• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקים שאני אריץ בדרקוניקון (מו"ד 5E וקת'ולהו)

כמו שאתם יודעים ההרשמה לדרקוניקון כנס משחקי התפקידים הגדול בישראל, נפתחה וכל המקומות למשחקים נחטפים בפראות!
אז למהירי החלטה, נשארו בשולחנות שלי מקומות בודדים, אני הולך להריץ משחקים לגילאי 18+ הפעם:

1. מבוכים ודרקונים 5: "לחבק את הצללים" Embrace the Shadows:
הספינה שלכם נכנסת באור ירח מלא אל תוך ערפילים שחורים סמיכים, בדיוק לפי הנבואה שמובילה אתכם בדרך להשמדתו של שעון הירח.
הספינה נעה במהירות ולפתע כל העולם סביבכם משתנה, כאילו כל הצבעים מסביב דהו והפכו לאפילה בגוונים של שחור, אפור ולבן. האופק שלאט נשבר לצורת אי, אך אין זכר לשמש, לירח או לכוכבים.
הקור והייאוש חודרים לעצמותיכם, יללות מקפיאות דם נשמעות מרחוק.
ג'ראלד, קפטן ה"קראקן ג'ין" מביט בכם בחשש ואומר כמעט בלחישה: "ברוכים הבאים למישור הצללים".
שיטה: מו"ד 5E, לדרגות 6, דרושה הכרות עם השיטה, גילאים 18+, שחקנים 3-5
* אפשר להכין דמויות מראש, עדיף בתאום איתי ואם לא, אני אגיע עם דמויות מוכנות (חפשו הודעה שלי בפייסבוק בקבוצת מבוכים ודרקונים 5).

2. קריאתו של קת'ולהו: "עיר הקבורה" The Necropolis:
רביעי, 26 לנובמבר, 1924, עמק המלכים, מצרים.
כמעט שנתיים אחרי חשיפת קברו של תות ענח'-אמון נבחרתם להשתתף במשלחת מחקר ארכיאולוגית אל מעמקיו של חלל קבר מסתורי שנחשף באיזור.
אילו סודות ייחשפו במסע ומה מהם אולי עדיף שישארו טמונים באדמה?
משחק הכרות לשיטה "קריאתו של קת'ולהו" (משחק תפקידים בסוגת אימה) Call of Cthulhu,
לא מחייב הכרות עם השיטה, 4-5 שחקנים, מיועד לגילאי 18 ומעלה.

מהרו להרשם ונתראה בכנס!
חוץ מזה יש עוד המון משחקים של מנחים מעולים והכל נעשה באהבה והתנדבות.

חזרה