרטים, למרות שאצלם מבחינתי המקסימום הוא שעתיים וקצת)

הבעיה במשחקים ארוכים מבחינתי היא לא דווקא העובדה שלוקח הרבה זמן לשחק אותם. כשהייתי קטן יכולתי לשחק משחקים שעות על גב שעות. הבעיה שלי עם משחקים כאלה היא שאז קשה למצוא חברים למשחק, כי קשה לאנשים להתחייב ל3 שעות משחק.

nav566

פונדקאי ותיק
אני חושב שמשחקים של שלוש שעות ומעלה יכולים להיות כיפיים, בתנאי שהמשחק טוב. אין לי שום בעיה לעשות דראפט של מג'יק במשך ארבע, חמש או אפילו שש שעות, למרות שזה בתכלס משחק אחד ענקי. הבעיה שלי זה משחקים כמו מונופול או סיכון, שמכריחים אותך לשחק במשך הרבה מאוד זמן והמשחק לא באמת מצדיק את זה.

Top Bottom